EN UYGUN ERZİNCAN ERZURUM ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Erzincan Erzurum otobüs bileti
  ERZİNCAN - ERZURUM
  22.08.2019 - 09:00
 • Star Diyarbakır Erzincan Erzurum otobüs bileti
  ERZİNCAN - ERZURUM
  22.08.2019 - 10:30
 • Metro Turizm Erzincan Erzurum otobüs bileti
  ERZİNCAN - ERZURUM
  22.08.2019 - 20:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ERZİNCAN - ERZURUM OTOBÜS BİLETİ

Erzincan Erzurum otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Erzincan Erzurum otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzincan Erzurum Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzincan Erzurum otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzincan Erzurum otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Erzurum Erzincan Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Erzincan Erzurum arası mesafe: 189 Km

Erzincan Erzurum arası sefer süresi: Ortalama 2 Saat

Erzincan Erzurum arası en ucuz otobüs bileti: 40 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ERZİNCAN ERZURUM GÜZERGAHI

Erzincan - Erzurum Arası Güzergah Bilgileri

Erzincan - Erzurum otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzincan - Erzurum Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzincan - Erzurum otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzincan - Erzurum otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Erzincan - Erzurum arası mesafe yaklaşık 189 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 2 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro Turizm, Esadaş Turizm’dir. Erzincan - Erzurum otobüs bileti fiyatları 20 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Erzincan - Erzurum otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Erzincan - Erzurum Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Erzincan - Erzurum arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat kısa süreli bir yolculuk olacaktır. Doğu’nun serin kollar arasında Erzurum’un Palandöken’ine doğru alacağınız yollar boyunca keyif dolu anılar sizlerin olacaktır. Hız kontrollerinizi sürekli sağlayarak bu yolculuğunuzu büyük bir rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Erzincan - Erzurum otobüs biletiniz ile yola çıktığınızda ilk olarak Tercan’dan geçecek ve kısa bir zamandan sonra da Erzurum’a ulaşacaksınız.

Alacağınız bir Erzincan - Erzurum otobüs bileti ile Palandöken Dağı’nın eteklerinde süzen Erzurum’a gittiğinizde türkülere konu olan çarşılarını gezebilir, şehrin simgesi haline gelen Cağ Kebabı’nın tadabilirsiniz. Ayrıca oraya varmışken bölgeye özgü hıngel, çaşır, kartol pancarı, pazı, ebegümeci gibi bitkilerden yapılan zengin yemekleri ekmek yerine kullanılan kete eşliğinde ve yerel halkın hemen her öğün tükettiği göğermiş ve civil peynirleriyle birlikte tüketebilirsiniz. Sarı Gelin'i görebilir misiniz bilinmez ama bu lezzetler karşısında kendinizden geçebilirsiniz. Eğer Erzurum'u kışın ziyaret ediyorsanız, kış sporlarına elverişli tesislere sahip beyaz duvağı ile sonbahardan beri bekleyen Palandöken’i ziyaret edebilir, koca yaz beklediği yüz görümlüğünü takarak onu şereflendirebilirsiniz.

Erzincan - Erzurum otobüs biletiniz ile başlattığınız bu yolculuğun sonunda tarihi Çifte Minareli Medreseyi, efsanevi Çobandede Köprüsünü, Erzurum Kalesini, Aziziye Tabyalarını gördüğünde bu şehir sizleri bir kez daha büyüleyecektir. Oltu taşı teşbihlerinin sanata kattığı değer ile bir de Tortum Şelalaeri ile tanıştığınızda anlayacaksınız ki Erzurum sonsuz bir kültür hazinesine sahip ve günleriniz Erzurum’u yaşamaya yetmeyebilir. Siz yine de Dadaşlar Diyarı’nın ruhunu yaşamak için bu yolculuğu başlatın!

 

Hemen bir Erzincan - Erzurum otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Erzurum - Erzincan otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar