EN UCUZ ESKİŞEHİR ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Eskişehir otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Eskişehir otobüs bileti 28 TL olup bu sefer Ankara - Eskişehir arasında düzenlenmektedir. Eskişehir varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Buzlu Turizm, Nilüfer Turizm, Lüks Aksel Seyahat, Es Es İsmail Ayaz, Ali Osman Ulusoy, Sakarya VIB, Rize Ses Seyahat, Özlem Batman Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Has Diyarbakır Seyahat, Kütahyalılar Turizm, Seç Turizm, Görele Seyahat firmalarıdır.

ESKİŞEHİR HAKKINDA

Eskişehir Otobüs Bileti ile Bir Şehrin Nasıl Genç Kaldığını Keşfedin!

Öğrenci kenti olarak anılan tarihi eski kendisi genç Eskişehir için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilirsiniz.

Üniversiteler kenti olarak anılan Eskişehir, değişen öğrenci nüfus ile sürekli gençleşen ve şehirleşen bir yapıya sahiptir. Özel ve devlet tiyatroları, kültür merkezleri, sayısız sinema salonları, Neyzen Teyfik barlar sokağı gibi çeşitli eğlenme alternatifleri mevcuttur. Üniversitelerin bahar festivalleri, yerel kültür festivalleri, kültür ve sanat haftaları ile Eskişehir yılın her zamanında nüfusun geniş bir bölümünü oluşturan ve renklendiren gençler gibi dinamik bir ruha sahiptir. 

Paris'e Gidecek Vaktiniz Yoksa Bir de Eskişehir'i Deneyin!

Şehrin ortasından geçen Porsuk nehrinin iki yanına dizilen nezih kafelerde, gidenlerin sanki Paris’in Seine nehrine benzeyen manzarada kafe kültüründen iştahla bahsettiği avrupai bir atmosfere ulaşabilirsiniz. Şehre vardığınızda Porsuk Nehri'nin kenarında gençlerle dolan bir kafade Türk Kahvesi soluklanıp neler yapacağınızı planlayabilirsiniz. Eğer aç karnına gezememcilerdenseniz Eskişehir'e özgü sütlü ovmaç çorbası, haşhaşlı dolama, göceli tarhana, cantık, kıygaşa gibi Kafkas, Kırım ve Balkan göçmenlerinin gelirken getirdiği ithal ve yerel tatlara ulaşabilir, belediyenin muazzam çalışmasıyla sorunsuz ilerleyen şehir yaşamına katılabilirsiniz.

Zaten Şehirden Kaçıyorum Diyorsanız Eskişehir'in Doğasına Govego'yla Ulaşın! 

Eğer yaşadığınız şehirden bunaldığınız için ziyaret ediyorsanız endişelenmeniz gereken bir durum yok! Alacağınız bir Eskişehir otobüs bileti ile ismi şehir ama kendisi hala doğal güzellikler barındıran çok eski bir yerleşim olan Eksişehir'e vardığınızda Frig vadisinin eşsiz atmosferinde denizden yüksekte ucsuz bucaksız yemyeşil bir cennette oksiyene doyabilir, ya da açık hava müzesi gibi olan Odunpazarı’nda tarihi Osmanlı evlerinde eski dönem bir şehre yolculuk yapabilirsiniz. .

Dilerseniz Eskişehir otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Eskişehir çevresinde kamp yapılabilecek yerler hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ESKİŞEHİR OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Eskişehir Otogarı İle, Avrupai Bir Şehre Varın!

Eskişehir öğrenci nüfusunun çokluğu ve tarihi ile bilinmesinin yanında son yıllarda gösterdiği büyük değişim ve gelişim ile büyük şehirlerimiz arasında ismini yazdırmıştır. Eskişehir Otogarı 1993 yılında hizmete açılmasına rağmen sık sık yapılan bakım ve değişimler ile şehrin metropollüğüne uygun bir hal almıştır. 6.000 m2lik bir alanda bulunsa da şehir ile büyük bir uyum içinde olan Eskişehir Otogarı 48 peronu ile küçük fakat tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir yapıdadır. Türkiye’nin hemen her şehrine sefer yapılabilen Eskişehir Otogarı’na ulaşımı yolculuğunuz öncesinde veya sonrasında rahatlıkla karşılayabilirsiniz.


Eskişehir Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0222 227 88 00
  • 0222 227 88 01

Adres:

  • Şeker Mahallesi, 26120 Tepebaşı/Eskişehir

ESKİŞEHİR İÇİNDE NELER YAPILIR?

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
324 Km
4 Saat
233 Km
2 Saat
162 Km
2 Saat
342 Km
4 Saat
414 Km
5 Saat
1546 Km
19 Saat
1119 Km
13 Saat
381 Km
4 Saat

ESKİŞEHİR OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

ESKİŞEHİR HAVA DURUMU

Pazartesi
-4℃
/
-4℃
Salı
-1℃
/
-1℃
Çarşamba
-4℃
/
-4℃

ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Eskişehir otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Eskişehir seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Buzlu Turizm, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Buzlu Turizm, Nilüfer Turizm, Lüks Aksel Seyahat, Es Es İsmail Ayaz, Ali Osman Ulusoy, Sakarya VIB, Rize Ses Seyahat, Özlem Batman Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Has Diyarbakır Seyahat, Görele Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Eskişehir otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Eskişehir varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 28 TL’dir.

ESKİŞEHİR KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ESKİŞEHİR VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ESKİŞEHİR İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Sivrihisar
Nasreddin Hoca Yay Dinlenme Tesisleri
Ankara Eskişehir Karayolu 120.Km., Nasrettin Hoca Beldesi, Sivrihisar
222 734 52 25
Eskişehir
Başkent Dinlenme Tesisleri
Ankara-Eskişehir Yolu 135.KM, Eski Tempo Tesisleri Karşısı, Eskişehir
Sivrihisar
Yüceller Dinlenme Tesisleri
Cumhuriyet, Ankara Eskişehir Karayolu 135. Km., 26600 Sivrihisar
222 711 48 93
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder