EN UYGUN ERZURUM ERZİNCAN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Lüks Ereğli Turizm Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 17:30
 • Star Diyarbakır Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 06:00
 • Metro Turizm Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 15:00
 • Metro Turizm Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 15:30
 • Metro Turizm Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 16:00
 • Metro Turizm Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 17:30
 • Metro Turizm Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 18:30
 • Metro Turizm Erzurum Erzincan otobüs bileti
  ERZURUM - ERZİNCAN
  15.11.2019 - 20:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ERZURUM - ERZİNCAN OTOBÜS BİLETİ

Erzurum Erzincan otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Erzurum Erzincan otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzurum Erzincan Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzurum Erzincan otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzurum Erzincan otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Erzincan Erzurum Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Erzurum Erzincan arası mesafe: 189 Km

Erzurum Erzincan arası sefer süresi: Ortalama 2 Saat

Erzurum Erzincan arası en ucuz otobüs bileti: 33 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ERZURUM ERZİNCAN GÜZERGAHI

Erzurum - Erzincan Arası Güzergah Bilgileri

Erzurum - Erzincan otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Erzurum - Erzincan Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Erzurum - Erzincan otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Erzurum - Erzincan otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Erzurum - Erzincan arası mesafe yaklaşık 189 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 2 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Iğdırlı Turizm, Metro Turizm, Esadaş Turizm, Dadaş Turizm’dir. Erzurum - Erzincan otobüs bileti fiyatları 20 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Erzurum - Erzincan otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Erzurum - Erzincan Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Erzurum - Erzincan arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat kısa süreli bir yolculuk olacaktır. Doğu’nun serin kollar arasında Erzincan’a doğru alacağınız yollar boyunca keyif dolu anılar sizlerin olacaktır. Hız kontrollerinizi sürekli sağlayarak bu yolculuğunuzu büyük bir rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Erzurum - Erzincan otobüs biletiniz ile yola çıktığınızda ilk olarak Tercan’dan geçecek ve kısa bir zamandan sonra da Erzincan’a ulaşacaksınız.

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Erzincan, coğrafi konumu ve yapısı sebebi ile kış sporları, su sporları, tarihi alanları ve doğal ihtişamı olan mesire alanlarıyla turizm açısından çok yönlü özelliklerde olan bir kenttir. Turistler tarafından çok fazla ilgi görmese de, Türkiye’nin tarihine ışık tutan, kesinlikle gidip görülmesi gereken bir yerdir. Benzersiz Kemaliye Karanlık Kanyon’u, harika Girlevik Şelalesi, dinlendirici havası ve muhteşem doğasıyla Beytahtı Mesire Yeri ve nicesi Erzincan’ın doğal güzelliklerini kapsıyor. Ayrıca, eşi benzeri olmayan, Otlukbeli Gölü maden sularının oluşturduğu traverten seddi bir yapıya sahip olan bir de gölü var bu şehrin. Bu sebeple doğal anıt olarak nitelendirilen göl, koruma altındadır. Altıntepe Ören Yeri, Kemah ilçesinde bulunan ve aynı adı taşıyan Kemah Kalesi, Orta Çağ Türk mimarisinin en önemlilerinden birisi olan Mama Hatun Türbesi yine Erzincan’ın önemli değerleri arasında yer alıyor. Refahiye’de bulunan Köroğlu Mağarası da bu değerler arasında yerini buluyor. Mağaranın içinde bulunan ayak izinin Köroğlu’nun atına ait olduğu düşünülmesi, burayı şehrin en merak edilen noktalarından biri haline getiriyor. Erzincan doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra, kaplıcaları ve içmeleriyle de sizlere şifa kaynaklarını sonuna kadar açacaktır.

Erzurum - Erzincan otobüs biletiniz sayesinde Erzincan’ın zengin mutfak kültürü ile de tanışacaksınız. zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Sebze yemeğinden et yemeğine, salata çeşitlerinden tatlılarına kadar Erzincan, kendini diğer şehirlerden ayırmaktadır. Yörede geleneksel beslenme düzeni etkinliğini sürdürmektedir. Beslenmenin temelini buğday ve buğday ürünleri ile hayvansal gıdalar oluşturur. Erzincan iline özgü birçok meşhur yemek, içecek, hamur işi ve tatlılar vardır. Ama Erzincan denince akla ilk gelen yöresel lezzetler sırın, gasefe, eşgili, kesme çorba (un çorbası), yaprak sarma, su böreği ve ketedir. Erzincan’ın unutulmaz tatlarını denemeden kesinlikle dönmemenizi tavsiye ederiz.

 

Hemen bir Erzurum - Erzincan otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Erzincan - Erzurum otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar