İDO AMİRAL PROGRAMI

İDO Amiral Programı, govego’da da Sizinle!

Deniz ulaşımında hızlı ve bedava ulaşım imkanı sağlayan İDO Amiral, govego.com ile entegre bir şekilde sizlerle! Govego.com üzerinden yapacağınız İDO yolculuklarınız ve satın alacağınız İDO biletlerinde İDO Amiral kodunuzu girerek biletinizi sisteme işletebilir ve bedava yolculuk yapmanızı sağlayacak ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

İDO Amiral Neler Sunuyor?

İDOMİRAL programı, dünyanın en büyük denizcilik şirketi olan İDO'nun (İstanbul Deniz Otobüsleri) yolcularına gerek İDO ile seyahatlerinde gerekse çok farklı alanlarda gerçekleştirecekleri alışveriş işlemlerinde çok önemli ve farklı birçok avantaj sunan bir sadakat programıdır. Hiçbir karta ihtiyaç duymayacağınız bu sistem ile sadece cep telefonu numaranız üzerinden işlem yapabiliyor olmanız da farklı bir kolaylık sağlıyor. Keyifli, güvenli, konforlu ve huzurlu seyahatleri İDO Amiral sayesinde bedavaya getirebilir, tüm üye mağazalardan, otel ve araç kiralama alanlarından avantajlı biçimde faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İDO biletinizi İDOMİRAL üyeliğiyle aldığınızda mil biriktirerek, bedava yolculuk hakları kazanabiliyorsunuz. Ayrıca, yapmakta olduğunuz akaryakıt harcamalarıyla ilgili olarak İDO'nun yakıt ortağının sunduğu avantaj, indirim ve promosyonlardan da yararlanıyorsunuz. Konforlu deniz yolculuğunun adresi İDO Amiral programına siz de katılın, ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın!

İDO Amiral'de Karta Gerek Yok!

Ek bir banka ortaklığı, banka kartı ya da kredi kartına ihtiyaç duymayacağınız İDOMİRAL üyeliği ile yaptığınız her türlü harcamanız size mil puanlar kazandırıyor. İster yurtiçi, ister yurtdışı alışverişlerinizde ilgili üye mağazalarından İDOMİRAL kodunuz ile ödemenizi yaptığınızda, İDO seyahatleriniz için harcama yapmanıza da gerek kalmayacak. İDO Amiral üyeliğinizi İDO'nun web sitesi üzerinden kolaycagerçekleştirebilirsiniz.

Govego.com üzerinden satın aldığınız İDO biletlerinizde İDO Amiral kodunu, Yolcu Bilgileri sayfasına geldiğinizde göreceğiniz İDO Amiral No başlıklı kutucuğa girebilirsiniz.

Kullanışlı ve şık tasarımı ve arayüzüyle kullanıcı dostu bir yapıya sahip olan govego.com, yolcularına satış sonrası 7/24 destek veriyor ve Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus ve benzeri tüm sosyal medya kanallardan kullanıcılarıyla her an iletişimde olarak İDO bileti satın alımlarınızda her türlü soru ve sorununuza cevap bularak çözümler sunuyor.

govego.com ile iyi yolcuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar