İDO BİLETİ SATIŞ KANALLARI VE HİZMET BEDELLERİ

İDO Bileti Satış Kanalları ve Hizmet Bedelleri

İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının bilet satış kanalları ile ilgili tüm detaylar bu sayfada!
İDO’nun tüm satış kanalları aşağıdaki gibidir;

  • Gişeler
  • İDO Web Sitesi
  • Çağrı Merkezi
  • Mobil Uygulama
  • Acenteler

Tüm satış kanallarından kredi kartınızla işlem yaptırabilir ve biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden ve Çağrı Merkezinden alınan biletlerin bilgileri bilet sahibine mail ve sms ile gönderilmekte, diğer satış kanallarından yapılan satın alma işlemlerinden biletler kişiye basılarak teslim edilmektedir. Dilerseniz E-bilet uygulaması ile online olarak bilet satın alabilir ve biletinizi kağıda bastırmaya gerek olmadan online kanallar üzerinden görüntüleyerek kullanabilirsiniz. E-bilet bilgilerinize soyadınız ve PNR kodunuzla ebilet.ido.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İDO Biletlerinde Hizmet Bedeli Ne kadar?

İDO satış kanallarına göre değişen hizmet bedellerini web sitesinde açıkça belirtmiştir. Müşteri memnuniyeti açısından ve şeffaflık ilkesi gereğince açıkça belirtmiş olduğu hizmet bedelleri aşağıdaki gibidir;

  • Gişeler                   : 1 TL
  • İDO Web Sitesi     : 0 TL
  • İDO Mobil             : 0 TL
  • Çağrı Merkezi       : 2 TL
  • Acentalar              : 2 TL

Tüm satış kanalları üzerinden güzergah, tarih ve araç ve yolcu bilgisi belirtilerek bilet alınabilmektedir.
Govego.com İDO bileti alımlarınızda en pratik ve kolay sistemi sizlerle buluşturur ve kısa bir sürede dilediğiniz miktarda ve özellikte bilet almanızı sağlar. yolcularımız arzu ettikleri tarih ve saatte, seyahat etmek istedikleri bilet sınıfını ve koltuklarını kendileri seçebilmektedir. Bu sistemin sürdürülebilirliği  ve teknolojideki yeni gelişmelerle bağlantılı olarak güncellenebilmesi için, şirketimiz bilet satarken verilen  hizmetlerin karşılığı olarak bilet ücretlerine Hizmet Bedeli eklemektedir. Koltuk başına alınan Hizmet Bedeli, satış kanallarının özelliklerine göre farklılık göstermektedir
govego.com üzerinden satın aldığınız biletler ÜYE GİRİŞİ yaparak ya da PNR koduyla sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. Govego.com dönemsel olarak İDO ile indirim kampanyaları düzenlemekte ve ucuz ya da indirimli İDO bileti almanıza olanak sağlamaktadır. Hemen govego’ya girin ya da mobil uygulamayı cebinize indirin, İDO biletinizi anında satın alın!
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar