İDO BİLET SINIFLARI; EKONOMİ, BUSİNESS VE VİP

İDO Bilet Sınıfları; Ekonomi, Business ve VIP

İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının bilet sınıfları olan Ekonomi, Business ve VIP sınıflar ile ilgili tüm detaylar bu sayfada! Sınıflarla ilgili iade ve iptal koşullarına İdo Bilet İptal Ve İade Koşulları sayfasından ulaşabilirsiniz.
Bilet değişiklik ve iade koşuları kabin sınıfları ve bilet sınıflarına göre değişiklik göstermektedir.

EKONOMİ CLASS Nedir?

Hızlı feribot hatlarında 1. kat salonları, deniz otobüsü dış hatlarının tamamı, Ekonomi Class olarak adlandırılan bilet sınıfına dâhil koltuklardan oluşmaktadır. Ekonomi sınıfında alt sınıf olarak hem EKONOMİ hem de PROMO biletler satılmaktadır. Ekonomi Sınıfı’nın bagaj hakkı yolcu başına 20 kg’dır.

  • Promosyon biletler diğer sınıflara göre daha uygun fiyatlı olup kotalarla sınırlıdır ve iade edilemezler. Ayrıca indirimli bilet kategorilerinde geçerli değillerdir.
  • Ekonomi sınıfı ise koşullu olarak iade edilebilir ve değiştirilebilir bilet sınıfına girmektedir.  İndirimli bilet kategorileri ECO sınıfında geçerlidir.

BUSINESS CLASS Nedir?

Yenikapı - Bursa ve Yenikapı - Bandırma hatlarında 2. kat salonları Business Class olarak adlandırılan bilet sınıfına dâhil koltuklardan oluşmaktadır. BUSINESS kabinin bilet sınıfı BİZ'dir. Business Sınıfı’nın bagaj hakkı yolcu başına 30 kg'dır. BIZ ( Business Class biletleri) sınıfı biletlerin değişiklik ve iadesi koşullu olarak gerçekleştirilebilir.

VIP CLASS Nedir?

Yenikapı - Bursa ve Yenikapı - Bandırma hatlarında bulunan VIP Sınıf biletler en yüksek fiyatlı biletlerdir. İndirimli kategoriler bu bilet sınıfına dahil değildir. VIP sınıfı bilet ücretlerine 2 araç ve 8 yolcu dâhildir. VIP biletlerin değişim ve iade işlemleri sefer saatinden 24 saat öncesine kadar %10 kesintili olarak gerçekleştirilebilir. Biletler, sefer kalkış saatine 24 saatten az kaldığında değiştirilemez ve iade edilemez. VIP Sınıf’ın bagaj hakkı yolcu başına 30 kg'dır.
govego.com sayesinde İDO biletlerinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak, İDO’nun kendi satış fiyatları üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. govego.com ile dilediğiniz an, nerede olursanız olun, ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazlarınızdan bir tıkla istediğiniz güzergah için İDO seferlerini sorgulayabilir, İDO seferlerini ve İDO sefer saatlerini karşılaştırarak size en uygun ve ucuz online İDO biletine ulaşabilirsiniz.
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar