EN UCUZ ERDEK ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ERDEK OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Erdek otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Erdek otobüs bileti 50 TL olup bu sefer Bursa - Erdek arasında düzenlenmektedir. Erdek varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Balıkesir Uludağ, Baltur, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Efe Tur, Topçam Turizm firmalarıdır.

ERDEK HAKKINDA

Erdek Otobüs Bileti Alın Güzelliğin Keşfine Çıkın!

Balıkesir’nin ilçesi olan Erdek için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle satın alabilirsiniz. 

Tarihi M.Ö 5400 lü yıllara dayanan Erdek tarihte Artake adıyla tanınmaktadır. Köklü tarihi ve geçmişten günümüze bünyesinde barındırdığı geniş etnik yapısından ve doğal güzelliklerinin getirmiş olduğu seçenekler dolayısıyla ''Küçük İstanbul'' olarak da nitelendirilen Erdek, görülmeye değer bir lokasyondur. Marmara Bölgesi'nin Balıkesir iline bağlı olan Erdek, turizm in Türkiye'de doğduğu yerlerden birisi olarak bilinmektedir. Evliya Çelebi'nin dillendirerek övgüyle bahsettiği Erdek, sakin ve güzel bir tatil için seçeneklerinizin arasında yer almayı hak eden bir tatil beldesi olacaktır.

Marmara Bölgesinin Nezih ve Sakin Güzelliği Erdek!

Erdek; Bandırma, Susurluk, Bursa, İstanbul ve Karacabey gibi illere uzak olmayan lokasyonu sebebiyle, tatil için bu bölgelerden  oldukça fazla rağbet gören bir mekandır. Erdeğin yakınlarında bulunan Kapıdağ Ormanı, iç bölgeleri ve kamp imkanlarıyla bolca turist çekmektedir. Bandırma Arkeoloji Müzesi'nde Kyzikos antik kenti kalıntıları bulunmaktadır. Erdek, 12 km lik sahil şeridiyle, Türkiye'nin en güzel sahil ve plajlarından birine sahiptir. Çuğra Plajı sizleri altın kumu, yol boyunca bulunan Palmiyelerle, deniz eğlenceleriyle eşlik ediyor. Bir diğer seçenek olan Kurbağalı Dere'de sakin ve çarşaf gibi denizin keyfini çıkarırken, Ocaklar'da yeşilliğin doğanın ve denizin güzelliğiyle dinlenebilirsiniz. Erdek Dalış Merkezi'ne uğrayarak, su alti turizminde gelişmekte olan bu beldenin size güzel bir tatil tecrübesi katacağına ve yeni deneyimler edinerek eğleneceğinize emin olabilirsiniz.

Sakin Denizi İle İştah Açıcı Mutfağı Sizleri Karşılıyor!

Planlarınızı yaparken sakin ve huzurlu bir tatil arzu ediyorsanız Erdeğin beklentilerinize yanıt vereceğinden emin olabilirsiniz. Doğal güzellikleri yanı sıra mutfağıyla da kendisinden övgüyle bahsettiren Erdek'te, her türlü damak zevkine uygun seçenekler bulunmaktadır. Uzun sahil şeridinde bulunan hızlı seçenekler olarak irili ufaklı büfelerin yanısıra kumpir de  tercih ediliyor. Balık ve deniz ürünleri ise oldukça yaygındır. Balık ile birlikte servis edilen yöreye ait tatlı kırmızı soğan, midye dolma ve midye tava yörenin vazgeçilmez lezzetlerindendir. Ayrıca İskender'i ve döneri de oldukça lezzetli ve ünlüdür. Tatilinizi planlarken yol ve zamandan, huzur ve sessizlikten yana öncelik oluşturuyorsanız, Erdek, gidilebilecek en uygun yerlerden biri olarak bulunmaktadır.

Erdek otobüs biletinizi aldıktan sonra govego.com bloğundaki Erdek hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ERDEK OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Erdek otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Erdek seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Balıkesir Uludağ, Baltur, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Efe Tur, Topçam Turizm firmalarıdır.

En ucuz Erdek otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Erdek varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 50 TL’dir.

ERDEK KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ERDEK - BALIKESİR
55 TL
2s 0d
ERDEK - MANİSA
110 TL
4s 0d
ERDEK - İZMİR
115 TL
4s 45d
ERDEK - BURSA
50 TL
2s 45d
ERDEK - AFYONKARAHİSAR
160 TL
7s 25d
ERDEK - İSTANBUL
168 TL
5s 45d
ERDEK - KIRKLARELİ
235 TL
9s 45d
ERDEK - ESKİŞEHİR
109 TL
5s 30d

ERDEK VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

BALIKESİR - ERDEK
55 TL
2s 0d
İSTANBUL - ERDEK
168 TL
4s 30d
MANİSA - ERDEK
110 TL
4s 0d
İZMİR - ERDEK
115 TL
4s 45d
BURSA - ERDEK
50 TL
1s 30d
KIRIKKALE - ERDEK
210 TL
9s 30d
AKSARAY - ERDEK
110 TL
11s 45d
AFYONKARAHİSAR - ERDEK
160 TL
7s 30d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder