1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Kayseri Otobüs Bileti

EN UCUZ KAYSERİ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KAYSERİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Kayseri otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Kayseri otobüs bileti 30 TL olup bu sefer Niğde - Kayseri arasında düzenlenmektedir. Kayseri varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Tokat Yıldızı, Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat, Vangölü Turizm, Best Van, Yeşil Muş Ovası, Has Turizm A.Ş., Malatya Zafer Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Öz Erciş Seyahat, Muş Yolu Turizm, Öz Sivas Turizm, Aras Seyahat, Nilüfer Turizm firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Kayseri seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

KAYSERİ HAKKINDA

Kayseri Otobüs Bileti Alın, Dünya’nın En Eski Şehirlerinden Birine Yolculuk Yapın!

Meşhur pastırması ile özdeşleşen ama başka gizemleri de barındıran Kayseri için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Klasik çağlarda Kapadokya adı verilen üçgen bölgenin bir köşesi olan Kayseri, bulunduğu konum ile lojistik olarak ki İpek Yolu adı verilen ticaret rotasında önemli bir kervandır. Bu önem Kayseri’nin öteden beri uğrak bir yer olmasını sağlamış ve aynı ölçüde geliştirmiştir. Tuz Gölü’nden Fırat Nehrine kadar verimli olan bu bölge Erciyes dağının eteklerinde uzanmış İç Anadolu kültürü iliklerine işlemiş tipik bir örnektir. Şehrin her yerinden görülebilen bir dağı çevresinde kurulmuş ve kendine has kültürü olan bir şehir olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kayseri’yi Keşfetmek İçin Önce Erciyes’e Çıkın!

Yılın her mevsimi üzerinde kar bulunduran Erciyes Dağı, eski bir volkandır ve İç Anadolu’nun en yüksek dağıdır. Çevresindeki bölgelerin özellikleri de bu volkandan çıkan lavlarla şekillenmiştir. Toz gibi yağan meşhur karı bu yöredeki insanların beğenisinden çok onla başa çıkma ve yiyecek saklama yeteneklerini geliştirmiştir. Bu sebeple pastırma ve sucuk, leziz bir kahvaltı öğesi olmazdan önce çiğ eti saklama şekli olarak bu yöreden çıkan gastronomi bilimi anlamında çığır açan bir buluştur. Zorlu şartlar ve ulaşılmaz kış sebebiyle bölgede yaşayan insanlar da tutumlu ve korumacı bir yapıya sahiptir. Yani cimrilikle suçlanan bölge insanı aslında kışı geçirmek üzere korumacı davranan ve duygusal bir psikolojik bir tepki veren kimselerdir.

Mutfağı ile de öne çıkan Kayseri’nin meşhur pastırmasını, ketesini, yağlamasını ve mantısını tadabilirsiniz. Kayserili usta hanımların bir kaşığa 40 tane gelecek şekilde emek vererek döktükleri mantıları siz lezzetine dayanmayarak birkaç kaşıkta tüketebilirsiniz. Yedikleriniz karşısında enerji dolarsanız Erciyes tüm asaleti ile yaz hariç hemen her mevsim sizi toz gibi kardan gelinliği ile karşılamaya hazırdır. Yüz görümlüğü takmak adına dağ gezileri veya kayak yapabilir, bu nazlı gelini dans etmesi için zorlayabilirsiniz.

Caesar’ın Kayseri’sine Govego’yla Ulaşın!

Etimolojik olarak Caesarea kökünden gelen, Romalı imparator Julius Caesar’dan evrilerek kayser ismini alan Kayseri’de, rivayetlere göre Kapadokya kralının mezarı ve dağın altında gizli bir şehir ve hazineler bulunmaktadır. Siz de alacağınız bir Kayseri otobüs bileti ile bu dünyanın en eski şehirlerinden olan Kayseri’ye kültürel bir gezi yaparak bu hazinenin peşine düşebilir ya da dünya malını dünyada bırakıp en işlek mekanıların bulunduğu Sivas Caddesi’ne ulaşabilir, orada Kayseri’ye özgün Nevzine tatlısını tadabilirsiniz.

govego.com’un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Kayseri otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Kayseri otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Şehirlerarası Yolculuklarda Başınıza Gelebilecek Şeyler hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

KAYSERİ OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Kayseri Otogarı İle, İç Anadolu’nun Atmosferine Varın!

Kayseri çok eskilere dayanan tarihi yapılarının hala koruması, tam bir sanayi kenti olması sebebiyle ve mutfağının sunduğu eşsiz lezzetleri ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerlerinden biri haline gelmiştir. Kayseri Otogarı 2000’li yıllarda yenilenerek şehrin büyük bir eksikliğini kapatmıştır. 80.000 m2lik bir alana yayılmış olan Kayseri Otogarı, 38 adet peronu ile hizmetlerini sunmaktadır. 50’den fazla firmanın hizmet verdiği Kayseri Otogarı’nda bu firmaların büyük çoğunluğunu yerel olanlar oluşturmaktadır. Kayseri Otogarı merkezin biraz dışında bulunsa da şehiriçi ücretsiz sunulan servis imkanları ile bu soruna çözüm bulmuştur.

 

Kayseri Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0352 327 45 00

Adres:

  • Sanayi, Otogar 38010 Kocasinan/Kayseri

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
770 Km
9 Saat
323 Km
4 Saat
726 Km
9 Saat
305 Km
3 Saat
840 Km
10 Saat
913 Km
11 Saat
633 Km
7 Saat
945 Km
11 Saat

KAYSERİ OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

KAYSERİ HAVA DURUMU

Pazartesi
11℃
/
12℃
Salı
4℃
/
4℃
Çarşamba
5℃
/
5℃

KAYSERİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Kayseri otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Kayseri seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Tokat Yıldızı, Ali Osman Ulusoy, As Adana Seyahat, Vangölü Turizm, Best Van, Yeşil Muş Ovası, Has Turizm A.Ş., Malatya Zafer Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Öz Erciş Seyahat, Muş Yolu Turizm, Öz Sivas Turizm, Aras Seyahat, Nilüfer Turizm firmalarıdır.

En ucuz Kayseri otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Kayseri varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 30 TL’dir.

KAYSERİ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

KAYSERİ - MALATYA
100 TL
5s 0d
KAYSERİ - İSTANBUL
120 TL
12s 0d
KAYSERİ - ANKARA
100 TL
3s 30d
KAYSERİ - KONYA
100 TL
4s 30d
KAYSERİ - NEVŞEHİR
25 TL
1s 30d
KAYSERİ - SAMSUN
100 TL
6s 30d
KAYSERİ - KIRIKKALE
40 TL
3s 30d

KAYSERİ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ANKARA - KAYSERİ
100 TL
4s 45d
KONYA - KAYSERİ
100 TL
4s 30d
KIRŞEHİR - KAYSERİ
100 TL
2s 30d
İSTANBUL - KAYSERİ
100 TL
11s 40d
NİĞDE - KAYSERİ
30 TL
2s 0d
İZMİT - KAYSERİ
100 TL
8s 40d
NEVŞEHİR - KAYSERİ
100 TL
1s 30d

KAYSERİ İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Pınarbaşı (Kayseri)
Özturpet Dinlenme Tesisleri
Malatya Yolu 60. Km., Pınarbaşı Merkez, Pınarbaşı
352 522 51 10
Kayseri
Melikgazi Turpet Dinlenme Tesisleri
Pınarbaşı (Kayseri)
Güneydoğu Dinlenme Tesisleri
Pınarbaşı
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder