EN UYGUN ERZURUM BAYBURT ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Bayburt Uçar Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 07:30
  2+1
 • Bayburt Uçar Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 09:30
  2+1
 • Bayburt Uçar Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 13:00
  2+1
 • Bayburt Uçar Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 15:15
  2+1
 • Bayburt Uçar Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 17:45
  2+2
 • Öz Has Bingöl Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 22:45
  2+1
 • Metro Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 08:30
  2+2
 • Süzer Seyahat Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 13:30
  2+1
 • Metro Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 15:30
  2+2
 • Metro Turizm Erzurum Bayburt otobüs bileti
  ERZURUM - BAYBURT
  22.11.2019 - 18:00
  2+1
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ERZURUM - BAYBURT OTOBÜS BİLETİ

Erzurum Bayburt otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Erzurum Bayburt otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzurum Bayburt Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzurum Bayburt otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzurum Bayburt otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Bayburt Erzurum Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Erzurum Bayburt arası mesafe: 126 Km

Erzurum Bayburt arası sefer süresi: Ortalama 1 Saat

Erzurum Bayburt arası en ucuz otobüs bileti: 24 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ERZURUM BAYBURT GÜZERGAHI

Erzurum - Bayburt Arası Güzergah Bilgileri

Erzurum - Bayburt otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzurum - Bayburt Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzurum - Bayburt otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzurum - Bayburt otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Erzurum - Bayburt arası mesafe yaklaşık 126 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 1 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Star Diyarbakır Turizm, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Iğdırlı Turizm, Ali Osman Ulusoy, Has Bingöl Turizm, Özlem Cizre Nuh Turizm’dir. Erzurum - Bayburt otobüs bileti fiyatları 20 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Erzurum - Bayburt otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Erzurum - Bayburt Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Erzurum - Bayburt arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat kısa süreli bir yolculuk olacaktır. Doğu’nun serin kollarına doğru Karadeniz’in bambaşka tatlarından birini daha yaşayarak ilerleyeceğiniz bu yolculukta Bayburt’a doğru alacağınız yollar boyunca keyif dolu anılar sizlerin olacaktır. Hız kontrollerinizi sürekli sağlayarak bu yolculuğunuzu büyük bir rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Erzurum - Bayburt otobüs biletiniz ile yola çıktığınızda ilk olarak Çayköy’den geçecek ve kısa bir zamandan sonra da Bayburt’a ulaşacaksınız.

Erzurum - Bayburt otobüs biletiniz ile başlayacağınız bu yolculukta; Dede Korkut Hikayeleri ile kaynağında tanışacaksınız. Dede Korkut Hikayeleri atalarımızın göçebe hayattan yerleşik hayata geçişini, İslamiyet’i kabul ediş sürecini ve göçebe hayattan yerleşik hayata geçiş süreçlerini temsil ettiği için, “Geçiş Hikayeleri” olarak bilinir ve bize Türk Kültürü’nün en eski özelliklerini gösterirler. Bayburt taşıdığı tarihi birikimler ile bizlere çok özel mekanlar sunmaktadır. Bayburt Kalesi halk arasında bilinen adıyla Çinimaçin Kalesi’ni ziyaret ettiğinizde Roma, Bizans, Ermeni, Kommenos ve Arap kültürüne ev sahipliği yapmış bu bölgede yaşayan tarihi kalenin duvarının her noktasında görebileceksiniz. Eğer Temmuz ayında Bayburt’ta olursanız uluslararası düzeyde gerçekleştirilen Korkut Kültür ve Sanat Şöleni’ne katılabilirsiniz. Dede Korkut Türbesini ziyaretinizde Türk Tarihi kültürü hakkında yakından bilgi edinebilir, Aydıntepe Yeraltı Şehri’nde Antik Çağ insanlarının yaşayış şekillerine günümüzde tanıklık edebilir, Sarıkayalar Şelaleleri’nin huzurunda ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Erzurum - Bayburt otobüs bileti ile kendinize Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri’nin mutfağı ile harmanlanmış mükemmel bir ziyafet de çekebilirsiniz. Yalancı dolmanın sahici lezzetini, Ekşi Lahana’nın doyuran güzelliğini, Galacoş, Kesme Çorba veya  Lor Dolması ile tamamlayabileceksiniz. Tel Helva’nın başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetini de Bayburt’ta bulacaksınız. Bu eşsiz lezzetleri kaçırmayın, hemen Bayburt otobüs biletiniz ile yola çıkın!

 

Hemen bir Erzurum - Bayburt otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Bayburt - Erzurum otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar