İDO BİLETİ NEREDEN ALINIR

İDO Biletleri Nereden ve Nasıl Alınır?

İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının biletlerini nereden alabileceğiniz ile ilgili tüm detaylar bu sayfada!
İDO’nun tüm satış kanalları aşağıdaki gibidir;

  • Gişeler
  • İDO Web Sitesi
  • Çağrı Merkezi
  • Mobil Uygulama
  • Acenteler

İdo biletlerinizi yukarıdaki listede bulunan kanalların istediğiniz birinden satın alabilirsiniz. Tüm satış kanallarından kredi kartınızla işlem yaptırabilir ve online İDO biletinizi hızlıca ve güvenle satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden ve Çağrı Merkezinden alınan biletlerin bilgileri bilet sahibine mail ve sms ile gönderilmekte, diğer satış kanallarından yapılan satın alma işlemlerinden biletler kişiye basılarak teslim edilmektedir. Dilerseniz yeni geçilen Elektronik bilet uygulaması ile online olarak bilet satın alabilir ve biletinizi kağıda bastırmaya gerek olmadan online kanallar üzerinden görüntüleyerek kullanabilirsiniz. E-bilet bilgilerinize soyadınız ve PNR kodunuzla ebilet.ido.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz biletinizi govego.com üzerinden de satın alabilir ve hiçbir ek ücret ödemezseniz. Govego.com İDO bileti nereden alınır sorusunun cevabını en uygun şekilde karşılayacak bir web sitesi tasarımına sahiptir ve kullanımı kolay bu site ile sizlere İDO bileti alma konusunda zaman kazandırarak fayda sağlar. Ayrıca dönemsel olarak düzenlediği İDO Kampanyalarıyla da tüm satış kanallarından daha ucuza İDO bileti satarak kullanıcılarına ayrıcalık kazandırır.

İDO Biletlerinde Hizmet Bedeli Ne kadar?

İDO satış kanallarına göre değişen hizmet bedellerini web sitesinde açıkça belirtmiştir. Müşteri memnuniyeti açısından ve şeffaflık ilkesi gereğince açıkça belirtmiş olduğu hizmet bedelleri aşağıdaki gibidir;

  • Gişeler                   : 1 TL
  • İDO Web Sitesi     : 0 TL
  • İDO Mobil             : 0 TL
  • Çağrı Merkezi       : 2 TL
  • Acentalar              : 2 TL

Tüm satış kanalları üzerinden güzergah, tarih ve araç ve yolcu bilgisi belirtilerek bilet alınabilmektedir.
govego.com üzerinden satın aldığınız biletler ÜYE GİRİŞİ yaparak ya da PNR koduyla sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. Govego.com dönemsel olarak İDO ile indirim kampanyaları düzenlemekte ve ucuz ya da indirimli İDO bileti almanıza olanak sağlamaktadır. Hemen govego’ya girin ya da mobil uygulamayı cebinize indirin, İDO biletinizi anında satın alın!
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar
Mehtap Kuşcağız
Armutluya giden vapurunuz var mı?
Mehtap Kuşcağız
Armutluya giden vapurunuz var mı?
Derya Sayın
Yalovaya günde kaç sefer oluyor acaba?
Begüm Sevinç
Hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim.
Govego.com
Biz teşekkür ederiz :)
Hasan Bekiroğlu
İDO'da çalışma için ne yapmam gerekiyor.
Ahmet Kuralsız
Acentalar hakkında nereden bilgi alabilirim
Govego.com
https://www.govego.com/ido-bilet-satis-noktalari sayfamızdan tüm İDO acentelerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.
Mecnun Güzel
Engelli indirimden faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?
Govego.com
https://www.govego.com/ido-engelli-indirimi linkinden gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.
merve yıldız
Gişe adreslerini nerelerde bulabilirim
Govego.com
Merhaba, aşağıdaki linlerden ilgili adres ve telefonlara ulaşabilirsiniz. https://www.govego.com/ido-marmara-terminallerihttps://www.govego.com/ido-istanbul-terminallerihttps://www.govego.com/ido-bilet-satis-noktalari
Sercan Günsoy
Maximum kaç bilet alabilirim tek seferde?
Merve Gök
İndirim kuponlarını nereden alabilirim
Sezer Güner
Nereden bilet alabilirim?
Govego.com
govego.com/ido-bileti sayfamızdaki arama bölümünden size en uygun bileti sorgulayarak ödemenizi güvenle yapabilir ve ido biletinizi satın alabilirsiniz.
Belgin Sevim
Belli bir süre sonra biletlerde indirim yapıyor musunuz? mesela 3 yıldır düzenli olarak kullanıyorsam daimi müşteri olduğum için farklı bir muamele görür müyüm?
Govego.com
Belgin Hanım merhaba, İDO bileti alımlarında satışlarımız İDO fiyatları üzerinden yapılmakta ve şu an herhangi bir indirim kampanyamız bulunmamaktadır. Kampanyalarımız olduğunda govego.com/kampanyalar sayfasında yayınlamaktayız, oradan takip edebilirsiniz. :)
Murat Keskinn
İnteretten toplu alım yapabilir miyim?
Govego.com
Murat Bey merhaba,İDO bileti alırken birden fazla yolcu seçebilirsiniz ancak tüm yolcular için ad soyad bilgisi girmeniz gerekmektedir.
Sevim Küçük
İnternetten bilet almak mümkün mü? Ne yapmak lazım?
Govego.com
Sevim Hanım merhaba,govego.com/ido-bileti adresindeki bilet arama bölümünden gerekli yolculuk bilgilerinizi girerek kredi kartınızla İDO fiyatları üzerinden İDO biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. :)
Seyhan Şen
İstanbul'da yaşamıyorum, grup olarak geziye geleceğiz. İndirim yapıyor musunuz?
Govego.com
Seyhan Hanım merhaba, İDO bileti alımlarında satışlarımız İDO fiyatları üzerinden yapılmakta ve toplu alımlar da dahil şu an herhangi bir indirim kampanyamız bulunmamaktadır. Kampanyalarımız olduğunda govego.com/kampanyalar sayfasından görebilirsiniz :)
Murat Seyhan
Toplu alımlarda indirim uyguluyor musunuz?
Govego.com
Murat Bey merhaba, İDO bileti alımlarında satışlarımız İDO fiyatları üzerinden yapılmakta ve toplu alımlar da dahil şu an herhangi bir indirim kampanyamız bulunmamaktadır. Kampanyalarımız olduğunda govego.com/kampanyalar sayfasından görebilirsiniz :)
Seda Keskin
Ben öğrenciyim, okula gitmek için her gün kullanacağım. İndirim uyguluyor musunuz?
Govego.com
Seda Hanım merhaba, İDO bileti alımlarında satışlarımızİDO fiyatları üzerinden yapılmakta ve şu an herhangi bir indirim kampanyamız bulunmamaktadır. Kampanyalarımız olduğunda govego.com/kampanyalar sayfasında yayınlamaktayız :)
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar