EN UCUZ FATSA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

FATSA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Fatsa otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Fatsa otobüs bileti 12 TL olup bu sefer Ordu - Fatsa arasında düzenlenmektedir. Fatsa varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Görele Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Golden Turizm, Rize Ses Seyahat, Tokat Yıldızı, Sahil Seyahat, Lüks Artvin Seyahat, Sakarya VIB, Giresun Seyahat, Ünye Birlik Seyahat, Öz Has Bingöl, Cesur Bingöl Turizm firmalarıdır.

FATSA HAKKINDA

Fatsa Otobüs Bileti Alın, Karadeniz’in Farklı Tatlarından Mahrum Kalmayın!

Ordu’nun en modern köşesi Fatsa için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatleri karşılaştırmalı olarak govego.com’da!

MÖ 400’lü yıllarda kurulduğu düşünülen Fatsa topraklarında o dönemlerde Kolhlar, Driller, Halipler, Mossinoikler ve Tibarenler gibi Yunan asıllı topluluklar yaşamıştır. MÖ 675’li yıllardan sonra ise, Kimmerler, Persler, Pontus Krallığı hakimiyet altına almıştır. Roma ve Bizans İmparatorlukları için önemli bir noktada bulunan Fatsa, Peçenek ve Kumanların akımları sonucunda Türk tarihine girişini başlatmıştır. Önemli bir ticari merkez olması açısından tüm tarihi boyunca Fatsa, büyük imparatorluklara ve topluluklara ev sahipliği yapmış ve geriye onlardan kalanlar ile büyük bir tarihi mirasa sahip olmuştur. Hala ticari açıdan önemi büyük olan Fatsa toprakları ülkemizin ithalat açısından önemli isimlerindendir.

Doğallık Dolu Bir Dünyanın Kapılarını Fatsa’da Aralayın!

Fatsa otobüs biletinizi alarak, Karadeniz’in doğallığını ve zerafetini yakalayacağınız bu topraklarda dağ esintilerinin, deniz havası ile birleşmesi ile sizler de doğa dolu günler geçireceksiniz. Fatsa ithallatta yüksek rakamlara ulaştırdığı fındığı ile ünlü olmasının yanında, mutfağı ve doğasının eşsiz görüntüsü ile de sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Fatsa otobüs biletiniz ile şehre ulaştığınızda, masmavi sahilinde uzun yürüyüşler yapmak sizleri yoracak olursa, şehre tepelerden gezinmenizi de sağlayacak olan teleferik ile gezintinize devam edebilirsiniz. Fatsa dağlarının en uç noktalarındaki çiçeklerine bile ulaşan arıların yaptığı, şifası bol balı ile sizlere bu lezzeti sunarken, Hekimoğlu dağlarının şifasını da sizlere sunuyor olacaktır. Şehrin merkezindeki güzel mekanlarda Karadeniz’e doğru gerçekleştireceğiniz tüm ziyafet şölenlerinde Fatsa günlerinizi de unutulmaz kılmaya hazır olun!

 

Dağ ve Denizin Mükemmel Uyumunu Fatsa’da Yakalayın!

Fatsa otobüs biletiniz ile Karadeniz kıyılarını yakından arşınlayacak, sağlık dolu lezzetler ile zamanınızı daha da güzelleştireceksiniz. Fatsa’nın yüksek tepelerindeki gizli kalmış cennetleri keşif için daha fazla zamana ihtiyacınız olacaktır. Şelaleleri, mağaralarının arasına sakladığı keşfedilmemiş güzellikleri ile Fatsa günleriniz boyunca eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Fatsa otobüs biletiniz sayesinde geçireceğiniz tüm zamanlar boyunca lezzetli Karadeniz sofralarında ağırlanacak mıhlama, karalahana dolması, mısırunu ekmeği, lahana çorbası, yeşil fasulye turşusu kavurması ile tanışırken, Karadeniz’in vazgeçilmez ritüeli olan çayınızı da mükemmel görselliklere doğru yudumlayacaksınız. Modern yapısı, doğası, tarihi ile Fatsa sizleri büyülerken, sizler de kendinizi yenilemek için bu topraklarda bambaşka nefesler alabileceksiniz. Fatsa otobüs biletinizi alarak başlatacağınız bu serüvende unutulmaz ve eğlence dolu zamanlara hazır olun, Karadeniz her zaman ki yaptığını yapacak ve tüm yorgunluğunuzu üstünüzden alarak sizleri bambaşka diyarlara sürükleyecektir.

Dilerseniz Fatsa otobüs biletinizi satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Fatsa hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

FATSA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Fatsa otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Fatsa seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Görele Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Görele Seyahat, Golden Turizm, Rize Ses Seyahat, Tokat Yıldızı, Sahil Seyahat, Lüks Artvin Seyahat, Sakarya VIB, Giresun Seyahat, Ünye Birlik Seyahat, Öz Has Bingöl firmalarıdır.

En ucuz Fatsa otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Fatsa varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 12 TL’dir.

FATSA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

FATSA - SAMSUN
35 TL
2s 10d
FATSA - İSTANBUL
150 TL
11s 0d
FATSA - ANKARA
110 TL
9s 30d
FATSA - İZMİT
160 TL
13s 0d
FATSA - TRABZON
50 TL
3s 25d
FATSA - SAKARYA
165 TL
10s 50d
FATSA - DÜZCE
160 TL
8s 0d
FATSA - ÇORUM
120 TL
4s 40d

FATSA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ANKARA - FATSA
110 TL
8s 30d
İSTANBUL - FATSA
160 TL
13s 30d
ORDU - FATSA
12 TL
0s 45d
SAMSUN - FATSA
35 TL
2s 0d
TRABZON - FATSA
120 TL
4s 0d
GİRESUN - FATSA
120 TL
1s 30d
İZMİT - FATSA
140 TL
11s 0d
SAKARYA - FATSA
160 TL
13s 30d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder