KAMPANYALI İDO BİLETİ

Kampanyalı İDO Bileti için govego.com!

Deniz yolu ulaşımında 53 gemi ve 35 terminali ile dünyanın önde gelen feribot işletmelerinden biri olan İDO biletlerinin kampanyalı almak için govego.com’a gir ya da uygulamayı cebine indir!
govego.com sayesinde İDO biletlerinizi, 2016 yılının Şubat ayı boyunca indirimli olarak satın alabilirsiniz. Yalnızca Şubat ayı boyunca geçerli olan kampanya ile dış hat yolculuklarınız ekstra hiçbir bedel olmadan %25 indirimli! Kampanya denince akla gelen ilk adres olan govego.com, kullanıcılarına yine büyük bir kolaylık sağlıyor ve kampanyalı İDO bileti ile keyifli yolculuklar sunuyor.
İstanbul elbette ki tam bir deniz şehri olan ve nüfusu neredeyse 20 milyona ulaşıyor. Böyle olunca da bir ulaşım alternatifi olarak karşımıza çıkan deniz yolculuğu, diğer ulaşım yollarına göre hem yayalar hem de araçlar için çok önemli hale geliyor. Ancak herkes ulaşım için ayırdığı bütçesini minimum seviyelerde tutmak istiyor ve bunu için de kampanyaları takip ediyor. İşte tam bu noktada kampanyalı İDO bileti arayanların gireceği ilk adres govego oluyor! Dönemsel olarak İDO ile düzenlenen kampanyalar sayesinde deniz yolculuğunu daha keyifli hale getiren govego ile seyahatlerinizi hızlı, güvenli ve daha güzel hale getirebilir, kolay kullanımı ile zamandan kazanabilirsiniz.
Toplamda 16 hatta, 24 Deniz Otobüsü, 9 Hızlı Feribot,18 Araba Vapuruyla 28 noktaya 53 gemi ile hizmet götüren İDO’nun biletlerini kampanyalı almak ve daha ucuza seyahat etmek için govego’nun Kampanyalar sayfasından güncel kampanyaları takip edebilir ya da İDO web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bu seferlerle ilgili sorgulamaları govego.com üzerinden gerçekleştirebilir, İDO seferleri, İDO sefer saatleri ve İDO bilet fiyatlarını govego.com’dan karşılaştırmalı olarak inceleyerek İDO biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.
govego.com’da satın aldığınız biletlerle ilgili bilgilere ulaşmak da çok kolay! İDO biletlerinizle ilgili tüm detaylara sayfanın sağ üst kısmında yer alan BİLETLERİM bölümünden ulaşabilir, İDO biletlerinizle ilgili İDO bileti iade ve iptal işlemlerini yine aynı alandan gerçekleştirebilirsiniz.
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar