İDO BİLET ALIMI

İDO Bileti Alımı İnternetten Nasıl Yapılır?

İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının biletlerini internet üzerinden nasıl alınacağını öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.
İDO’nun tüm satış kanalları aşağıdaki gibidir;

  • Gişeler
  • İDO Web Sitesi
  • Çağrı Merkezi
  • Mobil Uygulama
  • Acenteler

İdo biletlerinizi yukarıdaki listede bulunan satış kanallarının herhangi birini kullanarak güvenle satın alabilirsiniz. Tüm bilet satış kanallarından kredi kartınızla işlem yaptırabilir, internet üzerinden de online İDO biletinizi hızlıca ve güvenle satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden ve Çağrı Merkezinden alınan biletlerin bilgileri biletin sahibi olan kişiye mail ve sms yolu ile gönderilmektedir. Online olmayan ya da çağrı merkezinden alınmayan biletlerde ise İDO bileti basılı olarak kişinin kendisine teslim edilmektedir. Yolcu, dilediği taktirde yeni geçilen Elektronik bilet uygulaması ile online olarak bilet satın alabilir ve bileti kağıda bastırmaya gerek duymadan online kanallar üzerinden görüntüleyerek kullanabilir. E-bilet bilgilerine ise soyadı bilgisi ve PNR kodu ile ebilet.ido.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.

İDO Bileti almak govego ile çok kolay!

Tüm satış kanalları üzerinden güzergah, tarih ve araç ve yolcu bilgisi belirtilerek bilet alınabilmektedir ancak govego.com sizlere kullanışlı ve hızlı web sitesi ve özel arama filtreleme sistemi ile kolaylık sağlar. Ayrıca govego üzerinden satın aldığınız İDO biletlerinizde hiçbir ek ücret ödemezseniz. Govego.com İDO bileti alımlarınızda ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayacak bir web sitesi tasarımına sahiptir ve ayrıca dönemsel olarak düzenlediği İDO Kampanyalarıyla da tüm satış kanallarından daha ucuza İDO bileti alımı imkanı sunarak kullanıcılarına ayrıcalık sağlar.
govego.com üzerinden satın aldığınız biletler ÜYE GİRİŞİ yaparak ya da PNR koduyla sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. Govego.com dönemsel olarak İDO ile indirim kampanyaları düzenlemekte ve ucuz ya da indirimli İDO bileti almanıza olanak sağlamaktadır. Hemen govego’ya girin ya da mobil uygulamayı cebinize indirin, İDO biletinizi anında satın alın!
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar