EN UYGUN ESKİŞEHİR MUĞLA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

  • Buzlu Turizm Eskişehir Muğla otobüs bileti
    ESKİŞEHİR - MUĞLA
    28.08.2019 - 22:30
  • Pamukkale Turizm Eskişehir Muğla otobüs bileti
    ESKİŞEHİR - MUĞLA
    28.08.2019 - 23:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ESKİŞEHİR - MUĞLA OTOBÜS BİLETİ

Eskişehir Muğla otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Eskişehir Muğla otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Eskişehir Muğla Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Eskişehir Muğla otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Eskişehir Muğla otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Muğla Eskişehir Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Eskişehir Muğla arası mesafe: 491 Km

Eskişehir Muğla arası sefer süresi: Ortalama 6 Saat

Eskişehir Muğla arası en ucuz otobüs bileti: 85 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ESKİŞEHİR MUĞLA GÜZERGAHI

Eskişehir - Muğla Arası Güzergah Bilgileri

Eskişehir - Muğla otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Eskişehir - Muğla Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Eskişehir - Muğla otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Eskişehir - Muğla otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Eskişehir - Muğla arası mesafe yaklaşık 491 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 6 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları  İsmail Ayaz Turizm’dir. Eskişehir - Muğla otobüs bileti fiyatları 60 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Eskişehir - Muğla otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

 

Eskişehir - Muğla Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Eskişehir - Muğla arası seyahatinizde Afyonkarahisar ve Denizli’den geçeceksiniz. Öğrenci şehri Eskişehir’den çıkıp giderken, bu şehrin kalbinden geçen Porsuk çayını, kaplıcalarının ve yeşilin her tonunu barındıran park ve bahçelerini özleyeceğinizden eminiz.

Doğal çevrenin güzelliği arasında bulunan Karakaya Mağarası, Sarıkaya Mağarası ve İnönü Mağarasındaki renk renk damlataşlara veda etmek bir hayli zor olabilir ama Muğla’ya ulaştığınızda tüm bu güzellikleri unutabilirsiniz. Aslında yol üzerinde Afyon’a uğrayabilir, Türkiye'de görülmesi gereken ender yerlerden biri olan Afyon’un kaplıcalarında şifa da bulabilirsiniz. Ayrıca Afyonkarahisar, Sandıklı, Avdalas ve Bayramaliler kalelerinde gezintiye çıkabilir ya da  Afyon Ulu Camii, Afyon İmaret Camii, Mısri Camii, Ot Pazarı Camii, Yeni Camii, Mevlevi (Türbe) camii, Sandıklı Ulu Camii, Sinan Paşa Camii ve Rüstem Paşa Camii'yi, Ayazini, Ağın Kaya, Memeç Kaya, Eğerli Kaya, Böcü İnleri kiliselerini ve Yedikapılar manastırını ziyaret ederek, tarihin kokusunu içinize çekebilirsiniz.

Eskişehir Muğla yolunu otobüsle gidiyorsanız aradaki şehirlerde bunca şeyi yapmaya fırsatınız olamayacaktır elbette ama özel arabayla gidiyorsanız kesinlikle bu saydıklarımızı yapın deriz. Afyon’un her zevke hitap eden müziklerini dinlemeden ve özellikle bulgur yemekleri, sakala çarpan çorbası, ilibada dolması, çullama köfte, göce tarhanası, nohut çöreği, Özbek pilavı, göce köftesi, şakşuka, sırt dolması, sulu köfte, Afyon salatası, Afyon kaymağı, lokum ve şekerlemelerinin tatlarına bakmadan kesinlikle geçmeyin deriz.

Afyonkarahisar’ı da geçtikten sonra yavaş yavaş Muğla sınırlarına girmiş olacaksınız. Öncesinde Muğla’da neler yapabileceğinizi öğrenseniz ve özellikle de bunları bir yere not etseniz iyi olur çünkü Muğla hem bir tatil cenneti hem de adeta bir kültür ve tarih mozaiğidir. Aydın, Denizli, Burdur, Antalya, Akdeniz ve Ege Denizi ile çevrili bu güzel şehrin efsanevi kıyıları danteli andırırcasına girintili çıkıntılı bir yapıya sahiptir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Muğla’da geniş yer tutan kızıl çam ormanları bazı kesimlerde kıyıdan başlar.

 

Hemen bir Eskişehir - Muğla otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Muğla - Eskişehir otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar