KADİRLİ SEYAHAT HAKKINDA

 

Kadirli Seyahat’ten Govego Yönlendirmesiyle Otobüs Bileti Al!

Kadirli Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Kadirli Seyahat otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Sıcak Hizmeti Kadirli Seyahat’te Bulun!

Toplum, müşterileri ve çalışanları için değer yaratan bir kuruluş olma amacında olan Kadirli Seyahat, müşterilerinin ayrı ayrı her birinin değerli olduğunu düşünerek onların tüm beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktadır. Ulaşım sektöründeki çalışmalarını sürdürürken, yolcuların sağlık ve güvenliğini ön planda tutarak, güvenilir ve konforlu ulaşım hizmeti veren bir işletmedir. Sektördeki yenilikleri sürekli takip eden Kadirli Seyahat, standartları ve beklentileri aşarak sektörde örnek olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. Sıcak ve samimi hizmetinin yanında saygılı davranış ve tavrı benimseyen hizmeti ile de müşterilerinin zaman ve haklarına oldukça önem vermektedirler. Müşteri memnuniyetinin koşulsuz olması gerektiğine inanan Kadirli Seyahat, hizmet sonrasında da yolcularına yardımcı olmayı sürdürmektedir. Sundukları hizmetler ve müşteri memnuniyetini koşulsuz kılan amaçları ile Kadirli Seyahat, sektörde kalıcı olma ideali ile bu alanda ilerlemektedir.

Kadirli Seyahat ile Ev Konforu!

Konforunuz ve güvenliğiniz için her şeyin düşünüldüğü bir firma istiyorsanız, tercihinizi teknolojiyi ve konforu ayağınıza getiren Kadirli Seyahat’ten yana kullanabilirsiniz. Kablosuz internet bağlantısı olan araçlarında konforunuza huzur katarken, koltuk arkası ekranlarda izleyebileceğiniz uydu yayını ve koltuklarda bulunan kulaklıklardan faydalanarak dinleyebileceğiniz müzik yayını ile yolculuğunuzu dilediğiniz şekilde keyiflendirebilirsiniz.  Kadirli Seyahat ile çıkacağınız yolda ergonomik koltuklar da ve sıcak ve ya soğuk içeceklerinizle kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Güler yüzlü ve sıcak hizmet ile birlikte yolculuğunuzdan alacağınız keyif kaçınılmaz olacak, diğer yolculuklarınızı da Kadirli Seyahat ile geçirmek isteyeceksiniz.

 

Kadirli Seyahat İle Yola Çıkmak Çok Kolay

Biletinizi alabileceğiniz, rezervasyon yapıp rezervasyonunu bilete çevirebileceğiniz, biletinizi açığa alıp açık biletinizi sefere bağlayabileceğiniz ve yol durumu, dinlenme tesisleri gibi yolculuğunuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz, Türkiye’nin dilediğiniz her yerinden arayabileceğiniz Kadirli Seyahat’in çağrı merkezi telefon numarası: 0 ( 328 ) 718 50 47 - 0 ( 328 ) 718 37 68

 

 

 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder