İDO BİLETLERİ

İDO Biletleri En Uygun Fiyatlarla govego.com’da!

govego.com, yalnızca otobüs ve uçak bileti değil aynı zamanda İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının da bilet satışlarını gerçekleştiriyor!
İDO biletlerinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak, İDO’nun kendi satış fiyatları üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden online olarak satın alabilirsiniz. Dilediğiniz an, ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazlarınızdan bir tıkla istediğiniz güzergah için İDO seferlerini sorgulayabilir, size en uygun İDO biletine ulaşabilirsiniz.
Toplamda 16 hatta, 24 Deniz Otobüsü, 9 Hızlı Feribot,18 Araba Vapuruyla 28 noktaya 53 gemi ile hizmet götüren İDO’nun düzenlediği seferler;

  • Hızlı Feribot Hatları;  Yenikapı - Bursa, Yenikapı - Bandırma, Yenikapı - Yalova, Pendik - Yalova
  • Deniz Otobüsleri Dış Hatları; Kadıköy - Yenikapı - Armutlu T.K - Armutlu - Bursa, Kadıköy - Yenikapı - Bursa, Bostancı - Yenikapı - Marmara - Avşa, Kartal - Yalova
  • Deniz Otobüsleri İç Hatlar; Bostancı - Kadıköy - Yenikapı - Bakırköy, Bostancı - Kabataş, Boğaz Hattı, Bostancı - Kadıköy - Yenikapı - Bakırköy - Avcılar
  • Araba Vapuru Hatları; Eskihisar - Topçular, Sirkeci - Harem

Tüm bu seferlerle ilgili sorgulamaları govego.com üzerinden gerçekleştirebilir, İDO seferleri, İDO sefer saatleri ve İDO bilet fiyatlarını govego.com’dan karşılaştırmalı olarak inceleyerek İDO biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.
En uygun İDO biletini almak için İDO terminallerine, firmaların şubelerine veya bilet satış noktalarına giderek oluşan zaman kaybını ortadan kaldıran govego.com ile artık İDO bileti almak, bir tıklama kadar basit ve hızlı. Yapmanız gereken tek şey yukarıdaki arama bölümünden bilgi girişi ve arama yaparak, 3 adımda kolayca İDO biletinizi satın almak. Bunun için İDO bileti arama butonundan güzergah ve tarih seçimi yapmanız yeterli. Bu işlem devamında karşınıza İDO sefer sonuçları çıkacak ve dilediğiniz birini seçip, koltuk seçimi yapmak üzere işleminize devam edebileceksiniz. Son adımda ise yolcu bilgilerinizi girip ödeminizi güvenle yapmak ve yerinizden bile kalkmadan size en uygun İDO biletine ulaşma keyfini yaşamak kalıyor!
govego.com’da satın aldığınız biletlerle ilgili bilgilere ulaşmak da çok kolay! İDO biletlerinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilir, İDO biletlerinizle ilgili İDO bileti iade ve iptal işlemlerini yine aynı alandan gerçekleştirebilirsiniz.
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar
Semih Bozer
Araba vapurunda ücretleri nereden öğrenebilirim?
Govego.com
Merhaba, araçlar için ücret tarifesi aşağıdaki gibidr.Motorsiklet - 4 tlOtomobil - 9 tlJeep - razi taşıtı - 12 tlMinivan - Minibüs - Kamyonet<2500 - 12 tlKamyonet >2500 - 17 tlMidibüs >2500 - 15 tl
Ergun Kamil
Araba vapurunda araba için ek ücret alıyor musunuz yoksa kişi başı mı hesaplanıyor?
Govego.com
Merhaba, araba vapurlarında araç için ve şoför hariç yolcular için ücret alınmaktadır.
Meral Gültekin
Dış hatlara araba vapuru var mı acaba?
Govego.com
https://www.govego.com/ido-tarifeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Serdar Keskin
İç hatlarda arabalı vapur var mı?
Govego.com
https://www.govego.com/ido-tarifeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Menekşe
Ayırttığımız bileti kaç saat öncesine kadar almak zorundayız?
Govego.com
Merhaba, sistemimizden bilet rezervasyonu yapılmamaktadır ancak işlem yaparken seçtiğiniz koltuk 5 dk süreyle bekletilmektedir.
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar