EN UYGUN İSTANBUL SİVAS ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Selçuk Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 16:00
 • Selçuk Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 16:15
 • Öz Sivas Huzur İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 17:30
 • Öz Sivas Huzur İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 17:50
 • Metro Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 18:00
 • Metro Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 18:20
 • Metro Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 19:30
 • Metro Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 19:50
 • Öz Sivas Huzur İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 21:30
 • Metro Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 22:15
 • Metro Turizm İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 22:35
 • Öz Sivas Huzur İstanbul Sivas otobüs bileti
  İSTANBUL - SİVAS
  16.10.2019 - 21:55
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

İSTANBUL - SİVAS OTOBÜS BİLETİ

İstanbul Sivas otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

İstanbul Sivas otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul Sivas Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul Sivas otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul Sivas otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Sivas İstanbul Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

İstanbul Sivas arası mesafe: 933 Km

İstanbul Sivas arası sefer süresi: Ortalama 11 Saat

İstanbul Sivas arası en ucuz otobüs bileti: 100 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

İSTANBUL SİVAS GÜZERGAHI

İstanbul - Sivas Arası Güzergah Bilgileri

İstanbul - Sivas otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul - Sivas Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul - Sivas otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul - Sivas otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul - Sivas arası mesafe yaklaşık 893 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 13 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Ankara, Kırıkkale ve Yozgat illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro TurizmUlusoy TurizmHuzur TurizmÖz Sivas Turizm’dir. İstanbul - Sivas otobüs bileti fiyatları 63 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli İstanbul - Sivas otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul - Sivas Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

İstanbul - Sivas otobüs biletinizle yola çıktığınız andan itibaren kendinizi bu seyahatin keyif dolu hallerine hazırlayın. Yolculuğunuz uzun olsa da geçeceğiniz şehirlerin güzellikleri ve özellikleri ile seyahatiniz boyunca yorgunluğunuzu geri plana atacak ve bu eğlenceli zamanlarla yeni anılar elde edeceksiniz. İstanbul - Sivas arası yolculuğunuzu uçakla yapabileceğiniz gibi İstanbul - Sivas otobüs biletinizle yola çıkarak da gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’un derin boğazı sizleri uğurlarken rotanız Gebze’ye çevrilecektir. Kıyı şeridi boyunca alacağınız bu yolların güzellikleri ile yolu devam ettirdiğinizde Adapazarı’ndan geçerek Bolu yollarına koyulacaksınız. Bolu yüksek dağların arasına gizlenmiş ormanlı yolları, bitmeyen oksijeni ve aşçılar diyarı olma özellikleri ile sizler için eşsiz bir dinlenme imkanı sunuyor. Bolu’da bir mola vermeyi düşünürseniz yapmanız gereken tek şey kendinizi yeşilin mavinin sakladığı lezzet dolu dünyaya bırakmak olacaktır. Bolu’da derin bir soluklanmadan sonra yolunuzu devam ettirdiğinizde Karadeniz’in zorlu yollarından çıkarak Ankara’ya doğru ilerleyeceksiniz. Ankara yolları bozkırlı, düz olduğundan sizi zorlayacak bir sürüş olamayacaktır. İstanbul - Sivas otobüs biletiniz sizleri İç Anadolu’nun yollarına çekerken Ankara’da bir mola vermek isterseniz başka hiçbir yerde tadamayacağınız döneri, cızlamayı ve Kızılay simidini aklınızda bulundurun. Ankara yükseklerden akan enerjisi ile sizleri ağırladıktan sonraki durağınız İç Anadolu’nun bir başka atmosferi Kırıkkale olacaktır. Kırıkkale yolları boyunca gururumuz olan iç güvenliğimizi sağlayan silah fabrikaları manzaraları ile karşılaşacak, Türkiye’nin en büyük makine-kimya endüstrisinin yaşadığı şehirden geçeceksiniz.

İstanbul - Sivas otobüs biletiniz sizleri alıp götürürken sırada Bozok kültürünün izlerini taşıyan, Bozok Ovası’nın merkezi Yozgat’tan geçeceksiniz. İç Anadolu ruhunu tam anlamıyla bulacağınız Yozgat’ta Helle, Gebol, Arabaşı, İncir Uyutması, Çullama, Mayalı Bazlama, Pezzik Cacığı ve Şöbiyet Tatlısı ile donatılmış sofralarda tamamen dinlenmiş ve enerji dolu kalkacaksınız. İstanbul - Sivas otobüs biletiniz ile başlattığınız bu yolculukta son olarak Yıldızeli üzerinden Sivas merkezine giriş yapacaksınız. Sivas genel itibari ile Kangal köpeği ile ünlü olsa da türküleri ve ozanları ile de başlı başına kendine has kültürü ile sizlere de hitap edecektir. Sivas’ta tarihe dayanmış bir doğada eşsiz sofralara hazır olun.

Hemen bir İstanbul - Sivas otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Sivas - İstanbul otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar
Ergün Pelte
Yeni Sivası kullnarak sivasa gittim geçen ay yine tercih edeceğim bu firmayı hizmetleri çok güzel fiyatları da uygun
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar