ERZİNCAN BAŞAK TURİZM HAKKINDA

 

Erzincan Başak Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Erzincan Başak Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Erzincan Başak Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Erzincan Başak Turizm İle Güvenle Seyahat Edin!

Erzincan Başak Turizm, 2005 yılında Erzincan merkezli kurularak, seyahat sektörüne yeni bir soluk getirmek için hizmet vermeye başlamıştır. Yolcu taşımacılığında sürekli hizmet kalitesini ve standartlarını yüksek tutarak tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Günümüze kadar sürekli yenilenen otobüsleri ve dinamik hizmet anlayışıyla hizmetini devam ettiren Erzincan Başak Turizm, Doğu'da ilklere öncülük ederek otobüslerini yüksek teknolojiye ve keyifli hizmetiyle donatmıştır. Yolcularına kaliteyi, konforu ve yolculuğun keyfini yaşatmak için çalışmaktadır. İstanbul, Ankara, Eksişehir, Bursa, Sivas gibi şehirlere seferleri olup, Sefer sayısını ve sıklığını zaman geçtikçe arttırıyor.

Erzincan Başak Turizm Konforu Tüm Araçlarda Sizinle!

Erzincan Başak Turizm otobüslerinde yolcuları her seyahatlerini ev konforunda gerçekleştiriyor; her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ve tuşlu ekranlar aracılığıyla her yaş grubuna ve ilgi alanına uygun birçok film, oyun, canlı yayın TV şansına erişebiliyorlar. Özel servisleri ve ikramlarıylada sizleri özel hissettirmeyi hedefleyen Erzincan Başak Turizm, ayrıca yolculuk boyunca araç içerisinde bulunan ücretsiz kablosuz (wi-fi) internet bağlantısı sayesinde mobil cihazları veya bilgisayarlarıyla bağlanıp, günlük rutininizi veya işlerinizi aksatmadan dünyayla bağlantıda kalabilmenizi sağlıyor.

Erzincan Başak Turizm'i Tercih Etmek Çok Kolay

Erzincan Başak Turizm'in web sitesiyle online biletlerinizi alabilir, yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yolculuğunuz boyunca yol durumu, dinlenme tesisleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Erzincan Başak Turizm'e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden (0212) 658 00 24 - (0446) 224 15 75 numaralı çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

ERZİNCAN BAŞAK TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 446 224 15 75

E-posta:

iletisim@basakturizm.com.tr

Genel Merkez:

Şehirlerarası Otobüs Terminali, Erzincan
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder