1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Firmaları
  3. İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

İSTANBUL SEYAHAT HAKKINDA

İSTANBUL SEYAHAT OTOBÜS BİLETİ

İstanbul Seyahat ile Keyifli Yolculuk Zamanı!

1940 yılında Abit TIRIŞ tarafından büyük bir azim ve heyecanla kurulan İstanbul Seyahat, ilk olarak Samsun Çarşamba’dan - Giresun Alucra’ya sefer düzenleyerek yolcu taşımacılığı sektöründe yola çıkmış ve günümüze dek başarı dolu projelere imza atmıştır. 1975 yılında İstanbul Anadolu yakasında ilk otogarın kurulmasıyla birlikte Trakya Bölgesi’nde de seferlere başlayan İstanbul Seyahat ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde seferler düzenlemeye devam etmiştir.

Kurulduğu ilk günden bu yana vizyonuna genişleten ve Dünya standartlarında bir marka olmayı başaran İstanbul Seyahat, profesyonel hizmet yaklaşımı ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmetlerine devam etmiş ve bugüne ulaşmıştır. Bugün geldiği noktada başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında sefer düzenlemekte olan İstanbul Seyahat, 250 online bilet satış ofisi ve 750 kişiye yakın personeli ile faaliyetlerini sürdürmekte ve yolcularına ulaşmaktadır.

İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş, 2005 yılına gelindiğinde turizm sektöründeki faaliyetlerini genişletmiş ve STT İSTANBUL TRAVEL markasını oluşturmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satışından tatil turlarına kadar turizm sektörünün her noktasında yer alan İstanbul Seyahat, güven veren, kaliteli ve nitelikli bir firma olarak sektöre örnek olmaya devam ediyor.

E-bilet satışıyla yolcularına otobüs bileti alımlarında kolaylık sağlayan İstanbul Seyahat gerçekleştirdiği dönemsel kampanyalar ve sürprizlerle yolcularıyla iletişimini güçlendirmeyi ve onları mutlu etmeyi sürdürmektedir.

Ada Seferleri İstanbul Seyahat ile Çok Daha Konforlu! 

Avşa - Marmara Adası - Çınarlı Köyü Tekirdağ bağlantılı seferleri ile yolcularını Tekirdağ’dan Adalara günlük olarak ulaştıran İstanbul Seyahat yoğunluklara göre ek seferler düzenlemekte yolcularının talep ve isteklerine anında cevap vermektedir. Adalardan dönüşlerinizde Tekirdağ Limanda hazır bekleyen araçlarıyla İstanbul’a ulaşım sağlayan İstanbul Seyahat ile yolculuğunuzu konfora dönüştürebilirsiniz.

İstanbul Seyahat ile yolculuk yaparken kullanacağınız Seyahat Kart ile puan kazanabilir ve puanlarınızı bedava otobüs biletine çevirebilirsiniz. Sizde hemen bir seyahat kart sahibi olun, her yolculuğunuzda gitmiş olduğunuz güzergâhınıza göre puan kazanın, her 10 yolculuğunuzdan birini bedavaya getirin.

İstanbul Seyahat’e online olarak mesaj gönderebilir ya da 0850 222 59 59 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

Size en uygun İstanbul Seyahat otobüs biletini alarak ayrıcalıklı bir yolculuk yapmak ve seyahatlerinizi daha keyifli kılmak için ulaşımın tek adresi www.govego.com ’a uğramayı unutmayın! 

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

İSTANBUL SEYAHAT EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

POPÜLER İSTANBUL SEYAHAT OTOBÜS SEFERLERİ

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder