EN UCUZ FETHİYE ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

FETHİYE OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Fethiye otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Fethiye otobüs bileti 29 TL olup bu sefer Muğla - Fethiye arasında düzenlenmektedir. Fethiye varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Isparta Petrol Turizm Yeni, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Tokat Yıldızı, Mardin Seyahat, Fethiye Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Ali Osman Ulusoy, Adıyaman Anka Turizm, Batı Antalya Tur, Hatay Gökbey Seyahat, Öz Gülaras Turizm, İstanbul Kalesi, Yeşil Erciş Seyahat firmalarıdır.

FETHİYE HAKKINDA

Fethiye Otobüs Bileti Alın Rüya Kumsallarda Esrarengizliği Hissedin!

Ege’nin gizli cennetlerinden Fethiye için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenenin. 

Muğla’nın ilçerinden biri olan Fethiye size Antik Çağlar’dan kalma esrarengiz bir tatil imkanı sunuyor. Saklı mavi koyları ve görselliği yüksek doğasıyla cennetten çıkma bir tatil için sizi bekleyen Fethiye Pers, Roma, Bizans uygarlıklarına da misafirlik yapmıştır. Bu nedenle doğayla iç içe bir tarihe de tanıklık edeceksiniz. Mavinin ve yeşilin mükemmel uyumunda göreceğiniz manzaralar Fethiye’de sizi sardığında hissettiğiniz tek şey huzur olacaktır. Muğla’nın ilçeleri için ‘’Çirkin annenin güzel kızları’’ denildiğini duymuşsunuzdur. Bunun sebebi Muğla’nın küçük olmasına rağmen ilçelerinin büyük ve gözalıcı güzellikte olmasıdır. ‘En güzel kızı Fethiye’dir’ dersek haklılık payımız çoktur. Fethiye yüzölçümü olarak Muğla’dan daha geniş ve daha gelişmiş bir turizm potansiyeline sahiptir.

Ege'nin Saklıkoylarını Keşfetmek İçin Acele Edin!

Fethiye otobüs bileti alarak başlayacağınız bu yolculuk size herşeyi unutturacak bir güzellikte sunacaktır. Fethiye’de yapacağınız, göreceğiniz ve tatilinizi anlamlandıracağınız pek çok seçenek bulunmaktadır. Ölüdeniz’in rüya kumsallarında ruhunuzu dinlerken, dik yamaçlar ortasındaki Saklıkent cennetinde çamur banyosu yapabilir ve ya daha heyecanlı bir seçenek olan raftingi tercih edebilirsiniz. Af Kule’de Ege’nin mavi derinliklerine dalabilirsiniz. Her şekilde bu tatil sizde masal gibi bir tat bırakacaktır.

Fethiye otobüs bileti ile tercih ettiğiniz bu tatilde, Fethiye size en iyi eşlik eden yerlerden biri olacaktır. Turkuaz mavisi koylarda yapacağınız bot gezileri unutulmaz olacaktır. Rüzgara yüzünüzü dönün ve hayallerinizden çıkma bir güne hazır olun. Kelebekler Vadisi’nde geçireceğiniz günlerde bungalov evleri ve eşsiz güneş batışı gösterisiyle gözlerinizi kamaştıracaktır. Çalış Kumsalı’nda yelken sürüş keyfi yaşayabilir dilerseniz kürek de çekebilirsiniz. Fethiye çok farklı konaklama seçenekleriyle ve Ege’nin en görkemli ruhuyla size ev sahipliği yapacaktır. Tlos Antik Kenti'nde geçmişin silinmeyen izlerini bulacaksınız.

Turkuaz Bir Zemin ve Masmavi Bir Gökyüzü Arasındaki Saklı Cennet Fethiye’ye Govego’yla Ulaşın!

Alacağınız bir Fethiye otobüs bileti ile ayaklarınızın altındaki kumların yakıcılığını hissedin. Ege’nin sunduğu en gizli güzelliği keşfe çıkın. Geriye döndüğünüzde arkanızda bıraktığınız turkuaz izler için tekrar bu yolculuğa çıkacaksınızdır. Fethiye’nin güzelliklerinde kendinizi bulacaksınız!

Dilerseniz Fethiye otobüs biletinizi aldıktan sonra govego.com bloğundaki Fethiye hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

FETHİYE OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Fethiye seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Tokat Yıldızı, Mardin Seyahat, Fethiye Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Ali Osman Ulusoy, Anadolu Ulaşım, Adıyaman Anka Turizm, Batı Antalya Tur, Hatay Gökbey Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Fethiye otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Fethiye varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 29 TL’dir.

FETHİYE KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

FETHİYE - AYDIN
75 TL
4s 15d
FETHİYE - İZMİR
105 TL
5s 15d
FETHİYE - ANTALYA
45 TL
3s 15d
FETHİYE - İSTANBUL
240 TL
13s 55d
FETHİYE - ADANA
139 TL
13s 1d
FETHİYE - MERSİN
120 TL
12s 31d
FETHİYE - BURSA
200 TL
11s 30d
FETHİYE - DENİZLİ
69 TL
3s 15d

FETHİYE VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

AYDIN - FETHİYE
80 TL
2s 30d
İZMİR - FETHİYE
115 TL
5s 10d
İSTANBUL - FETHİYE
270 TL
14s 40d
ANTALYA - FETHİYE
45 TL
3s 15d
ADANA - FETHİYE
150 TL
14s 30d
MERSİN - FETHİYE
130 TL
10s 30d
DENİZLİ - FETHİYE
69 TL
3s 0d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder