EN UYGUN İSTANBUL VAN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 11:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 14:00
 • Ercis Sema İstanbul Van otobüs bileti
  İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 14:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 10:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 10:30
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 10:30
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 11:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 11:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 13:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 13:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 14:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 14:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 14:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 16:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 16:00
 • İSTANBUL - VAN
  27.09.2018 - 16:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

İSTANBUL - VAN OTOBÜS BİLETİ

İstanbul Van otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

İstanbul Van otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul Van Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul Van otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul Van otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Van İstanbul Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

İstanbul Van arası mesafe: 1617 Km

İstanbul Van arası sefer süresi: Ortalama 20 Saat

İstanbul Van arası en ucuz otobüs bileti: 190 TL

İSTANBUL VAN GÜZERGAHI

İstanbul - Van Arası Güzergah Bilgileri

İstanbul - Van otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İstanbul - Van Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İstanbul - Van otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İstanbul - Van otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul - Van arası mesafe yaklaşık 1617 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 20 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Adapazarı, Bolu, Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Kayseri, Malatya, Elazığ, Bingöl, Muş illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro Turizm, Vangölü Turizm, Best Van Turizm’dir. İstanbul - Van otobüs bileti fiyatları 100 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli İstanbul - Van otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul - Van Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

İstanbul - Van arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat uzun bir yolculuk olacağı için uçak seçeneğini düşünebileceğiniz gibi otobüsle yolculuk yapmayı sevenlerdenseniz ve vaktiniz de varsa İstanbul - Van otobüs biletinizle de seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Van’a doğru alacağınız yollar boyunca geçeceğiniz şehirlerin güzelliklerini es geçmezseniz bu yolculuğunuz keyif dolu ülkemizin kültür tanıtımına dönüşecektir. Bu seyahatte Doğu’nun buluştuğu tek şehir Van’a doğru aldığınız her yol sizlere keyif dolu anılar sunacak.

İstanbul - Van otobüs biletiniz ile alacağınız yollara Marmara’nın da sizlere eşlik etmesi ile başlayacak, yolların devamında ise Gebze’den geçeceksiniz. Bir sonraki durağınız olan Adapazarı’na ve daha sonra ise aşçılar diyarı Bolu’ya ulaşacaksınız. Bolu’da bir mola vermek isterseniz Mengen Kebabı ve sütlü tatlılarını denediğinizde buna değdiğini sizler de fark edeceksiniz. Bolu yolları zorlu olduğundan ayrıca İstanbul ve civarında genellikle yol çalışmalarının sıklığından dolayı bu seyahate başlamadan önce yol durumu hakkında bilgi edinmenizde ve gerekli önlemleri almanızda fayda olduğunu da bilmelisiniz. İstanbul - Van otobüs biletiniz ile Bolu’dan sonra İç Anadolu yollarına girdiğinizde rotanızı Başkent’in sakin ve düz yollarına çevireceksiniz. Ankara’dan sonra ise Elmadağ yolları ile yola devam edeceksiniz. İstanbul - Van otobüs biletiniz ile yolu devam ettirdiğinizde tam bir demir - çelik sanayi şehri olan ve silah fabrikaları ile ünlü Kırıkkale ilimizden geçeceksiniz. Kırıkkale’de Yeşil Mercimek Çorbası, Keskin Tavası ve Su Böreği’nin en lezzetli hallerini bulabilir ve biraz da dinlenebilirsiniz. Doğu’nun yollarına doğru ilerlediğinizde Delice Nehri’nin en güzel yanı olan Delice ilçesinde olacaksınız. Bozok Ovası’nın en güzel şehri Yozgat’a geldiğinizde bir mola vermek isterseniz Çullama, Helle ve Yozgat Böreği’nin lezzetlerini tadabilirsiniz. Seyahatinizi devam ettirdiğinizde “Ozanlar Diyarı” Sivas’a varmış olacaksınız. Sivas’a geldiğinizde tarihimizin izlerini hala görebileceksiniz.

İstanbul - Van yolculuğunuz yorucu geçse de Dadaşlar Diyarı Erzurum’a geldiğinizde sizlere sunduğu alternatifler ile bu yorgunluğunuzu en kısa sürede atmanız için iyi bir durak olacaktır. Hemen bir Cağ Kebabı söyleyerek çok iyi başlangıç yapabilirsiniz. Üzerine yiyeceğiniz Kadayıf Dolması’nın lezzetini de asla unutamayacaksınız. İstanbul - Van otobüs biletiniz ile bu uzun ama güzel anlarla doldurduğunuz seyahatinizin sonunda Van Gölü’nün sizi karşılaması ile birlikte, bu özel şehrimize giriş yapmış olacaksınız. Van’a geldiğinizde baştan sona sizleri çok iyi ağırlayacak bu topraklarda yapacağınız keşifleri kaçırmayın!

 

Hemen bir İstanbul - Van otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Van - İstanbul otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar
gülsüm soylu
Van Yolu mu daha iyi öz erciş mi? daha önce giden biri varsa hangisini öneririsiniz
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar