EN UYGUN ERZURUM ARTVİN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ERZURUM - ARTVİN OTOBÜS BİLETİ

Erzurum Artvin otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Erzurum Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzurum Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzurum Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzurum Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Artvin Erzurum Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Erzurum Artvin arası mesafe: 201 Km

Erzurum Artvin arası sefer süresi: Ortalama 2 Saat

Erzurum Artvin arası en ucuz otobüs bileti: TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ERZURUM ARTVİN GÜZERGAHI

Erzurum - Artvin Arası Güzergah Bilgileri

Erzurum - Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzurum - Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzurum - Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzurum - Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Erzurum - Artvin arası mesafe yaklaşık 201 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 2 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Yeşil Artvin Eskpress, Cesur Bingöl Turizm’dir. Erzurum - Artvin otobüs bileti fiyatları 30 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Erzurum - Artvin otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Erzurum - Artvin Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Erzurum - Artvin otobüs biletiniz ile başlatacağınız bu seyahat kısa olsa da tüm yolculuğunuz boyunca sizler için eşsiz bir seyahat sunacaktır. Yolların yeşilini, mavisini tadacağınız bu süreçte, fotoğraf makinelerinizi de yanınıza aldığınızda hem anılarınızı ölümsüzleştirebilir hem de büyülü görsellikleri de anılarınıza daha net katabilirsiniz. Erzurum - Artvin arası seyahatiniz boyunca büyülenmeye hazır olun. Harcayacağınız yollar boyunca yeşilin ve mavinin sizleri bir an bile bırakmaması sayesinde ise keyfiniz ikiye katlanacak ve hız kontrolleriniz sağladığınız sürece de sorunsuz bir yolculuk yaşamış olacaksınız. Erzurum - Artvin otobüs biletiniz ile tüm Karadeniz kapılarını açmaya başlayacak, Karadeniz türkülerini tam merkezinde dinlediğinizde o ruhu daha fazla hissedeceksiniz.

Doğu Anadolu’nun en soğuk ve karlı şehirlerinden olan Dadaşlar diyarından, Karadeniz’in incisi Artvin’e doğru giderken ilk olarak Erzurum sizleri karlı dağları ile uğurlayacaktır. Daha sonra yollar sizleri Doğu’nun yüksek dağları arasından geçirirken yavaş yavaş Karadeniz’in o eşsiz yeşil iklimine girdiğinizi fark edeceksiniz. Tortum’dan geçtikten çok kısa bir süre sonra ise Artvin’in kendine has, uç dünyasına da ulaşmış olacaksınız. Erzurum - Artvin otobüs biletiniz ile Karadeniz’in ruhunu tamamen hissedecek ve geziniz boyunca buraya has hinkal, Laz böreği ve puçuko yemeklerini tadacak, Barhal Kilise’sini ve Şavşat Karagöl’ünü keşfedecek, Kafkaskör, Şavşat Sahara, Aedanuç Çurisbik, Meydancık Sateve festivallerinde doya sıya eğleneceksiniz. Artvin Livane Kalesi’ne tırmanarak, Artvin’nin buz gibi ve tertemiz havasını ciğerlerinize doldururken Artvin’e tepeden bakmanın lezzetine varacak, Gevhernik Kalesi’ndeyse kendinizi tarihi bir kral gibi hissedeceksiniz.

Artvin’de muhteşem doğa yürüyüşleri yaparken tarihi birçok köprü ile karşılaşacaksınız. Bunlar Osmanlılar Dönemi’nden beri hala ayakta ve kullanılmakta olan Berta, on sekizinci yüzyılda inşa edilip hala kullanılmakta olan Borçka Düzköy, Arhavi İlçesi’ndeki Arhavi Ortacalar Çifte, Berta Suyu üzerinde bulunan ve tarihi on dokuzuncu yüzyıla dayanıp hala kullanılagelen Berta, Bocanat Deresi üzerindeki Meydancık Kemer Köprüleri olup, tarihi adımladığınızı hissetmenize sebep olacak. Erzurum - Artvin otobüs biletiniz sayesinde tarihi ve doğayı iç içe yaşayacaksınız!

Hemen bir Erzurum - Artvin otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Artvin - Erzurum otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar