İDOMATİKLER NASIL KULLANILIR?

İDOmatikler Nasıl Kullanılır?

İstanbulluların deniz ulaşımında en çok tercih ettikleri İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) firmasının İDOmatiklerinin nasıl kullanılacağı ve özellikleri ile ilgili tüm detaylar bu sayfada!
İDO bilet satış kanalları nın online olanlarının herhangi birinden almış olduğunuz online İDO Biletinizi sefer saatine 12 saatten az kalmış ise İDO terminallerinde yer alan İDOMATİK'lerden, gişede beklemek zorunda kalmadan bastırabilirsiniz. Kredi kartınızı İDOmatiklerin kart okuyucu kısmından geçirerek kolayca ve hızlıca zaman kaybetmeden işleminizi tamamlayıp biletinizi alabilirsiniz. Sefer saatine 12 saatten fazla kalmış veya ileri tarihli biletlerinizi ise İDO gişelerinden bastırmanız gerekmektedir. Sefer saatine 3 dakikadan az süre kaldığında ise bilet basım işlemi gişeden yapılamaz.

İDOmatikler Hangi İDO Terminallerinde Var?

Hızlı feribotlara ya da dış hat deniz otobüsü seferlerine ait İDO bileti satın almak için İstanbul ve Güney Marmara’daki İDO terminallerine giderek işlem yaptırabilirsiniz. Tüm İDO Terminallerinden İDOmatik bulunmaktadır ancak İstanbul'da hafta sonu, sefer olmadığından Avcılar İstinye ve Sarıyer noktalarında bilet satışı yapılmamaktadır. Marmara Bölgesi'nde ise Çınarcık, Esenköy ve Kumla terminallerinden kış boyunca sefer olmaması sebebiyle bilet satışı yapılmamaktadır. Marmara ve Avşa Adası terminalleri de Nisan ayının son haftasında hizmet vermeye başlamaktadır.
govego.com ile dilediğiniz an, nerede olursanız olun, ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazlarınızdan bir tıkla istediğiniz güzergah için İDO seferlerini sorgulayabilir, İDO seferlerini ve İDO sefer saatlerini karşılaştırarak size en uygun ve ucuz online İDO biletine ulaşabilirsiniz.  Ayrıca govego.com üzerinden mevsimlere göre düzenlenen İDO Tarifelerine ulaşabilir ve güzergahlarla ilgili tüm detaylı bilgiyi site üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
govego.com tüm seyahatlerinizde ilk tercihiniz olmak için hem web sitesi hem de uygulama üzerinden sürekli geliştirmeler yapmakta ve her türlü soru ve sorunda 0850 360 04 34 numaralı Çağrı Merkezi’nden kullanıcılarına destek olarak cevapsız çağrı bırakmamaktadır. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden düzenlediği yarışmalarla da kullanıcılarına bedava İDO bileti ya da otobüs bileti kazandıran govego ile her yolculuğunuz keyifle başlar.
Bir sonraki yazımızda İDO Amiral programı ile nasıl bedava İDO yolculuğu yapacağınızı öğrenebilirsiniz.
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar