EN UYGUN İZMİR SAMSUN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Yeniden As Bafra Seyahat İzmir Samsun otobüs bileti
  İZMİR - SAMSUN
  23.10.2019 - 20:30
 • Metro Turizm İzmir Samsun otobüs bileti
  İZMİR - SAMSUN
  23.10.2019 - 11:30
 • Lüks Karadeniz Seyahat İzmir Samsun otobüs bileti
  İZMİR - SAMSUN
  23.10.2019 - 12:00
 • Ali Osman Ulusoy İzmir Samsun otobüs bileti
  İZMİR - SAMSUN
  23.10.2019 - 13:30
 • Metro Turizm İzmir Samsun otobüs bileti
  İZMİR - SAMSUN
  23.10.2019 - 15:00
 • Ali Osman Ulusoy İzmir Samsun otobüs bileti
  İZMİR - SAMSUN
  23.10.2019 - 16:00
 • Metro Turizm İzmir Samsun otobüs bileti
  İZMİR - SAMSUN
  23.10.2019 - 20:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

İZMİR - SAMSUN OTOBÜS BİLETİ

İzmir Samsun otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

İzmir Samsun otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İzmir Samsun Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İzmir Samsun otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İzmir Samsun otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Samsun İzmir Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

İzmir Samsun arası mesafe: 1004 Km

İzmir Samsun arası sefer süresi: Ortalama 12 Saat

İzmir Samsun arası en ucuz otobüs bileti: 100 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

İZMİR SAMSUN GÜZERGAHI

İzmir - Samsun Arası Güzergah Bilgileri

İzmir - Samsun otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "İzmir - Samsun Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden İzmir - Samsun otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, İzmir - Samsun otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

İzmir - Samsun arası mesafe yaklaşık 1004 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 12 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Uşak, Afyonkarahisar, Eskişehir, Ankara, Kırıkkale, Çorum ve Amasya illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firması Özgül BafraSahil SeyahatKanberoğlu TurizmUlusoy TurizmFındıkkale TurizmMetro Turizm ve Lüks Karadeniz Turizm’dir. İzmir - Samsun otobüs bileti fiyatları 68 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli İzmir - Samsun otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İzmir - Samsun Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

İzmir - Samsun otobüs bileti alarak başlatacağınız bu uzun soluklu yolculuğunuzu zamandan kazanmak isterseniz uçakla da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu seyahatinizi karayolu ile gerçekleştirdiğinizde Ege’den Karadeniz’e uzanan bir gezinti içerisinde olacağınızı da unutmayın. Geçeceğiniz yolların taşıdığı tarih, doğa ve lezzet dolu duraklar ile tüm yolculuğunuz boyunca yepyeni dünyalar keşfedecek, eşsiz görsellikler ile ilerleyeceksiniz.

İzmir - Samsun otobüs bileti alarak bu seyahati gerçekleştirecek olursanız ilk olarak İzmir’e veda edeceksiniz. Turgutlu üzerinden Uşak’a geçtiğinizde Dünya’nın en büyük ikinci Kanyonu’na sahip eşsiz bir doğadan da geçeceksiniz demektir. Uşak’tan sonraki durağınız ise, kaymağının eşsiz lezzeti ile ünlü olan Afyonkarahisar olacaktır. Eğer hafif bir dinlenme peşindeyseniz burada sıcak bir kahvaltı ile soluklanabilir, seyahatinize lezzet de katabilirsiniz. İzmir - Samsun otobüs biletiniz ile daha sonra Nasrettin Hoca, Yunus Emre, Aziz Mahmut Hüdai ve Hızır Bey gibi Türk tarihinin ulu isimlerinin diyarı olarak bilinen Sivrihisar beldesinden geçeceksiniz ve sonrasında Polatlı ve Gölbaşı’nı da geçerek Ankara’nın düz ve sakin yollarına ulaşmış olacaksınız.

İç Anadolu’nun yolları sizlere eşlik ederken Makine - Kimya Sanayi merkezi olan ve büyük bir silah fabrikasına sahip Kırıkkale’den geçeceksiniz. İzmir - Samsun otobüs biletiniz ile Kırıkkale’de bir mola vermek isterseniz su böreği ayran keyfini çıkarın. Yol ilerlediğinde tarihinde Hitit Uygarlığı'nın başkentliğini yapmış topraklar, Çorum’da olacaksınız. Çorum eşsiz tarihi ve çeşit çeşit leblebileriyle dinlenmek için size farklı tercihler sunacaktır. Eğer kısa bir tarih gezisi yapmayı da düşünürseniz Hattuşaş Antik Kenti’ni veya Hellenistik Çağ ile tarihlendirilen Kybele Kabartması’nı keşfe çıkabilirsiniz. Kızılırmak ve Yeşilırmak’ın her ikisinin de uğradığı Çorum’dan geçerken Karadeniz havasına girdiğinizi hissedeceksiniz. Yol ilerledikçe nem miktarı ve oksijen miktarı artacak İç Anadolu’nun kuru havasından çıkacaksınızdır.

İzmir - Samsun otobüs biletiniz sizleri Karadeniz’in derin kıyılarına doğru sürüklerken Merzifon’dan geçecek Amasya’nın eşsiz doğasına da hayranlıkla bakacaksınız. İzmir - Samsun otobüs bileti alarak başlattığınız bu yolculukta Samsun’a girdiğinizde Karadeniz’in en modern denilebilecek şehrine varmış olacaksınız. Cumhuriyet’in 19 Mayıs direnişinin izlerini göreceğiniz Onur Anıtı sizleri karşıladığında Karadeniz’in deli rüzgarlarına da hazır olabilirsiniz.

Hemen bir İzmir - Samsun otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Samsun - İzmir otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar