HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

govego.com, Türkiye’nin kara ve deniz yolu ulaşım firmalarını bir araya getiren en geniş kapsamlı on-line seyahat bilet satış platformudur. govego.com ile şehirlerarası otobüs biletlerinizi, bu firmaların kendi satış kanallarında sundukları fiyatlardan, alabilirsiniz. govego.com ayrıca bankalarla dönem dönem gerçekleştirdiği kampanyalarla kredi kartınıza artı puan kazandıran tek online seyahat bileti satış platformudur.

govego.com ulaşım sektöründe yer alan kaliteli firmaları bir araya getirerek sizlere, karşılaştırmalı bir platformda, en uygun bileti en uygun fiyatla alma fırsatını sunar. govego.com kara ve deniz yolunu tek bir platform üzerinde, internet ve mobil cihazlardan erişim kolaylığı ile bir araya getirerek seyahatlerinizi kolayca planlamanızı sağlar.

govego.com’ da bilet iptali işlemlerinizi de, firmaların kendi uygulamaları ile bağlı kalmak koşuluyla, web sayfası ve mobil uygulama üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dileyen herkes govego.com’ a üye olabilir. govego.com’ a üye olup üyelerimize özel sunacağımız sürpriz avantaj ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. govego.com kalitesi, güvenirliği, avantajları ve kullanım kolaylığı ile kara ve deniz yolu seyahat bileti alımlarında vazgeçemeyeceğiniz tek adres olacaktır.

Son Yorumlar
RAŞİT nalbant -AKSAKAL SEYAHAT
SAYIN govego.com. Ailesi. Biz inebolu Aksakal seyahat olarak çalışmak istiyoruz sitenizde bizede. Yer vermeniz dileğiyle hayırlı bayramlar dilerim 0532 707 28 31
Muwafaq muhi hameed
Thank you
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder