EN UYGUN İSTANBUL MARDİN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 12:59
 • Villa Adana Turizm İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • Cizre Nuh İtimat İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 09:30
 • İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • MIDYAT İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • MIDYAT SEYITOGLU İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • Cizre Nuh İtimat İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • MIDYAT SEYITOGLU İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 14:00
 • Cizre Nuh İtimat İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 16:00
 • Mardin Seyahat İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 09:00
 • Dilmenler Turizm İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 11:59
 • Mardin Seyahat İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • Martur Trz.Ltd.Şti. İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • Midyat Güneydoğu Seyahat İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:00
 • Mardin Seyahat İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 16:00
 • Metro Turizm İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 12:00
 • Can Diyarbakır Turizm İstanbul Mardin otobüs bileti
  İSTANBUL - MARDİN
  22.07.2018 - 13:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

İSTANBUL - MARDİN OTOBÜS BİLETİ

İstanbul Mardin otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

İstanbul Mardin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul Mardin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul Mardin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul Mardin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Mardin İstanbul Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

İstanbul Mardin arası mesafe: 1492 Km

İstanbul Mardin arası sefer süresi: Ortalama 18 Saat

İstanbul Mardin arası en ucuz otobüs bileti: 130 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

İSTANBUL MARDİN GÜZERGAHI

İstanbul - Mardin Arası Güzergah Bilgileri

İstanbul - Mardin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul - Mardin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul - Mardin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul - Mardin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul - Mardin arası mesafe yaklaşık 1492 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 18 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Adapazarı, Bolu, Ankara, Aksaray, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Mersin VillaÖzlem Cizre Nuh Turizm’dir. İstanbul - Mardin otobüs bileti fiyatları 100 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli İstanbul - Mardin otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul - Mardin Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

İstanbul - Mardin arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat uzun bir yolculuk olacağı için uçak seçeneğini düşünebileceğiniz gibi otobüsle yolculuk yapmayı sevenlerdenseniz ve vaktiniz de varsa İstanbul - Mardin otobüs biletinizle de seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mardin’e doğru alacağınız yollar boyunca geçeceğiniz şehirlerin güzelliklerini es geçmezseniz bu yolculuğunuz keyif dolu ülkemizin kültür tanıtımına dönüşecektir. Bu seyahatte dinlerin buluştuğu tek şehir Mardin’e doğru aldığınız her yol sizlere keyif dolu anılar sunacak.

İstanbul - Mardin otobüs biletiniz ile alacağınız yollara Marmara’nın da sizlere eşlik etmesi ile başlayacak, yolların devamında ise Gebze’den geçeceksiniz. Bir sonraki durağınız olan Adapazarı’na ve daha sonra ise aşçılar diyarı Bolu’ya ulaşacaksınız. Bolu’da bir mola vermek isterseniz Mengen Kebabı ve sütlü tatlılarını denediğinizde buna değdiğini sizler de fark edeceksiniz. Bolu yolları zorlu olduğundan ayrıca İstanbul ve civarında genellikle yol çalışmalarının sıklığından dolayı bu seyahate başlamadan önce yol durumu hakkında bilgi edinmenizde ve gerekli önlemleri almanızda fayda olduğunu da bilmelisiniz. İstanbul - Mardin otobüs biletiniz ile Bolu’dan sonra İç Anadolu yollarına girdiğinizde rotanızı Başkent’in sakin ve düz yollarına çevireceksiniz. Ankara’dan sonra ise Gölbaşı üzerinden başlayarak Aksaray’a ulaşacaksınız. Daha sonra ise, Şereflikoçhisar beldesinden geçerek Tuz Göl’ü manzarasından geçeceksiniz. Yolunuzun devamında Aksaray’da mola vermek isterseniz pek çok tarihi kale, camii, kilise ve höyük görme şansını yakalayacaksınız. Yolların devamında İç Anadolu’nun konforlu yollarının tadını çıkararak yemyeşil Toros Dağları’nın arasındaki Pozantı ilçesinden Adana’ya geçiş yapacaksınız. İstanbul - Mardin otobüs biletiniz ile Adana’da bir mola verip Seyhan Nehri’ne doğru Adana Kebap eşliğinde Şalgam içebilir, başka hiçbir yerde bulamayacağınız Şırdan lezzetini tadabilirsiniz. Adana’dan sonraki yollarınızda  Osmaniye üzerinden geçerek fıstık ağaçları eşliğinde Dünya’nın en büyük mozaik müzesine sahip olan Zeugma Müzesi’nin bulunduğu, dillere destan baklavanın çıkış noktası Gaziantep’e ulaşacaksınız.

İstanbul - Mardin otobüs biletiniz ile yolculuğunuzu devam ettirdiğinizde sofrasının geniş lezzetleri, tarihinin derinliği ile sizleri karşılayacak olan bu kez “Peygamberler Şehri” Şanlıurfa olacaktır. Şanlıurfa’da bir mola vererek Balıklıgöl’ün huzurlu dünyasını tadabilir, Kazan Kebabı, Katma, Etsiz Çiğ Köfte, Yahudi Köftesi, Tepsi Kebabı, Bostana, Has Dolma, Söğülme gibi daha pek çok lezzet ile soluklanabilirsiniz. Tüm bu kültür ve lezzet çeşitliliği arasında İstanbul - Mardin otobüs biletiniz sizleri Viranşehir üzerinden “Gündüzü seyranlık, gecesi gerdanlık” görüntüsü ile sizleri ulaştıracaktır. Bu şehrin her köşesinde eşsiz zamanlar ve görsellikler bulacaksınız.

 

Hemen bir İstanbul - Mardin otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Mardin - İstanbul otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar
Halil Orhanlı
Gündüzü seyranlık, gecesi gerdanlık. ne de güzel yazmışsınız :)
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar