İDO BİLET SORGULAMA

İDO Bileti Sorgulaması Nasıl Yapılır?

İDO bileti sorgulaması yaparken kendinize en uygun bilet sınıfını, saati ve seferi bulmak govego’nun çok özel arama ve filtreleme sistemiyle oldukça pratik!

İDO Bileti sorgulaması için sayfanın üst kısmında yer alan arama bölümüne bilgilerinizi girmeniz yeterli. İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının biletlerini govego.com üzerinden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde alabilir, üstelik hiçbir ek ücret ödemezsiniz! 53 gemi ve 35 terminal ile dünyanın önde gelen feribot işletmelerinden biri olan İDO ile seyahat etmek için İDO bileti sorgulamak govego ile çok kolay!

Yenikapı’dan Yalova’ya, Bandırma’ya, Bursa’ya ya da Kadıköy, Bostancı, Pendik ve Kartal gibi diğer duraklardan Yalova ya da Yenikapı’ya… Dönemsel olarak Marmara Adası, Avşa Adası seferleri ve Adalar seferlerine kadar tüm iç ve dış hat deniz otobüsü ve feribot seferlerinin İDO biletlerini tek bir sorgulamada bulabilir; biletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Business Class, Ekonomi ya da VIP İDO bileti bulmak için yapacağınız aramada her sınıfa ait seferi ayır ayrı filtreleyebilir isterseniz yalnızca dilediğiniz sınıfa ait biletleri görüntüleyebilirsiniz. İDO Bileti ararken daha fazla zaman harcamayın, size en uygun İDO biletini govego.com ile ister webden isterseniz de mobilden kolayca sorgulayın, güvenle satın alın!

İDO Bileti Sorgulamak govego.com ile çok kolay!

Özellikle son dakika yolculuklarınız için zamandan kazanmanız gerektiğinde kullanım kolaylığı sağlayan govego, İDO bileti sorgulamanız gerektiğinde ilk adresiniz olacak! Sayfanın üst kısmında yer alan arama bölümünü kullanarak güzergah, tarih ve yolcu sayısı girişinizi yapın, gelen sonuç sayfasından size en uygun İDO seferini seçin, salon bilgilerini görüp koltuğunuzu seçin ve güvenle ödeme sayfasından işleminizi tamamlayarak DİO biletinizi satın alın. Dilerseniz biletinizi kredi kartınızla İDOMATİKlerden ya da gişelerden bastırabilir ya da Yolcu bilgileri kısmında E-bilet istiyorum seçeneğini işaretleyerek biletini elektronik olarak görüntüleme ve kullanma avantajından yararlanabilirsiniz. Böylece kağıt israfının önüne geçerek doğaya da katkıda bulunmuş olursunuz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar
Banu Büyük
Bayilerden de bilet sorgulama yapabilir miyim
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar