FATİH TURİZM HAKKINDA

 

Fatih Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Fatih Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Fatih Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Yola Fatih Turizm İle Çıkın!

Daima büyüme ve kendini geliştirmeye odaklı çalışan Fatih Turizm, 1983 yılında kurulmuş ve kendini günden güne yenileyip geliştirerek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dinamiklerine uyum sağlamayı amaçlayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve beklentilere hızlı ve pratik çözümler üretebilme amaçları ile sizlere hizmet veriyor. Yeniliğe duyarlı, işinde uzman tüm çalışanlarıyla Fatih Turizm’i devamlı daha iyiye taşımak başlıca hedefleridir. Uluslar arası ve yurt içi yollarda faaliyetlerini sürdüren Fatih Turizm, hizmet etmeyi kendilerine amaç edinmiş deneyimli personeli ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak en özverili biçimde hizmet etmektedirler. Güvenli ve konforlu ulaşım için tüm önlemleri alan ve gelişimi sürekli kılan Fatih Turizm, filosunu ve ekibini güçlendirerek ve modern bir seviyede tutarak bu standartları başarı ile yerine getirmektedir.

Fatih Turizm İle Keyifli Yolculuklar!

Fatih Turizm’in başarısının sırrı, devamlı olarak mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaları, profesyonel taşımacılık ilkesi ile kendini her zaman geliştirerek daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmalarıdır. Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Fatih Turizm, 30 küsur yıldır biriktirdiği tecrübe ile de size beklentilerinizi karşılayan bir yolculuk yaşatacaktır. Günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri takip eden Fatih Turizm, son model araçlarında, koltuk arkası ekranda televizyon ya da film izleme imkânından, kişisel kulaklıklardan müzik dinleme imkanına ve sınırsız internet erişimi hizmetine kadar hiçbir şeyi unutmuyor. Sunduğu ikramlar ile birlikte keyif dolu bir yolculuk şansını siz de yakalamak istiyorsanız, otobüs biletinizi Fatih Turizm’den şimdiden ayırtın.

Planlarınızı Fatih Turizm İle Kolaylaşsın!

Fatih Turizm’in otobüs yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiyi elde edebileceğiniz, saygın ve kaliteli bir hizmet bulabileceğiniz, tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilip, şikayet ve önerilerinizi de bildirebileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Fatih Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 01 39 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

FATİH TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

POPÜLER FATİH TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

FATİH TURİZM POPÜLER DURAKLARI

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder