EN UYGUN ESKİŞEHİR SAMSUN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 02:30
 • Metro Turizm Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 12:30
 • Metro Turizm Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 16:45
 • Metro Turizm Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 17:45
 • Yeniden As Bafra Seyahat Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 21:00
 • Metro Turizm Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 22:00
 • Metro Turizm Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 23:45
 • Ali Osman Ulusoy Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 15:00
 • Ali Osman Ulusoy Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 21:30
 • Lüks Artvin Seyahat Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 13:00
 • Lüks Artvin Seyahat Eskişehir Samsun otobüs bileti
  ESKİŞEHİR - SAMSUN
  22.09.2019 - 13:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ESKİŞEHİR - SAMSUN OTOBÜS BİLETİ

Eskişehir Samsun otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Eskişehir Samsun otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Eskişehir Samsun Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Eskişehir Samsun otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Eskişehir Samsun otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Samsun Eskişehir Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Eskişehir Samsun arası mesafe: 650 Km

Eskişehir Samsun arası sefer süresi: Ortalama 8 Saat

Eskişehir Samsun arası en ucuz otobüs bileti: 110 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ESKİŞEHİR SAMSUN GÜZERGAHI

Eskişehir - Samsun Arası Güzergah Bilgileri

Eskişehir - Samsun otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Eskişehir - Samsun Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Eskişehir - Samsun otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Eskişehir - Samsun otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Eskişehir - Samsun arası mesafe yaklaşık 650 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Ankara, Kırıkkale, Çorum, Amasya illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Özgül Bafra Turizm, As Bafra Turizm, Fıkdıkkale Turizm, Metro Turizm’dir. Eskişehir - Samsun otobüs bileti fiyatları 50 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Eskişehir - Samsun otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Eskişehir - Samsun Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Eskişehir - Samsun otobüs bileti alarak başlayacağınız bu yolculuk size Karadeniz’in kapılarını açacak ve yol ilerledikçe farklı iklimler ve renkler sunacaktır. Eskişehir - Samsun arası alacağınız bu mesafede yolların size sunduğu farklı tat ve havalara hazırlıklı olun. Karadeniz yolları baştan sona bir gezi için hazırlanmış gösteri gibidir. Sadece yolculuk olarak düşünmemelisiniz ve bu yolların tadını çıkarmalısınız.

Eskişehir’den başlayacağınız bu yolculukta başlangıçta yollar sizi zorlamayacaktır. Fakat yolculuk ilerlediğinde Karadeniz’in yer şekilleri ve dağların uzanış yönü sebebiyle sizi zorlayan yollarla karşılaşabilirsiniz. Hız kontrolünüzü sürekli sağlamalı ve dikkatli bir sürüş gerçekleştirmelisiniz. Eskişehir sizleri uğurladıktan sonra Ankara’ya ulaşacaksınız. Ankara bitiminde Kırıkkale’de olacaksınızdır. Makine - Kimya Sanayi merkezi olan ve büyük bir silah fabrikasına sahip bu İç Anadolu şehrinden geçerken dinlenmek isterseniz bir yerde mola verin ve su böreği ayran keyfini çıkarın. Yol ilerlediğinde Hitit Uygarlığı'nın toprakları olan Çorum’da olacaksınız. Çorum eşsiz tarihi ve çeşit çeşit leblebileriyle dinlenmek için size farklı tercihler sunacaktır. Eğer kısa bir tarih gezisi yapmayı da düşünürseniz Hattuşaş Antik Kenti’ni veya Hellenistik Çağ ile tarihlendirilen Kybele Kabartması’nı görmelisiniz. Kızılırmak ve Yeşilırmak’ın her ikisinin de uğradığı Çorum’dan geçerken Karadeniz havasına girdiğinizi hissedeceksiniz. Yol ilerledikçe nem miktarı ve oksijen miktarı artacak İç Anadolu’nun kuru havasından çıkacaksınızdır.

Eskişehir - Samsun otobüs bileti alarak başlattığınız bu yolculukta Samsun’a girdiğinizde Karadeniz’in en modern denilebilecek şehrine varmış olacaksınız. Cumhuriyet’in 19 Mayıs direnişinin izlerini göreceğiniz Onur Anıtı sizi karşılayacaktır. Çiftlik Caddesi, Geniş kumsalları, Karadeniz’i ile Samsun sizi en iyi şekilde ağırlayacaktır. 

 

Hemen bir  Eskişehir - Samsun otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Samsun - Eskişehir otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar