EN UYGUN KAYSERİ YOZGAT ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • As Adana Seyahat Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 01:30
 • Metro Turizm Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 21:00
 • Lider Anadolu Seyahat Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 01:30
 • Has Turizm A.Ş. Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 01:45
 • Metro Turizm Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 02:30
 • Metro Turizm Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 04:00
 • Lider Anadolu Seyahat Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 06:25
 • Metro Turizm Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 14:00
 • Metro Turizm Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 17:00
 • Metro Turizm Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 17:00
 • Metro Turizm Kayseri Yozgat otobüs bileti
  KAYSERİ - YOZGAT
  24.08.2019 - 23:59
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KAYSERİ - YOZGAT OTOBÜS BİLETİ

Kayseri Yozgat otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Kayseri Yozgat otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kayseri Yozgat Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kayseri Yozgat otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kayseri Yozgat otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Yozgat Kayseri Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Kayseri Yozgat arası mesafe: 176 Km

Kayseri Yozgat arası sefer süresi: Ortalama 2 Saat

Kayseri Yozgat arası en ucuz otobüs bileti: 35 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

KAYSERİ YOZGAT GÜZERGAHI

Kayseri - Yozgat Arası Güzergah Bilgileri

Kayseri - Yozgat otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kayseri - Yozgat Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kayseri - Yozgat otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kayseri - Yozgat otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Kayseri - Yozgat arası mesafe yaklaşık 176 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 2 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Lider Adana Turizm, Astor Turizm, Metro Turizm’dir. Kayseri - Yozgat otobüs bileti fiyatları 24 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Kayseri - Yozgat otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Kayseri - Yozgat Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Kayseri - Yozgat arası gerçekleştireceğiniz bu seyahatte Bozok ovasının en güzel yönü ile tanışacaksınız. Yolculuğunuz boyunca tarih dolu, lezzet dolu duraklardan geçecek ve seyahatinizdeki zamanlar güzelliklerle dolacaktır. Kayseri - Yozgat otobüs biletiniz ile bu seyahate başladığınız andan itibaren yolların sizlere sunduklarına kendinizi açın, böylece daha yol üzerindeyken keyifli anıları başlatmış olacaksınız. Kayseri - Yozgat otobüs biletiniz ile Kayseri’den çıkış yaparak gerçekleştireceğiniz başlangıçtan sonra Boğazlıyan üzerinden Yozgat’a doğru bir sürüş gerçekleştireceksiniz. Erciyes Dağı’nın hiç eksilmeyen karlı zirvesi ile sizlere bir süre eşlik edeceği yollar boyunca sevdiğiniz müzikler eşliğinde ilerlediğinizde bu seyahatten fazlasıyla keyif alacaksınız. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız yollar boyunca Bozok Ovası’nın tüm güzelliğini yaşayarak ilerleyeceksiniz.

Kayseri - Yozgat otobüs biletiniz daha sonraki zamanlarda sizleri Sarıkaya üzerinden Yozgat’a taşıyacaktır. Doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin akın ettiği Yozgat’ta Kazankaya Kanyonu dağcılık ve doğa yürüyüşleriniz için sizlere kendisini açacak, Kerkenes Harabeleri’nde milattan önceki zamanlara gidecek, Dulkadir hükümdarı Alaüddevle Bey’in oğlu Şahruh Bey’in karısı Şah Sultan için yaptırdığı, on beşinci yüzyıl mimari özelliklerini taşıyan Şah Sultan Türbesi ile de tarihin bambaşka zamanlarına ışık tutacaksınız. Yozgat mutfağının eşsiz örnekleri olan Yozgat Böreği, Helle, Gebol, Arabaşı, İncir Uyutması, Çullama, Mayalı Bazlama, Pezzik Cacığı, Bulgur Pilavı, Şöbiyet, Harise, Desti Kebabı, Yoğurtlu Madilimak (Madımak) , Patates Çorbası, İçli Bulgur Pilavı, Bulama Çorbası, Altüst Böreği, Patatesli Yerköy Çorbası, Bezdirme, Madımak lezzetleri ile de tanışacaksınız. Sarıkaya Kaplıcaları, Sorgun Kaplıcaları ve Yozgat’ın şifa kaynağı Yerköy Kaplıcaları’nda da kendinizi yenilemeniz için mükemmel bir fırsat Kayseri - Yozgat otobüs biletinizi alın ve yola çıkın, huzur dolu bu toprakları sizler de yaşayın!

 

Hemen bir Kayseri - Yozgat otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Yozgat - Kayseri otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar