EN UCUZ GEYİKLİ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

GEYİKLİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Geyikli otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Geyikli otobüs bileti TL dir. Geyikli varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; firmalarıdır.

GEYİKLİ HAKKINDA

 

Geyikli Otobüs Bileti Alın Çanakkale’nin Başka Bir Yüzü İle Tanışın!

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. 

Geyikli’nin yerleşim tarihi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Geyikli yakınlarındaki Alexandria Troas kalıntıları Geyikli tarihi ile ilgili önemli bilgiler içermiştir. O zamanlar denizcilikle uğraşıldığı görülen bu topraklar şuan Karadeniz’e doğru genişlediği görülmüştür. Geyikli adının bölgedeki dağlarda yaban geyiklerinin yaşamasından ileri geldiği düşünülmektedir. Cumhuriyet ve Kurtuluş Savaşı dönemlerinde önemli kilit noktalarından biri olmuş olan Geyikli’de, tarihi boyunca pek çok uygarlık insanı iç içe huzur içinde yaşamış, Geyikli her gelene kendisini tamamen açmıştır. Sakin kumsalları, hiç eksik olmayan Ege rüzgarı ile Geyikli’ye ulaştığınızda Çanakkale’nin ruhu ile birlikte Ege ruhunu da hissedeceksiniz. Geyikli günleriniz boyunca yaşayacağınız her gün yapacağınız alternatifler ile çok eğlenceli ve hareketli geçecektir.

Geyikli Denizi’nin Serinliği İle Buluşun!

Geyikli otobüs biletiniz ile yola çıktığınızda sizleri Ege’nin en güzel köşelerinden biri karşılayacaktır. Koylarının temizliği ve buz gibi serinlikteki denizinin suyunda geçireceğiniz yaz ayları sizleri fazlasıyla serinletecektir. Uzun sahili ve geniş doğası ile yürüyüş yapmak için uzunca vakitler ayırabileceğiniz Geyikli’de denizim, kumun en güzel hallerinde buluşacaksınız. Geyikli Bozcaadaya’ya yakınlığı ve geçiş noktası olması sebebi ile de ayrı bir güzellik oluşturmakta. Zeytin ve çam ağaçlarının yoğun olduğu topraklarına Ege Denizi’nin kokusu da karışınca sizlere bambaşka bir atmosfer sunan Geyikli’de Güneş’in batışını da tüm canlılığı ile izleyebilirsiniz. Alexandria  Troas ve Neandria Antik kentlerini ziyaretinizde ise bu topraklarda yaşayan en eski insanların bıraktığı en özel miraslara tanıklık edeceksiniz.

Geyikli İle Tanışmak İçin Acele Edin!

Geyikli otobüs biletiniz sayesinde sakin ve duru bir tatil geçirecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Turizm açısından hala keşfedilmemiş bu koylarda kendinizle ya da sevdiklerinizle baş başa tamamen kendinizle olacağınız bir tatil geçireceksiniz. Geyikli denizindeki balık çeşitliliği ve bolluğu ile hem balık tutma keyfini yaşayacak hem de en lezzetli balıkları yiyebilme keyfine ulaşacaksınız. Meyhaneleri, mezeleri, mideye dolması, balığın lezzetlendirilmiş her türü ile donatacağınız sofralara eşlik eden, Bozcaada manzaralı denizi ile Geyikli’de sakin, huzur dolu bir tatil sizleri bekliyor. Kaplıcalarının verdiği şifadan faydalanmak isterseniz Geyikli sizlere bu ayrıcalığı da sunmakta. Eşsiz manzarası ve kendine has güzellikleri ile Geyikli’ye zaman ayırmayı unutmayın. Geyikli otobüs biletiniz ile tüm bu güzelliklere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Geyikli otobüs biletinizi aldıktan sonra govego.com bloğundaki Geyikli hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

GEYİKLİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Geyikli otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Geyikli seferi düzenleyen otobüs firmaları; firmalarıdır.

GEYİKLİ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

GEYİKLİ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder