EN UYGUN ISPARTA İSTANBUL ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Öz Isparta Isparta İstanbul otobüs bileti
  ISPARTA - İSTANBUL
  23.01.2019 - 21:30
 • ISPARTA - İSTANBUL
  23.01.2019 - 21:30
 • ISPARTA - İSTANBUL
  23.01.2019 - 22:00
 • ISPARTA - İSTANBUL
  23.01.2019 - 23:30
 • ISPARTA - İSTANBUL
  23.01.2019 - 20:30
 • ISPARTA - İSTANBUL
  23.01.2019 - 23:59
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ISPARTA - İSTANBUL OTOBÜS BİLETİ

Isparta İstanbul otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Isparta İstanbul otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Isparta İstanbul Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Isparta İstanbul otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Isparta İstanbul otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Isparta Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Isparta İstanbul arası mesafe: 595 Km

Isparta İstanbul arası sefer süresi: Ortalama 7 Saat

Isparta İstanbul arası en ucuz otobüs bileti: 80 TL

ISPARTA İSTANBUL GÜZERGAHI

Isparta - İstanbul Arası Güzergah Bilgileri

Isparta - İstanbul otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Isparta - İstanbul Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Isparta - İstanbul otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Isparta - İstanbul otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Isparta - İstanbul arası mesafe yaklaşık 598 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 7 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro Turizm, Isparta Petrol Turizm, Ulusoy Seyahat’tir.  Isparta - İstanbul otobüs bileti fiyatları 60 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Isparta - İstanbul otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Isparta - İstanbul Güzergâhı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Isparta İstanbul arasında karayolunu kullandığınızda Afyon, Kütahya, Eskişehir, Sakarya, Adapazarı ve son olarak Gebze gibi şehir ve illerden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Mükemmel bir doğaya ve coğrafyaya sahip olan Akdeniz Bölgesi'nin batı bölümünde, dağlarla göllerin buluştuğu "Göller Bölgesi" denilen iç kesimde yer alan Isparta’dan çıkmadan önce tarihi antik kentleri, Men Tapınağı’nı ve Hoyran Adası’nı görmeyi unutmayın deriz.

Isparta’dan ayrıldıktan sonra ilk durağınız eşsiz lezzete sahip kaymağı ve şifalı kaplıcalarıyla nülü Afyon oluyor. Burada kısa bir mola vermek mümkün olmayabilir çünkü Afyon öyle bir günde gezip bitirebilecek bir yer değil. Afyon’a özel bir seyahat gerçekleştirmek üzer buradan da ayrılıp sonunda güller şehri Isparta’ya ulaşabilirsiniz. Afyon’un tadını çıkardıktan sonra yola devam edip porselenler şehri Kütahya’ya ulaşacaksınız. Evliya Çelebi'nin doğduğu yer olan Kütahya, gelişmekte olduğu sanayisi, yeraltı ve yerüstü kaynakları yanı sıra termal kaynakları, el sanatları ve tarihi ile Türkiye'nin önemli turizm bölgelerinden biridir ve eminiz ki hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için burada güzel hediyelik eşyalar bulabileceksiniz. Kütahya’yı geride bıraktıktan sonra da durağınız öğrenci kenti Eskişehir olacak. İçinden geçen Porsuk çayının, kaplıcalarının ve yeşilin her tonunu barındıran yeşil alanlarının bulunduğu Eskişehir’de mola vermeden yola devam etmemenizi öneririz. Doğa sporları bakımında birçok alternatifi bulabileceğiniz, serin sularında yüzebileceğiniz ve şehir hayatının tükettiği enerjiyi kısa sürede geri kazanabileceğiniz ender yerlerden olan Sakarya’dan da geçtikten sonra Gebze ve Adapazarı’ndan geçerek İstanbul’a ulaşacak ve bu harika metropolün keyfini çıkarmaya başlayabileceksiniz.

 

Hemen bir Isparta - İstanbul otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz  Hakkari - İstanbul otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar