İDO SEFER SAATLERİ

İDO Sefer Saatleri ve Tarifeleri govego’da!

İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının da tüm iç hat ve dış hat seferlerinin saatlerine ulaşmak için govego.com'u ziyaret edebilirsiniz. Yaz, Kış ve Bahar Dönemlerine ait tüm tarifeler govego.com'un İDO Tarifeleri sayfasında yer alıyor!

Deniz yolu ulaşımında 53 gemi ve 35 terminali ile dünyanın önde gelen feribot işletmelerinden biri olan İDO, toplamda 16 hatta, 24 Deniz Otobüsü, 9 Hızlı Feribot,18 Araba Vapuruyla 28 noktaya 53 gemi ile hizmet götürüyor. İDO'nun tüm duraklarıyla ilgili bilgilere ve sefer saatlerine ise İDO Seferleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  • Hızlı Feribot Hatları
  • Deniz Otobüsleri Dış Hatları
  • Deniz Otobüsleri İç Hatlar
  • Araba Vapuru Hatları

Yukarıdaki tüm hatlara ait seferlere haftaiçi ve hafta sonu ayrı ayrı olmak üzere İDO Tarifeleri sayfasından ulaşabilir, örneğin Kadıköy İDO bileti sayfasından da Kadıköy'den diğer duraklara ya da diğer duraklardan Kadıköy'e yapılan seferleri saatleri ve günleriyle birlikte öğrenebilirsiniz. Dilerseniz tüm bu bilgilere mobil siteden de ulaşabilirsiniz.

Yenikapı - Bursa, Yenikapı - Bandırma, Yenikapı - Yalova, Pendik – Yalova, Kadıköy - Yenikapı - Armutlu T.K - Armutlu - Bursa, Kadıköy - Yenikapı - Bursa, Bostancı - Yenikapı - Marmara - Avşa, Kartal – Yalova, Bostancı - Kadıköy - Yenikapı - Bakırköy, Bostancı - Kabataş, Boğaz Hattı, Bostancı - Kadıköy - Yenikapı - Bakırköy – Avcılar, Eskihisar - Topçular, Sirkeci – Harem ve son olarak yeni açılan Tuzla – Yalova hatlarına ait tüm detaylar ve güzergah bilgileri de yine aynı sayfalarda karşınıza geliyor.

Tüm bu seferlerle ilgili sorgulamaları govego.com üzerinden gerçekleştirebilir, İDO seferleri, İDO sefer saatleri ve İDO bilet fiyatlarını govego.com'dan karşılaştırmalı olarak inceleyerek İDO biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

govego.com'da satın aldığınız biletlerle ilgili bilgilere ulaşmak da çok kolay! İDO biletlerinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilir, İDO biletlerinizle ilgili İDO bileti iade ve iptal işlemlerini yine aynı alandan gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı ve şık tasarımı ve arayüzüyle kullanıcı dostu bir yapıya sahip olan govego.com, yolcularına satış sonrası 7/24 destek veriyor ve Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus ve benzeri tüm sosyal medya kanallardan kullanıcılarıyla her an iletişimde olarak İDO bileti satın alımlarınızda her türlü soru ve sorununuza cevap bularak çözümler sunuyor.

govego.com ile iyi yolcuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar