EN UCUZ GAZİANTEP ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

GAZİANTEP OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Gaziantep otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Gaziantep otobüs bileti 17 TL olup bu sefer Kilis - Gaziantep arasında düzenlenmektedir. Gaziantep varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm, Astor Seyahat, Star Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Öz Diyarbakır, Yeni Mardin Dilmenler, Öz Has Bingöl, Has Diyarbakır Seyahat, Mardin Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm, Star Batman, Yeni Diyarbakır Seyahat, Vangölü Turizm, Özlem Cizre Nuh firmalarıdır.

GAZİANTEP HAKKINDA

Gaziantep Otobüs Bileti ile Hanlar, Hamamlar ve Lezzetler Sahibi Olun!

Her yanından ayrı bir tat keşfettiren keşfetmesi lezzetli Gaziantep için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’da görebilir ve otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. 

Yemekleri ve baklavası için üşenmeden Gaziantep’in yolunu tutanları anlamak istiyorsanız önce bu hanlarıyla meşhur şehri ve mutfağını keşfetmeniz gerekmektedir. Tatlılarıyla zirve yapan bu mutfağın daha önce denemeyenler için kelimenin anlamıyla sarsıcı tatlara sahip et yemekleri seçenekleri vardır. Daha ılıman veya hafif damak tadına sahip yerlerden gelenlerin buranın mutfağını tam anlamıyla keşfetmeleri için 1 hafta önceden perhize girmeleri ve kendilerini hazırlamaları tavsiye edilir.

Antep’in Keşfetmeye Han ve Hamamlarından Başlayın!

Eskiden beri uğrak bir dinlenme merkezi olan Antep’in hanları hala şehirleşmeye dirense de hamamları yerlerini yapılan yatırımlarla lüks spa merkezlerine bırakmıştır, ama hamam görmek için hevesli iseniz Naib Hamamı kurulduğu günden sonra özenle restore edilerek sizi arkasındaki Gaziantep Kalesi’nin yeşil eteklerinde bekliyor olacaktır. Bunun yanında spa merkezleri de eski hamamları aratmayacak şekilde tasarlanmış ve daha kaliteli bir servis sunmaktadır. Yani kısacası aradığınız otantik bir ortamda masaj yaptırıp keselenirken üzerine yeşil çimen karışımınızı yudumlamak seçeneği imkanlar dâhilinde bugünün Gaziantep’inde mevcuttur.

Han kültürü alışılmış avm kültürünün eski örnekleri olmasına rağmen esnaf ile sohbet edebileceğiniz ve kendinizi oradanmış gibi hissettirecek güzellikte ve samimiyette devam etmektedir. Aldığınız ürünleri kimlerin ne şartlarda yaptığı, yapımında nelerin kullanıldığı ve size nasıl ulaştığı gibi bilgileri avm’de bulamayacağınız bir ortamda, esnaf ile çay sohbeti yaparken öğrenebilirsiniz. Bu durum gezinizi ve aldıklarınıza bir değer katarak benimsemenize yardımcı olacaktır.

Türkülere Konu Olan Gaziantep’e Govego’yla Ulaşın!

Kimi zaman acıyı kimi zaman aşkı ama çoğu zamanda samimi duyguların dile geldiği türkülere mekan olmuş Gaziantep’e ulaşmak, hamamlarında şöyle bir keselenmek, esnafı ile içli dışlı olmak ve enfes tatlarını keşfetmek için şimdiden diyete başlayın ve alacağınız bir Gaziantep otobüs bileti ile Gaziantep’e gitmek için bavulunuzu hazırlayın! Ya da yanınıza bir kat üst baş alarak kendinizi çarşı içinden değişik bir tarz yaratarak geri döndüğünüzde “bu tarz benim” diyebileceğiniz kombinler yaratın!

Gaziantep otobüs biletinizi satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Yemek için Yaşayan Şehir: Gaziantep hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

GAZİANTEP OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Gaziantep Otogarı İle, Farklı Bir Kültürle Kucaklaşın!

Gaziantep Doğu, Güneydoğu ve Akdeniz Bölgesi arasında bir köprü görevi görmesinin yanı sıra, eşsiz lezzetleri, tarihi zenginlikleri ve tanışacağınız bambaşka kültürü ile sık sık ziyaret edilen şehirlerimiz arasında gelmektedir. Gaziantep Otogarı, zamanla gelişen ve değişen beklentilere uygun olarak şekil almış, 85.000 m2lik bir alanda kurulmuştur. 30.000 m2lik otogarın yanında 25.000 m2lik yeşil alanı bulunan Gaziantep Otogarı’nda 30 gişe ve 68 peronu ile şehre vardığınız ilk andan itibaren büyük bir rahatlıkla ihtiyaçlarınızı her anlamda karşılayabilirsiniz. Ayrıca Gaziantep Otogarı pek çok ulusal ve yerel firmaların yanında yurtdışı karayolu ulaşımına da hizmet vermektedir.

 

Gaziantep Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0342 328 92 46
  • 0342 232 58 15

Adres:

  • Gaziantep, 27630 Şehitkamil/Gaziantep

POPÜLER GAZİANTEP OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
1151 Km
14 Saat
698 Km
8 Saat
1080 Km
13 Saat
561 Km
7 Saat
1114 Km
13 Saat
679 Km
8 Saat
634 Km
7 Saat
1299 Km
16 Saat

GAZİANTEP OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

GAZİANTEP HAVA DURUMU

Pazartesi
-1℃
/
-1℃
Salı
-2℃
/
-2℃
Çarşamba
-1℃
/
-1℃

GAZİANTEP OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Gaziantep otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Gaziantep seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm, Astor Seyahat, Star Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Öz Diyarbakır, Yeni Mardin Dilmenler, Ben Turizm, Öz Has Bingöl, Has Diyarbakır Seyahat, Mardin Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm, Star Batman, Yeni Diyarbakır Seyahat, Vangölü Turizm firmalarıdır.

En ucuz Gaziantep otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Gaziantep varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 17 TL’dir.

GAZİANTEP KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

GAZİANTEP - ADANA
100 TL
3s 0d
GAZİANTEP - OSMANİYE
100 TL
1s 30d
GAZİANTEP - ANKARA
120 TL
9s 15d
GAZİANTEP - MERSİN
100 TL
4s 30d
GAZİANTEP - KONYA
100 TL
5s 30d
GAZİANTEP - SAKARYA
140 TL
16s 0d

GAZİANTEP VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ADANA - GAZİANTEP
100 TL
3s 0d
OSMANİYE - GAZİANTEP
200 TL
1s 30d
ANKARA - GAZİANTEP
110 TL
10s 15d
DİYARBAKIR - GAZİANTEP
100 TL
5s 30d
MERSİN - GAZİANTEP
100 TL
4s 0d
İSTANBUL - GAZİANTEP
140 TL
17s 0d
KONYA - GAZİANTEP
150 TL
8s 15d

GAZİANTEP İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Nizip
Askoç Park Dinlenme Tesisleri
Yaprak, Gaziantep Nizip Yolu 7. Km., 27080 Nizip
342 443 00 15
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder