GİZLİLİK

GOVEGO GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

govego.com, kullanıcılarının bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine saygı göstermekte ve bu itibarla gerekli tedbirleri almak için elinden gelen gayreti göstermektir. İşbu Gizlilik Sözleşmesi, govego.com’dan yapılan alışverişlerde verilmiş olan kişisel bilgilerin güvenlik ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları açıklamaktadır. Kullanıcılar govego.com adresini veya mobil uygulamasını kullanarak, gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacaklarını peşinen beyan, kabul ve taahhüt etmektedirler. Ayrıca kullanıcı, govego.com’a sunulmuş olan kişisel bilgilerin işbu Gizlilik Sözleşmesi'nde belirtilen şekilde govego.com, tedarikçiler ve/veya aracı kurumlar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktadır.Gizlilik Sözleşmesi govego.com web sitesinin ve govego.com mobil uygulamasının tüm bölümlerinde geçerli olacaktır. govego.com aşağıdaki amaçlar için, kullanıcılar tarafından verilmiş olan bilgilere, üye hesabının ve/veya iletişim bilgilerinin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabilir:Gizlilik Sözleşmesi govego.com web sitesinin ve govego.com mobil uygulamasının tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.

govego.com aşağıdaki amaçlar için, kullanıcılar tarafından verilmiş olan bilgilere, üye hesabının ve/veya iletişim bilgilerinin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabilir:

  • Yasalara veya bize tebliğ edilen yasal işlemlere uyma,
  • Yasalara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardımcı olmak için bu hizmeti kullanmak da dâhil Kullanım Şartlan ile Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin olası ihlallerini araştırma veya teyit etme,
  • govego.com, çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini koruma

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlarla govego.com tarafından toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır:

  • Rezervasyon ve satışın işleme konulması ve kullanıcı hesabının yönetilmesi;
  • işlemlerle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve kullanıcılarla olan bağlantının devamının sağlanabilmesi için bağlantı listelerinin oluşturulması;
  • Site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi
  • Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması.

govego.com web sitesini ve mobil uygulamayı kullanarak site veya mobil uygulama aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgileri govego.com ve ona bağlı şirketlerin, ortak ve acentelerin sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında kullanıcıyı bilgilendirmek ya da şu anki ürün ve hizmetlerin satışı ve kampanya duyurularını iletmek amacıyla kullanılabilecektir.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri ise siteden bağımsız olarak şu anda mevcut en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olan SSL sistemiyle şifrelenip bankalara ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için bankalar haricinde ne govego.com ne de üçüncü kişiler tarafından hiçbir şekilde görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz. govego.com’un en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için kullanıcıların, isim, soy isim, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan ve talep edilen ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerin verilmesi zorunludur. Bu bilgiler; kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması, rezervasyon ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bazı istatiklerin yapılması amacı ile kullanılacaktır ve iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunacaktır.

SSL'den faydalanabilmek için kullanıcılara iat tarayıcının SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Veri, govego.com’a ulaştıktan sonra da govego.com için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunacaktır. Kullanıcıların girmiş olduğu veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince govego.com tarafından saklanacaktır. govego.com, Gizlilik Sözleşmesi'ni güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden; Kullanıcıların güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir. İşbu GOVEGO Gizlilik Sözleşmesi, GOVEGO Web Sitesi Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi ile birlikte bir bütündür, birlikte yorumlanmalıdır.

Son Yorumlar
Ramil Qurbanov
Ben azeri vetendasiyim.Yabanci kimlik numarami dahil ede bilmiyorum.T.C kimlik talab edir.Nasil yapiyim
Govego.com
Merhaba,Yabancı uyruklu yolcularımız TC numarası kısmına 111111110 yazarak işlem yapabilirler.
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar