İDO BİLET SATIN ALMA

İDO Bileti Satın Almak govego ile Çok Kolay!

Yenikapı’dan Yalova’ya, Bandırma’ya, Bursa’ya ya da Kadıköy, Bostancı, Pendik ve Kartal gibi diğer duraklardan Yalova ya da Yenikapı’ya… Tüm iç ve dış hat deniz otobüsü ve feribot seferlerinin İDO biletleri tek bir aramada karşınıza geliyor.

govego.com ile ya da govego mobil uygulamaları ile İDO bileti satın alırken hem zamandan kazanacak hem de dönemsel olarak gerçekleştirilen indirim kampanyaları ile İDO’dan bile daha ucuza bilet satın alma ayrıcalığını yaşayacaksınız. İsterseniz tek yön isterseniz de gidiş dönüş alabileceğiniz İDO biletlerinizde çok özel bir filtreleme sistemi de sizleri bekliyor. 53 gemi ve 35 terminal ile dünyanın önde gelen feribot işletmelerinden biri olan İDO’nun biletlerini hiçbir ek ücret ödemeden anında ve güvenle satın alabilirsiniz.

İDO bileti satın almak istiyor ancak internet üzerinden İDO bileti satın alma işlemi nasıl yapılıyor bilemiyorsanız govego ile bunun ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Govego ile hem mobil hem de webde yani tüm cihazlarınızda kolaylıkla işlem yapabilir, ödemenizi de 3 adımda güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz feribot ve deniz otobüslerinin yerleşim planını görün, koltuğunuzu kendiniz seçin, dilerseniz de sistem tarafından otomatik olarak seçilsin. Dilerseniz geçmiş ve güncel biletlerinizi Rezervasyon Kodu / PNR Kodu ile kontrol edebilir ve bilgilerinizi yeniden hatırlayabilirsiniz.

İDO bileti sorgulaması yaparken dilerseniz filtreleme sistemini kullanarak size en uygun bilet fiyatı aralığını belirleyebilir ve bu seçimin dışında kalan İDO biletlerini sorgulamanızın dışında tutabilirsiniz. Ya da yalnızca Ekonomi sınıfı biletleri ve seferleri görmek istiyorsanız filtre ayarlarını buna göre de değiştirebilirsiniz. Biletiniz güvenle aldıktan sonra İDOMATİKlerde kartınızla bastırabilir ya da gişelerden basılı halde teslim alabilirsiniz.

Govego ile online İDO bileti almak hem çok kolay hem de çok hızlı bir şekilde gerçekleşir, biletiniz 3 adımda cebinize ve mailinize gelir. Hemen şimdi yukarıdaki arama bölümünden İDO bileti sorgulayın ya da govego mobil uygulamasını indirin, biletinizi cepten alın!

govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar
IMUSTAFA. ERTAŞ
İDO hızlı biletleri adı ilemüsemma hızlı, güvenli ve konforlu. Hizmette emeği geçen en üstten, en astta kadar tüm ilgililerden Allah razı olsun.
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar