GOVEGO MOBİL UYGULAMASI

Govego Mobil Uygulaması

Govego mobil uygulaması Google Play Store’da Yayına Girdi!

Govego mobil uygulaması ile 3 adımda aradığınız otobüs biletini bulun, hızlıca ve güvenle satın alın.

Artık neredeyse 10 kişiden 9’unda akıllı telefonlar ve tabletler var. Günlük hayatta işlerimizin büyük bir kısmını bu cihazlardan hallediyoruz. Örneğin bankaya gitmeden hesaplarımızı kontrol ediyor, işe gitmeden maillerimize bakıyor, toplantı yapmadan online olarak çalışmalarımızı uzaktan da olsa tamamlayabiliyoruz. Bu durumda neden hayatımızı daha fazla kolaylaştıracak uygulamaları kullanmayalım? İşte govego.com mobil uygulaması da hayatınızı kolaylaştıracak o uygulamalardan biri olarak yayına girdi ve Mart 2015'te web site tasarımını da tamamen yenileyen govego.com artık hem mobil cihazlardan hem de bilgisayardan kolaylıkla işlem yapılabilmesine olanak sağlar hale geldi. Metro Turizm, Ulusoy Turizm ve Varan Turizm gibi seçkin firmaların yanı sıra 80 den fazla otobüs firmasının seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görebileceğiniz uygulama ile hem otobüs bileti satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirecek hem de yaptığınız her seçim ile konforlu bir yolculuk yaşama şansına sahip olacaksınız!

Metro Turizm’de geçerli %30 İndirim Kampanyasını hem mobil uygulamasında hem de web sitesinde sürdüren govego.com ile tek bir uygulamayı kullanarak indirimli biletinizi 3 adımda hızlıca ve güvenle satın alabilirsiniz.

Kampanya detayları; govego.com/kampanyalar

govego.com mobil uygulaması ile otobüs biletinizi satın almak için;

Adım 1: Otobüs bileti arama kısmından tarih aralığını ve şehri belirleyin, Adım 2: Size en uygun otobüs firması, saat ve koltuk seçeneğini belirleyin, Adım 3: Ödemenizi govego.com güvencesiyle yapın. Bilgileriniz mailinize ve sms olarak cebinize gelsin.

"Android Uygulamaları Kategorisinde Ücretsiz Yeni Seçeneklerin En İyileri" bölümünde ilk 50'de yer alan ve Ulaşım Kategorisinde ise 6. sıraya yükselen govego aplikasyonu, 2 günde 10 bin kişi tarafından yüklendi.

Uygulamayı indirmek için linke tıklayabilirsiniz; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helixtech.govego

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder