KAHRAMANMARAŞ ARTVİN OTOBÜS ​SEFERİ ÖZET BİLGİLERİ

En Hızlı Sefer 13s 17d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 220 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Öz Has Bingöl

EN UYGUN KAHRAMANMARAŞ ARTVİN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

  • Öz Has Bingöl Kahramanmaraş Artvin otobüs bileti
    KAHRAMANMARAŞ - ARTVİN
    25.09.2020 - 22:30
    2+1
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KAHRAMANMARAŞ - ARTVİN GÜZARGAHI HAKKINDA

Kahramanmaraş Artvin otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Kahramanmaraş Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kahramanmaraş Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kahramanmaraş Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kahramanmaraş Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Artvin Kahramanmaraş Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Kahramanmaraş Artvin arası mesafe: ~

Kahramanmaraş Artvin arası sefer süresi: Ortalama ~

Kahramanmaraş Artvin arası en ucuz otobüs bileti: 220 TL

KAHRAMANMARAŞ - ARTVİN SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

Kahramanmaraş - Artvin Arası Güzergah Bilgileri

Kahramanmaraş - Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kahramanmaraş - Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kahramanmaraş - Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kahramanmaraş - Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş - Artvin arası mesafe yaklaşık 836 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 10 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firması Cesur Bingöl Turizm’dir. Kahramanmaraş - Artvin otobüs bileti fiyatları 110 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Kahramanmaraş - Artvin otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Kahramanmaraş - Artvin Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Kahramanmaraş - Artvin arasında karayolunu kullandığınızda Malatya, Bingöl ve son olarak Erzurum gibi şehir ve illerden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile yer yüzü cenneti olan Artvin’e gitmek için zengin mutfağı, tarihe ışık tutan tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle Kahraman şehir Kahramanmaraş’tan yola çıkmadan Kahramanmaraş Müzesi, Ulu Camii, Hatuniye Camii, İklime Hatun Mescidi, Taş Medrese, Kahramanmaraş Taş Han, Çukur Hamamı, Şeyh Adil Çeşmesi, Ceyhan Köprüsü, Süleymaniye Köprü ve Çeşmesi, Karahöyük, Yassı Höyük, Kahramanmaraş Kalesi, Anacık Kalesi, Azgıt Kalesi, Meryemçil Kalesi, Köroğlu Kalesi, Çukurhisar Kalesi, Orçan kalesi, Kaleboynu Kalesi, Hurman (Marabuz) Kalesi, Haştırın Kalesi, Hisar Kalesi, Akkale, Kapalı Çarşı, Belediye Çarşısı, Rıdvan Hoca Yeraltı Çarşısı, Bonmarşe, Şeyh Adil Çeşmesi, Belediye Çeşmesi, Sütçü İmam Çeşmesi, Uyuz Pınarı, Süleymanlı Çeşmesi, Eshab-ı Kehf Külliyesi, Eshab-ı Kehf Cami, Ribat, ve Kervansaray’ı gezebilir; Kahramanmaraş'ın doğa harikası güzelliklerinden Yavşan Yaylası, Başkonuş Yaylası, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası Savruk Mağarası, Gümüşkaya Mağarası, Fırnız Mesire Yeri, Kapıçam Mesire Yeri, Kazma Bağları, Kumaşır Gölü, Menzelet Barajı Kıyıları ve Ali Kayası, Pınarbaşı Çamlık Mesire Yeri ve Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri’nde keyif sürebilirsiniz. Şifa dağıtan Zeytun Kaplıcası, Cela İçmesi ve Ekinözü İçmelerinden yararlanabilir, maharetli ellerin eserleri olan kuyum, simsırma, ahşap, bakır ve dokuma işlerinden satın alabilir, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası Savruk Mağarası ve Gümüşkaya Mağaralarını gezip görebilir, Sır ve Menzelet Baraj göllerinde balık tutabilir, dövme dondurması, baklava, enfes Maraş çorbalarını, köfte, pilav ve böreklerini afiyetle yiyebilirsiniz. Zengin bir mutfağa sahip olan Kahramanmaraş'ta saç kavurması, Yahni, Külbastı, İçli Köfte, Et böreği ve Leğen çorbası, bezdirme, bazlama, yufka, şepit, bükme, Tirşik Çorbası, Ekşili Çorba, Dövmeli Mercimek Çorbası, Yoğurtlu Dövmeli Çorba, Maraş Paçası, Pıtpıt Lapası, Bulamaç, Kabak Lapası, Simit, Kısır, İçli, Sömelek, Suluyağlı, Ekşili, Yoğurtlu, Yavan, Eşkili Aya, Maraş pilavı, Döğme aşı, Tavuklu pilav, Peynirli Börek, Çökelekli börek, Bayram çöreği, Dondurma, Un sucuğu, Pestil Sucuğu, Harmanda baklava, Fıstık ezmesi, Bastık, Pestil, Çullama, Kırma, İlende, Hapısa, Gün pekmezi, Ravanda, dövme dondurması ve baklavayı afiyetle yiyebilirsiniz.

Ve sonraki durağınız Malatya olacak. Malatya'ya geldiğinizde burada mola verip Kayısı bahçelerini gezebilir, Battalgazi, Darende, ve Orduzu ilçelerinin tarihi dokusunda kaybolabilirsiniz.

Artvin’e ulaşmadan önce son iki durağınız kaldı. Ev sahipliği yaptığı Yolçatı kayak merkezi ile her mevsim ziyaret edilebilen Bingöl’den sonra dadaşlar diyarı olarak ünlenen Erzurum’a varacaksınız. Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük kenti olan Erzurum’da oltu taşından yapılan bilezik, tespih, ağızlık, gerdanlık, broş, küpe ve saç tokası gibi aksesuarlardan satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca 1179 yılında yapılan ve yedi geniş avlusu ile benzeri olmayan bir mimariye sahip Ulu Camii’ni de gezebilirsiniz. 

Ve son olarak birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile yer yüzü cenneti olan Artvin’e ulaşacaksınız. Özellikle yayla şenlikleriyle bilinen Artvin’in Kaçkar Turizm Merkezi, Kafkasör Turizm Merkezi, Mersivan Yaylası, Borçka-Karagöl, Şavşat-Karagöl, Sahara Yaylası, Bilbilan Yaylası ve Arsiyan Yaylası’nda festival ve şenliklere katılarak eğlenebilir; Artvin’in meşhur Kalelerine çıkabilir ya da Hatila Vadisi Milli Parkı, Sahara-Karagöl Milli Parkı, Maçahel-Gorgit-Efeler Tabiatı Koruma Alanları gibi doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Hemen bir Kahramanmaraş - Artvin otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Artvin - Kahramanmaraş otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

KAHRAMANMARAŞ ARTVİN OTOBÜS ​SEFERİ DÜZENLEYEN FİRMALARIN EN UCUZ BİLET FİYATLARI

Otobüs Firması En Ucuz Bilet Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
Öz Has Bingöl 220 TL 1

KAHRAMANMARAŞ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ARTVİN VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

TRABZON - ARTVİN
60 TL
4s 0d
RİZE - ARTVİN
60 TL
3s 30d
PAZAR - ARTVİN
60 TL
2s 30d
ÇAYELİ - ARTVİN
50 TL
2s 40d
ERZURUM - ARTVİN
70 TL
4s 0d
ÜNYE - ARTVİN
100 TL
7s 0d

KAHRAMANMARAŞ KALKIŞLI YENİ ROTALAR

ARTVİN VARIŞLI YENİ ROTALAR

ÇARŞAMBA - ARTVİN
120 TL
8s 15d
ARDEŞEN - ARTVİN
40 TL
2s 5d
MERZİFON - ARTVİN
140 TL
10s 45d
DÜZCE - ARTVİN
180 TL
20s 0d
SAKARYA - ARTVİN
180 TL
21s 15d
İZMİT - ARTVİN
180 TL
21s 45d
KAVAK - ARTVİN
90 TL
9s 15d
}

KAHRAMANMARAŞ HAVA DURUMU

Çarşamba
19℃
/
19℃
Perşembe
19℃
/
19℃
Cuma
20℃
/
20℃

ARTVİN HAVA DURUMU

Çarşamba
17℃
/
17℃
Perşembe
18℃
/
18℃
Cuma
19℃
/
19℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar