ERZİNCAN - BAYBURT GÜZARGAHI HAKKINDA

Erzincan Bayburt otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Erzincan Bayburt otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzincan Bayburt Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzincan Bayburt otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzincan Bayburt otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Bayburt Erzincan Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Erzincan Bayburt arası mesafe: 112 Km

Erzincan Bayburt arası sefer süresi: Ortalama 1 Saat

Erzincan Bayburt arası en ucuz otobüs bileti: TL

Erzincan - Bayburt Arası Güzergah Bilgileri

Erzincan - Bayburt otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzincan - Bayburt Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzincan - Bayburt otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzincan - Bayburt otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Erzincan - Bayburt arası mesafe yaklaşık 112 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 1 saat sürüyor. govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Erzincan - Bayburt otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Erzincan - Bayburt Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Erzincan - Bayburt arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat kısa süreli bir yolculuk olacaktır. Doğu’nun serin kollarına doğru Karadeniz’in bambaşka tatlarından birini daha yaşayarak ilerleyeceğiniz bu yolculukta Erzincan’a doğru alacağınız yollar boyunca keyif dolu anılar sizlerin olacaktır. Hız kontrollerinizi sürekli sağlayarak bu yolculuğunuzu büyük bir rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Erzincan - Bayburt otobüs biletiniz ile yola çıktığınızda ilk olarak Köse’den geçecek ve kısa bir zamandan sonra da Bayburt’a ulaşacaksınız.

Erzincan - Bayburt otobüs biletiniz ile başlayacağınız bu yolculukta; Dede Korkut Hikayeleri ile kaynağında tanışacaksınız. Dede Korkut Hikayeleri atalarımızın göçebe hayattan yerleşik hayata geçişini, İslamiyet’i kabul ediş sürecini ve göçebe hayattan yerleşik hayata geçiş süreçlerini temsil ettiği için, “Geçiş Hikayeleri” olarak bilinir ve bize Türk Kültürü’nün en eski özelliklerini gösterirler. Bayburt taşıdığı tarihi birikimler ile bizlere çok özel mekanlar sunmaktadır. Bayburt Kalesi halk arasında bilinen adıyla Çinimaçin Kalesi’ni ziyaret ettiğinizde Roma, Bizans, Ermeni, Kommenos ve Arap kültürüne ev sahipliği yapmış bu bölgede yaşayan tarihi kalenin duvarının her noktasında görebileceksiniz. Eğer Temmuz ayında Bayburt’ta olursanız uluslararası düzeyde gerçekleştirilen Korkut Kültür ve Sanat Şöleni’ne katılabilirsiniz. Dede Korkut Türbesini ziyaretinizde Türk Tarihi kültürü hakkında yakından bilgi edinebilir, Aydıntepe Yeraltı Şehri’nde Antik Çağ insanlarının yaşayış şekillerine günümüzde tanıklık edebilir, Sarıkayalar Şelaleleri’nin huzurunda ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Erzincan - Bayburt otobüs bileti ile kendinize Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri’nin mutfağı ile harmanlanmış mükemmel bir ziyafet de çekebilirsiniz. Yalancı dolmanın sahici lezzetini, Ekşi Lahana’nın doyuran güzelliğini, Galacoş, Kesme Çorba veya  Lor Dolması ile tamamlayabileceksiniz. Tel Helva’nın başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetini de Bayburt’ta bulacaksınız. Bu eşsiz lezzetleri kaçırmayın, hemen Bayburt otobüs biletiniz ile yola çıkın!

 

Hemen bir Erzincan - Bayburt otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Bayburt - Erzincan otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

ERZİNCAN KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ERZİNCAN - SİVAS
35 TL
3s 30d
ERZİNCAN - AĞRI
70 TL
4s 10d
ERZİNCAN - ANKARA
100 TL
10s 40d
ERZİNCAN - KIRIKKALE
105 TL
9s 0d
ERZİNCAN - İSTANBUL
120 TL
14s 0d
ERZİNCAN - KAYSERİ
80 TL
5s 30d
ERZİNCAN - YOZGAT
70 TL
7s 0d

BAYBURT VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ERZURUM - BAYBURT
24 TL
1s 45d
TRABZON - BAYBURT
29 TL
2s 30d
SAMSUN - BAYBURT
70 TL
9s 30d
GİRESUN - BAYBURT
50 TL
5s 30d
ORDU - BAYBURT
60 TL
6s 30d
İSTANBUL - BAYBURT
150 TL
20s 10d
RİZE - BAYBURT
35 TL
5s 1d

ERZİNCAN HAVA DURUMU

Cuma
-5℃
/
0℃
Cumartesi
-3℃
/
-3℃
Pazar
-5℃
/
-5℃

BAYBURT HAVA DURUMU

Cuma
-8℃
/
-8℃
Cumartesi
-6℃
/
-6℃
Pazar
-4℃
/
-4℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar