KIRAÇ TURİZM HAKKINDA

 

Kıraç Turizm Otobüs Bileti En Uygun Fiyatlarla govego.com’da!

Kıraç Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Kıraç Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergâh ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Kıraç Turizm ile Akdeniz’in Kalbine Yolculuk Yapın!

1988 yılında Mehmet Kıraç’ın kuruculuğunda yolcu taşımacılığı sektörüne giriş yapan Kıraç Turizm; 1991 yılında Antalya’da kurulmuş ve Kıraç Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. unvanıyla faaliyetlerini hem Akdeniz Bölgesi’nde hem de tüm Türkiye’de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 1993 yılından bugüne kadar TEMSA araçlarına yapılan yatırımlarla büyüyen Kıraç Turizm; TEMSA araçlarının öncelikli olarak misafirlerine sağladığı konfor ve güveni ön planda tutmakta ve araçlarının TEMSA markasını taşımasına önem vermektedir. Araçlarının periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmakta ve her yolculuk arasında araç güvenliği ve temizliği için özel uygulamalarda bulunmaktadır. Her acı GPS sistemiyle 7/24 takip edilen Kıraç Turizm, güvenlik sistemi ile hem yolcularının memnuniyetini kazanmakta hem de sektöre örnek teşkil etmektedir.  Kıraç Turizm yolcularını gitmek istedikleri yerlere ulaştırırken aynı zamanda sektörü de bugünden geleceğe taşıyor.

Kıraç Turizm Otobüs Biletleri Bir Tıkla Cebinizde!

Kıraç Turizm ile yaptığınız yolculuklarda koltuk arkası LCD ekran sistemi ile dilediğiniz zaman uydu yayına bağlanabilecek, kaçırmaktan korktuğunuz dizilerinizi, TV programlarını rahatlıkla izleyebileceksiniz. Karadeniz’in eşsiz manzarasının tadını camdan seyrederken hayalinizde ki müzikle yolculuğunuzu taçlandıracaksınız.  Kıraç Turizm müşteri isteklerine önem vererek sektördeki yönünü belirlemiş köklü bir firma olarak kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründeki yerini almaktadır. Yolcularına her kanaldan kolaylık sağlayan Kıraç Turizm otobüs biletlerini aynı zamanda online olarak web sitesi üzerinden de alabilirsiniz.

İstanbul ve Antalya’da şubeleri bulunan Kıraç Turizm Çağrı Merkezi’ne 0242 340 17 89 numaralı telefondan ulaşabilir ve 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder