İSTANBUL KALESİ SEYAHAT HAKKINDA

 

İstanbul Kalesi Seyahat’ten Govego Yönlendirmesiyle Otobüs Bileti Al!

İstanbul Kalesi Seyahat otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! 

Türkiye'nin en büyük turizm ve taşımacılık organizasyonlarından biri olan İstanbul Kalesi Seyahat, Türkiye çapında 230 bilet satış noktası, 2.000 deneyimli ve dinamik personel, 350 araçlık ileri teknolojiye sahip araç filosu ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz, Orta Anadolu bölgelerinde sezona göre değişebilen 692 noktaya karşılıklı düzenlediği yurtiçi seferleriyle yılda 2.5 milyon yolcuyu sevdiklerine ulaştırmaktadır.

Geniş servis ağı ile yolcuların şehirlerarası ulaşım hizmeti dışında da ihtiyaçlarına çözümler sağlayan Kale Seyahat, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli, modern bilet otomasyon sistemi ve kusursuzluğu temel alan müşteri memnuniyeti politikasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktadır.

 

İstanbul Kale Seyahat ile Güvenli Yolculuğun Keyfini Sürün!

Yalnızca şehirlerarası seferleriyle değil, seferler sonrası şehir içi servis hizmeti ile de yolcularının yanında olan; onları güler yüzlü şoför, host ve hostesleri ile kısa sürede en yakın güzergâha ulaştıran ve yolculuktan mutlu ve memnun ayrılmalarını sağlayan üstün hizmet performansıyla 360 derece ulaşım hizmeti ve mutlu bir seyahat vadediyor.

Web sitesi ile online olarak bilet satın alma, rezervasyon seçenekleri sunan İstanbul Kale Seyahat, aynı zamanda web sitesinden görüş ve önerilerinize yer vermenizi, dinlenme tesisi ve sefer saatleri gibi bilgileri de öğrenmenizi sağlıyor.

Mobil uygulamaları ile de yolcularının yanında olan Kale Seyahat’in, iOs ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınız için hazırladığı uygulamaları uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Ayrıca ulaşım keyfini avantaja çeviren Kale Kart üyelik programıyla da yolculuk yaptıkça puan kazanabilir, puanlarınızı daha sonra bilet alımlarınızda kullnabilirsiniz.

İstanbul, Aydın, Çanakkale başta olmak üzere birçok şehirde şubeleri bulunan İstanbul Kale Seyahat’in Çağrı Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden 0 212 658 07 35 - 658 35 07 numaralı telefonlardan ulaşabilir ve 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

İSTANBUL KALESİ SEYAHAT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 212 658 07 35 - 658 35 07

E-posta:

bilgi@istanbulkalesi.com

Genel Merkez:

Büyük İstanbul Otogarı, No: 23, Bayrampaşa / İstanbul

İSTANBUL KALESİ SEYAHAT EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

AYDIN - DENİZLİ
15 TL
1s 30d
DENİZLİ - AYDIN
19 TL
2s 30d
İZMİR - AYDIN
20 TL
1s 0d
AYDIN - İZMİR
20 TL
0s 45d
AYDIN - MUĞLA
20 TL
1s 45d
ANTALYA - ISPARTA
25 TL
2s 30d
ANTALYA - DENİZLİ
25 TL
3s 30d
MUĞLA - AYDIN
25 TL
1s 45d
BURSA - BALIKESİR
29 TL
2s 15d
İZMİR - DENİZLİ
30 TL
2s 30d

POPÜLER İSTANBUL KALESİ SEYAHAT OTOBÜS SEFERLERİ

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder