EN UYGUN KAYSERİ KIRIKKALE ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Özlem Batman Turizm Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 05:30
 • Kahta Petrol Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 20:00
 • Malatya Medine Turizm Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 14:00
 • Malatya Medine Turizm Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 02:00
 • Öz Erciş Seyahat Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 00:30
 • Metro Turizm Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 02:30
 • Öz Erciş Seyahat Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 03:00
 • Metro Turizm Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 04:30
 • Öz Erciş Seyahat Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 23:30
 • Adıyaman Öz Gülaras Turizm Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 19:30
 • Adıyaman Öz Gülaras Turizm Kayseri Kırıkkale otobüs bileti
  KAYSERİ - KIRIKKALE
  26.08.2019 - 22:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KAYSERİ - KIRIKKALE OTOBÜS BİLETİ

Kayseri Kırıkkale otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Kayseri Kırıkkale otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kayseri Kırıkkale Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kayseri Kırıkkale otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kayseri Kırıkkale otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Kırıkkale Kayseri Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Kayseri Kırıkkale arası mesafe: 248 Km

Kayseri Kırıkkale arası sefer süresi: Ortalama 3 Saat

Kayseri Kırıkkale arası en ucuz otobüs bileti: 40 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

KAYSERİ KIRIKKALE GÜZERGAHI

Kayseri - Kırıkkale Arası Güzergah Bilgileri

Kayseri - Kırıkkale otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kayseri - Kırıkkale Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kayseri - Kırıkkale otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kayseri - Kırıkkale otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Kayseri - Kırıkkale arası mesafe yaklaşık 249 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 4 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Kırşehir ilinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firması Metro TurizmElazığ Murat TurizmStar Diyarbakır TurizmHedef TurizmKent Turizm’dir. Kayseri - Kırıkkale otobüs bileti fiyatları 18 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Kayseri - Kırıkkale otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri - Kırıkkale Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Kırıkkale - Kayseri arası mesafede gerçekleştireceğiniz bu yolculuk kısa bir yolculuk olacaktır. İç Anadolu’nun düz ve sakin yollarında rahat ve güvenilir bir seyahat gerçekleştirirken, birbirine yakın ve farklı iki dünyaya seyahat edeceksiniz. Kırıkkale tarihimizde ve şu anda savunma sanayimiz açısından önemli bir kent olarak konumlandığı için, şehre geçiş yaparken sık sık demir-çelik fabrikaları ve silah fabrikaları ile karşılaşacaksınız.

Kayseri - Kırıkkale otobüs biletiniz ile bu seyahati gerçekleştirebileceğiniz gibi, daha nostaljik bir seçenek olan tren yolculuğunu da tercih edebilirsiniz. Kayseri - Kırıkkale otobüs bileti alarak çıktığınız bu seyahatte ilk olarak Kırşehir’e adım atacaksınız. Anadolu bozkırlarının ortasındaki bu küçük şehirde Ahiliğin atmosferini hala görebilir, ozanların varlığını felsefe ve tasavvufun Anadolu’daki beşiğinde hala görebilirsiniz. Kırşehir’i Akpınar ve Keskin üzerinden arkanızda bıraktıktan sonra Kırıkkale’ye çok yakın olduğunuzu bilebilirsiniz. Şehre vardığınızda Türkiye’nin en büyük Makine Kimya Sanayi fabrikası ile karşılaşacaksınız. Sanayi sektöründe Türkiye’nin ihtiyaçlarını gidermede ilk sıralarda olan bu şehirde Petrol Rafineleri, Silah Fabrikaları ve Makine - Kimya sanayi adına pek çok yapı ile karşılaşacaksınız. Üniversitesinde binlerce öğrenciye hizmet veren Kırıkkale Ankara’ya olan yakınlığı ile de sizlere farklı alternatifler sunmakta. Farklı lezzetler ile de tanışacağınız bu şehirde Un Tarhanası yapımına şahit olabilir hatta bu çorbadan bir tabak içebilirsiniz. Keskin Tavası, Pelte, Madımak, Ekmek Aşı, Çalma, Sızgıt, Yeşil Mercimek Çorbası, Etli Mercimekli Bulgur Pilavı, Yoğurtlu Tarhana ve Katma Aşı lezzetlerini tattığınızda İç Anadolu ruhunu bu şehirde fazlasıyla hissetmiş olacaksınız.

Kayseri - Kırıkkale otobüs biletiniz ile birbirine yakın bu iki şehir arasındaki farklı dünyaları yaşayacaksınız. Kayseri metropollüğünden çıkıp tam bir sanayi kenti olan Kırıkkale’ye geldiğinizde Ülkemizin çok geniş coğrafyalara yayılan, çok farklı yönlerini çok yakından yaşayacaksınız. Kırıkkale sakinliği, duruluğu ve fabrika bacalarıyla şehrinde sizleri ağırlarken sizler sadece bu sadece bu şehre özgü olan atmosferi yaşamaya çalışın. Kırıkkale şehrimiz tarihimizde savaşlarda da yapılan silahlar ve toplar ile bize güç katmaya ve korumaya devam ediyor!

 

Hemen bir Kayseri - Kırıkkale otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Kırıkkale - Kayseri otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar