EN UCUZ GÖKÇEADA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

GÖKÇEADA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Gökçeada otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Gökçeada otobüs bileti 105 TL olup bu sefer Tekirdağ - Gökçeada arasında düzenlenmektedir. Gökçeada varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Çanakkale Truva firmalarıdır.

GÖKÇEADA HAKKINDA

Gökçeada otobüs bileti govego.com'da!

Gökçeada otobüs bileti arıyorsanız en uygun seferler ve firmalar www.govego.com ile karşınıza geliyor. Gökçeada için düzenlenen tüm seferleri, sefer saatlerini, otobüs bileti fiyatlarını ve diğer tüm bilgileri, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Gökçeada Otobüs Bileti Alın Yalnız Bir Adanın Güzelliğini Keşfe Çıkın!

Gökçeada Asya - Avrupa arasında bir geçiş noktası olma özelliğinden dolayı tarih boyunca en uğrak yerlerden biri olmuştur. Adanın ilk yerleşim dönemlerine ait kesin bilgiler olmamakla birlikte, yapılan çalışmalar sonucunda adanın ilk sahibinin Pelasglar olduğu düşünülmüştür. Daha sonra Persler, Atinalılar, Romalılar ve Bizans İmparatorluğu’nun ev sahipliğini yapan Gökçeada, İstanbul’un fethinden sonra Bizans tarafından terk edilerek Osmanlı’ya bırakılmıştır. Adalar Cumhuriyet tarihi boyunca hep kritik kararlarda kullanılmış fakat sonunda, Lozan Barış Antlaşması ile 22 Eylül 1923 tarihinde kesin olarak Türkiye Cumhuriyeti topraklarına katılmıştır. Gökçeada tarihi dokusu, eşsiz denizaltı güzellikleri ve Marmara - Ege denizi geçiş kavşağında olma sebebi ile de hem doğa harikası topraklara hem de yüzlerce çeşit başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz deniz canlılarına ev sahipliği yapıyor.  

 

Türkiye’nin En Batısındaki Güneşi Keşfedin!

Gökçeada sahip olduğu sualtı dünyası ile sizlere tatilinizde çok farklı alternatifler sunuyor. Türkiye’nin ilk sualtı parkı olan Gökçeada Sualtı Parkı kirlenmemiş, el değmemiş doğası ile sizlere kendisini bir deniz müzesi edası ile sunuyor. Pek çok deniz canlı türünün bu bölgede üreme ve yumurtlama dönemini geçirdiği için bu bölge özellikle koruma altına alınmıştır. Gökçeada Sualtı Parkı’nı ziyaretinizde Akdeniz Foku Deniz Çayırları, Triton, Böcek, Pina, Yunus, İspermeçet Balinası ve Deniz Kaplumbağası gibi hem ülkemizde hem de Dünya’da nadir bulunan deniz canlıları ile tanışabilirsiniz. Yıldızköy adı verilen bu bölgede şnorkelle dalış yaptığınızda denizin bambaşka bir yüzüyle tanışacaksınız. Rüzgar kavşağında da olan Gökçeada’da Kefaloz’da Windsurf eğitimi alarak tatilinize çok farklı bir hava da katabilirsiniz. Türkiye’nin en batısı olma özelliği ile Uğurlu Köyü’nün tepelerinden Güneş’in batışını izlemek de sizlere bambaşka hisler ve görsellik sunuyor.

Sakin Pırıl Pırıl Denizi İle El Değmemiş Güzellikte Gökçeada!

El değmemiş denizi, toprakları ile Gökçeada organik bir ada gibidir. Bu sayede yiyeceğiniz her şey de taptaze ve Türk mutfağından biraz daha farklı olarak sizlere sunuluyor. Öncelikle Keçi Peyniri ile ünlü olan adada sizi yine Gökçeada çiçeklerinden arıların ürettiği bal ile birlikte hazırlanmış mükemmel bir sofrada kahvaltı yapmalısınız. Farklı balık türlerini tadabilir bunların yanında Cicirya Pizzası, ev yapımı dondurmalar, Dibek Kahvesi, Efibadem Kurabiyesi ve yine şarapçılığın ön planda olduğu bu ada dünyasında her lezzetinize eşlik edecek olan Nusretbey ve Yorgo şaraplarından tadabilirsiniz. Ada’nın eski sahiplerinden kalan Rum Köyleri Gökçeada’yı tam anlamıyla hissetmenizi sağlayacaktır. Peynir Kayalıkları’nı ziyaretinizde tam bir doğa harikası olan peynir görünümlü taşlara eşlik eden zümrüt yeşili sularda kendinizi bulacak ve Kaya Mezarı’nı ziyaretlerinizde ise yapılan kazılarda çevresinde başka hiçbir tarihi ize rastlanmamış iki mezarın hikayesini dinleyecesiniz. Pırıl pırıl bir denizi olan Gökçeada’da eğer Dolunay zamanında iseniz, aynı anda hem Ay’ın hem de güneşin buluşmasına şahit olacaksınız.   

Gökçeada otobüs biletinizi aldıktan sonra govego.com bloğundaki Gökçeada hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

POPÜLER GÖKÇEADA OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

GÖKÇEADA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Gökçeada otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Gökçeada seferi düzenleyen otobüs firmaları; Çanakkale Truva firmalarıdır.

En ucuz Gökçeada otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Gökçeada varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 105 TL’dir.

GÖKÇEADA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

GÖKÇEADA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - GÖKÇEADA
140 TL
7s 45d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder