EN UYGUN KAYSERİ ELAZIĞ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Öz Erciş Seyahat Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 01:00
 • Öz Erciş Seyahat Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 17:30
 • Öz Erciş Seyahat Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 22:30
 • Star Diyarbakır Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 00:59
 • Star Diyarbakır Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 01:30
 • Metro Turizm Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 03:00
 • Metro Turizm Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 04:00
 • Metro Turizm Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 08:00
 • Star Diyarbakır Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 08:00
 • Metro Turizm Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 18:00
 • Star Diyarbakır Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 23:00
 • Özlem Diyarbakır Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 23:00
 • Özlem Batman Turizm Kayseri Elazığ otobüs bileti
  KAYSERİ - ELAZIĞ
  22.07.2019 - 19:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KAYSERİ - ELAZIĞ OTOBÜS BİLETİ

Kayseri Elazığ otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Kayseri Elazığ otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kayseri Elazığ Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kayseri Elazığ otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kayseri Elazığ otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Elazığ Kayseri Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Kayseri Elazığ arası mesafe: 444 Km

Kayseri Elazığ arası sefer süresi: Ortalama 5 Saat

Kayseri Elazığ arası en ucuz otobüs bileti: 85 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

KAYSERİ ELAZIĞ GÜZERGAHI

Kayseri - Elazığ Arası Güzergah Bilgileri

Kayseri - Elazığ otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kayseri - Elazığ Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kayseri - Elazığ otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kayseri - Elazığ otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Kayseri - Elazığ arası mesafe yaklaşık 445 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Sivas ve Malatya illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro TurizmElazığ Murat TurizmLüks Kahramanmaraş TurizmHas Bingöl TurizmVan Gölü TurizmBest Van TurizmÖz Diyarbakır TurizmStar Diyarbakır Turizm ’dir. Kayseri - Elazığ otobüs bileti fiyatları 35 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Kayseri - Elazığ otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Kayseri - Elazığ Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Kayseri - Elazığ arası gerçekleştireceğiniz bu seyahatiniz ile Doğu Anadolu’nun çetin yollarına varacaksınız. Seyahatiniz boyunca bol yeşil ağaçlı yollardan geçecek, bazen yüksek dağlar arasında kaybolduğunuzu hissedeceksiniz. Yolculuğunuzun keyifli geçmesinin yanında bir de geçeceğiniz şehirlerin güzelliklerini de hesap ederseniz çok güzel anılar biriktireceğiniz, bol eğlenceli bir seyahat sizlerin olacaktır.

Kayseri - Elazığ otobüs bileti alarak başlattığınız bu yolculukta Erciyes Dağ’ı sizleri tüm heybeti ve zirvesinde hiçbir mevsimde erimeyen karları ile sizlere bir süre eşlik edip uğurladıktan sonra Pınarbaşı ilçesi üzerinden Sivas’a geçiş yolunu başlatacaksınız. Sivas’ın Gürün ilçesinden geçerken bu tatlı beldede yağlı kabuğu ve diğer elmalardan büyük olması sebebiyle farklı olan Hünkar Elması ile tanışabilir, Gökpınar Gölü’nüm maviliğinde dinlenebilir, eğer balık yemek isterseniz de özel tesislerinde yetiştirilen Gürün balıklarını tadabilirsiniz. Eğer zamanında Gürün’de olabilirseniz Şuğul Kanyonu’nda düzenlenen Geleneksel Gürün Alabalık Festivali’nde buz gibi kanyon suyuna ve yemyeşil doğasına karşı nefes alabilirsiniz. Daha sonra Kayseri - Elazığ otobüs biletiniz ile yolculuğunuz devam ederken Malatya sınırlarına girmiş olacaksınız. Darende ve Akçadağ’dan geçerken Malatya’nın farklı doğasına hayran olacaksınız. Malatya’nın yeşili bol, yüksek dağları arasından geçerek bu şehrin hala nasıl bu kadar güzel olduğuna ve korunduğuna inanamayacaksınız. Malatya gizlediği doğa harikaları, temiz havası ve eşsiz mutfağıyla sizlere kendisini aştığında bu şehri insanları ile birlikte çok seveceksiniz. Analı kızlı köftesi, kayısısı, Aslantepe Antik Kenti, Battalgazi Kervansaray’ı için Malatya’da bir mola vermek isterseniz sizlere kendisini tamamen açacaktır.

Malatya’dan sonra Kayseri - Elazığ otobüs biletiniz ile seyahatinizin sonlarına yaklaşacaksınız. Elazığ’a geldiğinizde tarihi boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bu kentte tarihe, lezzete ve sıcak insanlara doyacaksınız. Elazığ Hazar Gölü’nden aldığı güzellik ile sizlere gece gündüz yüksek tepelerinden eşsiz bir manzara sunuyor. Buzluk Mağarası’na yazın girdiğinizde soğuk, kışın girdiğinizde sıcak bir atmosfer bulacak, Batık Kent’te suyun altındaki şehrin gizemini merak edeceksiniz. Harput Köftesi, Kaburga Dolması, Ayranlı Çorba üzerine bir de Pestil Kavurması ile tatlı bir rötuş attığınızda Elazığ ruhunu yaşamış olacaksınız.

Hemen bir Kayseri - Elazığ otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Elazığ - Kayseri otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar