İDO BİLETİ BUL

İDO Bileti Bul, govego ile güvenle satın al!

İDO bileti bulmak isteyenler için en uygun seçenekler govego.com'da! İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının da biletlerini govego.com üzerinden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz! 53 gemi ve 35 terminal ile dünyanın önde gelen feribot işletmelerinden biri olan İDO ile seyahat etmek için bilet bulmak govego ile çok kolay!

Yenikapı'dan Yalova'ya, Bandırma'ya, Bursa'ya ya da Kadıköy, Bostancı, Pendik ve Kartal gibi diğer duraklardan Yalova ya da Yenikapı'ya… Dönemsel olarak Marmara Adası, Avşa Adası seferleri ve Adalar seferlerine kadar tüm iç ve dış hat deniz otobüsü ve feribot seferlerinin İDO biletlerini tek bir aramada bulabilirsiniz. İDO biletinizi bulduktan sonra da hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Business Class, Ekonomi ya da VIP İDO bileti bulmak için yapacağınız aramada her sınıfa ait seferi ayır ayrı filtreleyebilir isterseniz yalnızca dilediğiniz sınıfa ait biletleri görüntüleyebilirsiniz. İDO Bileti ararken daha fazla zaman harcamayın, size en uygun İDO biletini govego.com ile ister webden isterseniz de mobilden kolayca satın alın!

İDO Bileti Bulmak govego.com ile çok kolay!

Govego.com sizlere en uygun ve ucuz İDO biletlerini tek bir aramada sunma imkanı sağlıyor. Hızlı feribotlar, araba vapurları ya da deniz otobüslerine ait tüm seferleri ayrı ayrı bulabilir ya da govego ana sayfasından güzergah ve tarih seçiminizi yaparak ilerleyebilirsiniz. Araçlı ya da araçsız seçimlerinizi gerçekleştirebilir, yolcu bilgilerinizi kolay ve anlaşılır bir form ile doldurarak ödeme sayfasına ilerleyebilirsiniz. Özellikle son dakika yolculuklarınız için zamandan kazanmanız gerektiğinde kullanım kolaylığı sağlayan govego, İDO bileti bulmanız gerektiğinde ilk adresiniz olacak!

İDO'nun yolcularına gerek İDO ile seyahatlerinde gerekse çok farklı alanlarda gerçekleştirecekleri alışveriş işlemlerinde çok önemli avantajlar sunan sadakat programı olan İDOamiral üyeliğinizi de govego'da kullanabilir, govegodan alacağınz biletleri İDO sistemine de aktarabilirsiniz.

Size en uygun İDO biletini bulduğunuzda ve govego.com ile satın aldığınızda, yolculuk tarihiniz geldiğinde biletinizi İDO terminallerindeki gişelerden ya da İDOmatik'lerden bastırabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar