EN UCUZ KAHRAMANMARAŞ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Kahramanmaraş otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Kahramanmaraş otobüs bileti 30 TL olup bu sefer Gaziantep - Kahramanmaraş arasında düzenlenmektedir. Kahramanmaraş varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Cesur Bingöl Turizm, Metro Turizm, Ede Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Has Bingöl, Öz Gülaras Turizm, Ak Aksu Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Süha Turizm, Öz Elbistan Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Öz Diyarbakır, Kontur Turizm, Ali Osman Ulusoy, Isparta Petrol Turizm Yeni, Lider Muş Tur firmalarıdır.

KAHRAMANMARAŞ HAKKINDA

Kahramanmaraş Otobüs Biletinizle Serüveninizi Başlatın!

Dövme dondurmasıyla ün salmış ilimiz Kahramanmaraş için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta yapılan arkeolojik kazılar, yöredeki yerleşik uygarlığın  Üst Paleolitik Çağda başladığını; Neolitik, Kalkolitik ve Eski Tunç Çağlarında da sürdüğünü kanıtlamaktadır. Hititler’in kurduğu Kahramanmaraş, daha sonraları Asurlular, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Araplar, Selçuklular, Memlulular, Dulkadiroğulları ve Osmanlılar’a yurt olmuştur. Kurtuluş Savaşı Dönemi’nde büyük mücadeleler veren Kahramanmaraş, 1920 yılında bağımsızlığına kavuşarak ülkemizin en önemli kentlerinden biri olmuştur. Kahramanmaraş yolculuğuna hemen başlayabilmek için otobüs ya da uçak biletinizi satın almanızı ve gezi anılarınıza bu muhteşem tarihi kenti dahil etmenizi öneririz.

 

Maraş’ın Yollarında Gezerken Öğrenin!

Tarihi ve doğal güzelliklere sahip Kahramanmaraş’ın tam manasıyla bir medeniyetler beşiği olduğunu söylemek mümkündür. Kahramanmaraş kent merkezinde bulunan Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi’ne hayran kalacağınızı söyleyebiliriz. Milattan Önce iki binli yıllara dayanan eserler, Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi’nde oldukça etkileyici biçimde sergilenmektedir. Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi’ni pazartesi günleri hariç sabah sekiz ila akşam beş saatleri arasında gezebilir, kent merkezine yaptığınız geziye bu müzeyi de dahil edebilirsiniz. Dünya kültür mirası eserlerine girmeye aday olan Germanicia Mozaikleri’ni Kahramanmaraş seyahatinize mutlaka dahil edin. Hititlerden itibaren birçok uygarlığın ortak eserlerinin bulunduğu bu bölge Kahramanmaraş kent merkezinde bulunmaktadır. Milattan Önce birinci yüzyılda inşa edilmiş olan bu kaleye mutlaka çıkmalısınız! Tarihe meydan okurcasına hala ayakta olan Kahramanmaraş Kalesi, enfes Kahramanmaraş manzarası ve buz gibi ama tertemiz havası ile oldukça büyüleyicidir. Kahramanmaraş gezinizin en güzel fotoğraflarını çekebileceğiniz Kahramanmaraş Kalesi, şehir merkezinde bulunmaktadır. Kaleye çıkarken Kahramanmaraş’ın tarihi sokaklarında dolanmak da ayrı bir güzelliktir.

 

Kahramanmaraş’ın Lezzetlerini Keşfedin!

Kahramanmaraş seyahatinizde, Eshab-ı Keyf'e gitmeyi, Döngel Mağarası’nı keşfetmeyi, Kahramanmaraş Kalesi'nden kenti izlemeyi, Kahramanmaraş mutfağının enfes lezzetleri dövme dondurma ve tarhana çorbasını tatmayı ihmal etmemenizi öneririz. Kahramanmaraş seyahatiniz sona erdiğinde, Kahramanmaraş lezzetlerini yanınızda götürmek için  bu kente has tarhanadan kendinize ve sevdiklerinize satın alabilirsiniz. Kahramanmaraş'a has bu lezzetleri, Kahramanmaraş çarşılarında dolaşırken kolayca bulup satın almak mümkün. Sizleri ülkemizin Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin bu muhteşem kenti Kahramanmaraş'ı gezmeye davet ediyoruz.

Kahramanmaraş otobüs biletinizi satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Kahramanmaraş hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

KAHRAMANMARAŞ OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Kahramanmaraş Otogarı İle, Dondurmanın Hasını Bulun!

Kahramanmaraş şanlı tarihi ile ülkemizde önemli olmasının yanında bütün bölgeler arasında tam bir geçiş konumunda bulunduğundan Kahramanmaraş Otogarı sık sık ziyaret edilen bir durumdadır. 44.000 m2lik bir alanda inşası gerçekleşen Yeni Kahramanmaraş Otogarı 2008 yılından bu yana şehre gelenlere ve şehirde yaşayan halka hizmet vermektedir. 20’den fazla otobüs firmasının hizmet veridği Kahramanmaraş Otogarı’nda ulaşımlar 25 adet peron ile sağlanmaktadır. Gazi Kemal Bulvarı üzerinde ve şehrin tam merkezinde olan Kahramanmaraş Otogarı’na ulaşım da fazlasıyla kolaydır.


Kahramanmaraş Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0344 212 34 78

Adres:

  • Şazi Bey, 46040 Kahramanmaraş Merkez/Kahramanmaraş

POPÜLER KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
1041 Km
13 Saat
670 Km
8 Saat
1052 Km
13 Saat
534 Km
6 Saat
1087 Km
13 Saat
757 Km
9 Saat
637 Km
7 Saat

KAHRAMANMARAŞ OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

KAHRAMANMARAŞ HAVA DURUMU

Pazartesi
-1℃
/
-1℃
Salı
-1℃
/
-1℃
Çarşamba
1℃
/
1℃

KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Kahramanmaraş otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Kahramanmaraş seferi düzenleyen otobüs firmaları; Cesur Bingöl Turizm, Metro Turizm, Ede Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Has Bingöl, Öz Gülaras Turizm, Ak Aksu Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Süha Turizm, Öz Elbistan Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Öz Diyarbakır, Kontur Turizm, Ali Osman Ulusoy, Isparta Petrol Turizm Yeni, Lider Muş Tur firmalarıdır.

En ucuz Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Kahramanmaraş varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 30 TL’dir.

KAHRAMANMARAŞ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

KAHRAMANMARAŞ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

KAHRAMANMARAŞ İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Pazarcık
Ulu Dinlenme Tesisleri - Pazarcık
Nurettin Aydın, Gaziantep Kahramanmaraş Yolu, 46700 Pazarcık/Kahramanmaraş
Pazarcık
Pazarcık Melita Tesisleri
Cengiz Topel, Malatya Asfaltı 2. Km. No:2, 46700 Pazarcık
344 311 36 03
Kahramanmaraş
Tekir Kuşoglu Dinlenme Tesisleri
344 259 20 05
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder