EN UYGUN İSTANBUL AFYON ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Alanyalılar Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 17:30
 • İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 19:30
 • Alanyalılar Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 20:30
 • Isparta Petrol İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 20:30
 • İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 21:00
 • Öz Isparta İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 21:30
 • Metro Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 01:00
 • Metro Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 09:00
 • Metro Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 18:00
 • Metro Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 19:00
 • Metro Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 20:00
 • Antalya Toros İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 21:00
 • Metro Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 22:00
 • Metro Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 22:00
 • Kontur Turizm İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 23:30
 • İstanbul Kale Seyahat İstanbul Afyon otobüs bileti
  İSTANBUL - AFYON
  26.10.2018 - 19:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

İSTANBUL - AFYON OTOBÜS BİLETİ

İstanbul Afyon otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

İstanbul Afyon otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul Afyon Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul Afyon otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul Afyon otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Afyon İstanbul Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

İstanbul Afyon arası mesafe: 466 Km

İstanbul Afyon arası sefer süresi: Ortalama 5 Saat

İstanbul Afyon arası en ucuz otobüs bileti: 70 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

İSTANBUL AFYON GÜZERGAHI

İstanbul - Afyon Arası Güzergah Bilgileri

İstanbul - Afyon otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul - Afyon Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul - Afyon otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul - Afyon otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul - Afyon arası mesafe ortalama 444 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 6 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Adapazarı, Bursa, Kütahya illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları  Güney Akdeniz TurizmShow Time SeyahatMetro Turizm’dir. İstanbul - Afyon otobüs bileti fiyatları 45 TL' den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli İstanbul - Afyon otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul - Afyon Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

İstanbul - Afyon arası yolculuğunuz sizleri güzeller güzeli İstanbul’un ihtişamlı duruşundan uzaklaştırırken, yolları ve geçeceğiniz şehirlerin özellikleri ile keyifli anlar sunacak, yolun sonunda ise tarih ve lezzet kokan şehir Afyon’a getirecektir. Marmara, Ege ve İç Anadolu’nun atmosferini yaşarken, zamanınız boyunca bu seyahatin tadını çıkarmayı da ihmal etmezseniz yorulmadan bu yolculuğu sonlandırabilirsiniz. Yol durumu hakkında bilgiler alarak yola çıktığınızda ve hız kontrollerinizi de sağladığınızda sizi zorlamayacak bu yollarda yepyeni keşifler de yapabilirsiniz.

İstanbul - Afyon otobüs biletiniz sayesinde ilk olarak Galata Kulesi’ne ve Haydarpaşa garına veda ederek, masmavi boğazın sularından geçeceksiniz. Daha sonra sanayinin önemli isimlerinden Gebze’den ve Alikahya’dan geçerek yolun küçük de olsa bir kısmını Marmara’nın mavi yüzeyinde almış olacaksınız. Bursa’nın Bilecik ilçesinden geçerken bir mola vermek isterseniz pide, bükme, hodalak gibi hamurlu ekmeklerinden tadabilir, nohutlu mantı ve bıldırcın kebabı ile de hem Bilecik’in hem de Osmanlı sofralarının tadına varabilirsiniz. İstanbul - Afyon otobüs biletiniz ile yolun devamında gezgin Evliya Çelebi’nin diyarı olan Kütahya’ya ulaşacaksınız. Kütahya mükemmel doğası ve oksijen dolu havası ile sizleri karşılayacaktır. Kütahya’da bir dinlenme molası vermeyi düşünürseniz yolculuğunuzu da keyifli kılacak pek çok alternatif bulunuyor. 5000 yıllık tarihi ile Kütahya’nın sokaklarında bile karşılaşabilirsiniz. Özellikle önemli sanat çalışmalarımızdan olan Çiniciliğin ön planda olduğu Kütahya’da tarihi ve günümüze özgü çini örneklerine rastlayabilirsiniz. Ayrıca pek çok cami, hamam, türbe ve külliye örnekleri ile de tanışabilir, şehrin tarihini daha yakından inceleyebilirsiniz. İstanbul - Afyon otobüs biletiniz ile Kütahya’da bir mola vermek isterseniz Küp Eti, Namaz Lokması, Dolamber Böreği ile tanışabilir, şehrin başka hiçbir yerde bulamayacağınız lokumlarını da tadabilirsiniz.

İstanbul - Afyon otobüs biletiniz ile yolları almaya devam ettiğinizde artık yolun sonuna yaklaşmış olacaksınız. Anıtkaya üzerinden Afyon’a giriş yaptığınızda bu şehrin Ege ve İç Andolu karışımı bir atmosferi olduğunu fark edecek ve her iki kültür ve iklimden de izler bulacaksınız. Kaymağın hası, sucuğun en lezzetlilerinin sizlere eşlik edeceği Afyon sofralarının kahvaltılarına doymadan kalkacak, tarihi antik kentleri ve mağaralarında yeni keşifler yapacak, farklı mutfağından da fazlasıyla etkileneceksiniz. İstanbul - Afyon otobüs bileti alın hayatın tadını yolların güzelliğinde bulun!

Hemen bir  İstanbul - Afyon otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Afyon - İstanbul otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar
gamze öztürk
Afyon'a geldiğinizde antik kentlerin oraları kesinlikle gezmeniz gerek :)
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar