1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Feke Otobüs Bileti
TELEFON KODU
322
NUFÜS
-
YÜZ ÖLÇÜMÜ
- m2
PLAKA
-
İLÇE SAYISI
-
OTOGAR SAYISI
1

FEKE OTOBÜS BİLETİ SATIN ALMA

En uygun Feke otobüs biletini hemen satın al!


Feke seferi düzenleyen tüm otobüs firmalarını inceleyin, size en uygun otobüs biletini 3 adımda güvenle satın alın. Feke otobüs bileti aramasını yukarıdaki arama kısmını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Feke’a sefer düzenleyen otobüs firmalarını yan tarafta bulabilir, üzerlerine tıklayarak firmalarla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında Feke Otogarı, 3 günlük Feke Hava Durumu ve iller arası mesafelerle ilgilli detayları bulabilirsiniz. Keyifli yolculuklar!

FEKE HAKKINDA

Feke Otobüs Biletiniz ile Yeni Keşiflere Başlayın!

Adana’nın en güzel yönlerinden olan, Feke için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Feke ilk çağlardan günümüze kadar birçok kavim ve Devletlere yerleşim alanı olmuştur. Feke'nin MÖ 16. yüzyılda Hitiler’in hakimi olduğu bir federasyon bölgesinde kurulduğu bilinmektedir. Derin bir geçmişe sahip olan Feke tarihi boyunca pek çok ihtişamlı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Sırası ile Hititler, Asurlular, Babilliler, Bizanslılar, Emeviler ve Abbasilerin bu topraklarda hüküm sürdüğü bilinmektedir. Malazgirt Muharebesinden sonra Türk tarihi de başlayan Feke, şu an ise bağlı bulunduğu Adana’nın en güzel ilçelerinden biri olarak bizlere kendisin açıyor. Feke üzerinde barındırdığı her topluluğa bereketini ve tüm güzelliğini sergilemiştir. Tarih ve doğayı iç içe Akdeniz atmosferinde yaşayacağınız seyahatinizi Feke otobüs biletinizi alarak en kısa sürede başlatabilirsiniz.

Karacaoğla’nın Topraklarına Bir de Siz Ayak Basın!

Karacaoğla’nın topraklarında O’ndan çok fazla iz bulacaksınız. Ozanlığını tüm dizlerindeki aşk, özlem, gurbet temaları ile anlatan efsanevi bu ismin yanında Feke tarihi dokusu ile sizleri büyülemeye aday. Feke otobüs biletiniz sayesinde özellikle Roma ve Bizans dönemine ait pek çok eser ile tanışabilirsiniz. Feke Kalesi bir şato edası ile sizleri o yemyeşil ve masmavi doğası ile karşıladığında tarihin izlerinin hala bu topraklarda silinmediğini sizler de fark edeceksiniz. Göksu Irmağı’nın şehri sarmaladığı Feke’de sizler de bu görsellik ile eşsiz sabahlara uyanacak ve kendinize çok özel anlar sunacaksınız. Başlı başına bir yayla edasında olan Feke’de dilediğiniz huzuru ve dinlenmeyi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu eşsiz doğada balık tutabilir, yamaç paraşütü yapabilir ve oksijeni bol doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilirsiniz. Feke otobüs biletiniz ile tüm bunlara tek bir yolculuk kadar yakınsınız.

Hurma’nın Ülkemizdeki Başkenti: Feke

Topraklarındaki bereket ve hareketi hem sofralarına hem de doğasına taşıyan Feke’de hurma bahçelerini gördüğünüzde şaşırmayın. Feke’nin sıcacık atmosferinde tarımın her türlü çeşidine rastlamak mümkün. Feke yemyeşil doğası ve masmavi suları ile sizleri en kısa sürede büyüleyecektir. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız Feke otobüs biletiniz sayesinde huzur dolu bir dinlenmeye de lezzet dolu sofralara da hazır olun. Sebebi her ne olursa olsun, eğer Feke’ye yolunuz düşmüşse ister istemez lezzetli ve kimi bünyeler için ağır yemeklerle buluşmanız kaçınılmazdır. Feke’ye geldiğinizde Adana Kebabı, Babagannuş, Yüksük Çorbası, Analı Kızlı Çobası’nı tadabilirsiniz. Ana yemeğin üstüne çeşitliliği ile dikkat çeken künefe, karsambaç veya bici bici gibi tatlılarla final yapabilirsiniz. Çukurova Gurmeliğe giden yol olarak adlandırabileceğiniz bu rotayı eğer et yemek istemiyorsanız bile en azından şalgam içerek Adana’ya has bir lezzeti tadarak değerlendirebilirsiniz. Feke sizlere kendisini böylesine açmışken siz de valiziniz ve Feke otobüs biletiniz ile yola çıkın, tüm bu atmosfer sizleri de sarsın!

 

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Feke otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Feke otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Feke hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

FEKE KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

FEKE VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder