İDO BİLETİ ARA

İDO Bileti Ara, govego ile en uyguna satın al!

İDO bileti arayanlar için en uygun seçenekler govego.com'da! govego.com, yalnızca otobüs ve uçak bileti değil aynı zamanda İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının da bilet satışlarını gerçekleştiriyor.

Yenikapı'dan Yalova'ya, Bandırma'ya, Bursa'ya ya da Kadıköy, Bostancı, Pendik ve Kartal gibi diğer duraklardan Yalova ya da Yenikapı'ya… Tüm iç ve dış hat deniz otobüsü ve feribot seferlerinin İDO biletleri tek bir aramada karşınıza geliyor. İsterseniz tek yön isterseniz de gidiş dönüş alabileceğiniz İDO biletlerinizde çok özel bir filtreleme sistemi de sizleri bekliyor. 53 gemi ve 35 terminal ile dünyanın önde gelen feribot işletmelerinden biri olan İDO'nun biletlerini hiçbir ek ücret ödemeden anında ve güvenle satın alabilirsiniz.

İDO bileti ararken hem mobil hem de webde yani tüm cihazlarınızda kolaylıkla işlem yapabilir, ödemenizi de 3 adımda güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz feribot ve deniz otobüslerinin yerleşim planını görün, koltuğunuzu kendiniz seçin, dilerseniz de sistem tarafından otomatik olarak seçilsin. Aradığınız en uygun İDO bileti govego.com'da!

Online İDO bileti arayan, online İDO bileti nasıl alınır diye düşünenlere özel olarak tasarlanan pratik kullanım sağlayan govego mobil uygulamaları ve web sitesiyle artık İDO biletleri anında cebinizde. Dilerseniz geçmiş ve güncel biletlerinizi Rezervasyon Kodu / PNR Kodu ile kontrol edebilir ve bilgilerinizi yeniden hatırlayabilirsiniz.

İDO Tarifeleri govego.com'da!

Toplamda 16 hatta, 24 Deniz Otobüsü, 9 Hızlı Feribot,18 Araba Vapuruyla 28 noktaya 53 gemi ile hizmet götüren İDO'nun tüm sefer ve tarifelerine her mevsim govego.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Dönemsel olarak düzenlenen indirim kampanyalarıyla da indirimli İDO bileti almak mümkün! Hemen govego.com'a girin, sefer ve fiyatları karşılaştırarak size en uygun ve ucuz online İDO biletine ulaşabilirsiniz.

İDO bileti sorgulaması yaparken dilerseniz filtreleme sistemini kullanarak size en uygun bilet fiyatı aralığını belirleyebilir ve bu seçimin dışında kalan İDO biletlerini sorgulamanızın dışında tutabilirsiniz. Aynı zamanda İDO sefer saatleri için de aynı filtreleme sistemini kullanabilir ve her açıdan aradığınız İDO biletine kolayca sahip olabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar