KIRKLARELİ İZMİR OTOBÜS ​SEFERİ ÖZET BİLGİLERİ

En Hızlı Sefer 11s 0d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 6
En Ucuz Fiyat 100 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

EN UYGUN KIRKLARELİ İZMİR ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 08:00
  2+2
 • Metro Turizm Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 19:00
  2+1
 • Isparta Petrol Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 18:00
  1+1
 • Balıkesir Uludağ Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 08:30
  2+1
 • Çanakkale Truva Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 08:30
  2+2
 • Çanakkale Truva Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 09:00
  2+1
 • Çanakkale Truva Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 17:30
  2+2
 • Çanakkale Truva Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 18:00
  2+2
 • Çanakkale Truva Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 19:00
  2+2
 • Balıkesir Uludağ Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 20:00
  2+1
 • Çanakkale Truva Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 20:00
  2+2
 • KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 00:30
  2+1
 • KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 09:45
  2+1
 • KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 21:00
  2+1
 • KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 22:30
  2+1
 • Nilüfer Turizm Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 08:00
  2+1
 • Nilüfer Turizm Kırklareli İzmir otobüs bileti
  KIRKLARELİ - İZMİR
  8.07.2020 - 12:00
  2+1
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

KIRKLARELİ - İZMİR GÜZARGAHI HAKKINDA

Kırklareli İzmir otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Kırklareli İzmir otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kırklareli İzmir Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kırklareli İzmir otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kırklareli İzmir otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz İzmir Kırklareli Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Kırklareli İzmir arası mesafe: 772 Km

Kırklareli İzmir arası sefer süresi: Ortalama 9 Saat

Kırklareli İzmir arası en ucuz otobüs bileti: 100 TL

KIRKLARELİ - İZMİR SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

Kırklareli - İzmir Arası Güzergah Bilgileri

Kırklareli - İzmir otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Kırklareli - İzmir Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Kırklareli - İzmir otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Kırklareli - İzmir otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Kırklareli - İzmir arası mesafe yaklaşık 774 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 9 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Balıkesir Uludağ Turizm ve Metro Turizm’dir. bulunmamaktadır. Kırklareli - İzmir otobüs bileti fiyatları 85 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Kırklareli - İzmir otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Kırklareli - İzmir Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Kırklareli İzmir arasında karayolunu kullandığınızda Edirne, Çanakkale ve son olarak Balıkesir’den geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Ege'nin incisi olarak adlandırılan, simidin gevrek, çekirdeğin çiğdem olduğu, sıcak insanlarıyla ve yaşam tarzıyla da görenlerin kalbinde büyük bir yer edinen İzmir’e gitmek için tarihi yerleri ve doğal güzellikler arasında keyifli bir gezi alanı olan Kırklareli’nden yola çıkmadan önce Antik dönem, Orta Çağ, Bizans, ve Osmanlı kültürünü yansıtan birçok eserin bulunduğu; kıyı turizmi, kültür, karavan, kamping ve su sporları turizmi, av ve doğa turizmi gibi birçok dal için ideal bir merkez konumunda olan Kırklareli’nde kendinize çok keyifli ve dolu bir gezi programı hazırlayabilirsiniz.

Ve sonraki durağınız Edirne olacak. Buraya geldiğinizde, 600 yılı aşkın süredir yapılan 2010'da UNESCO tarafından İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası olarak kabul edilmiş Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne katılabilir, Meriç Nehri üzerinde kurulmuş yüzyıllara meydan okuyan Meriç Köprüsü üzerinde yürüyebilir; Kakava Şenlikler’ne katılabilir, Tabiat Ana'nın özenerek yarattığı doğal güzellikleri ve yüzyıllardır ayakta kalabilen tarihi değerleri ile büyüleyen Edirne'nin güzelliklerini ölümsüzleştirmek için keyifli bir fotoğraf turu yapabilirsiniz. Selimiye Camii, Saatli Medrese, Meriç Nehri, Peykler Medresesi, Ainos Antik Kenti, Edirne Müzesi ve Tunca Nehri’ni gezebilir, Tarihi Çarşı'da alışveriş yapabilirsiniz. Özelikle Edirne'ye özgü ürünlerin satıldığı Selimiye Arastası'ndan; meşhur Deva-i Misk tatlısını, misk sabununu, peynir şekerini satın almanızı öneririz.

Edirne’den sonra Çanakkale’ye ulaşacaksınız. Sonrasında burada sizi kısa bir deniz yolculuğu bekliyor olacak. Her adımında tarihi hissedebileceğiniz, Kurtuluş Savaşı'ndan pek çok iz taşıyan bu Çanakkale’de Afrodit Kaplıcası'na uğrayıp, sakin ve şifa dolu bir gün geçirebilir; Lagün Gölü'nde yaban ördekleri, kuğular, kazlar ve flamingolar ile oldukça sakin bir atmosfer eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü üzüm bağları, antik dönemlerden günümüze kadar uzanan sürükleyici tarihi, eski Rum evleriyle bezenmiş dar sokakları ve enfes koyları için Bozcaada’ya ya da tarihi ve doğal güzellikleri, yeşil ve mavinin kucaklaştığı koyları, manastırları, kiliseleri ve Grek kültürüyle yoğrulmuş eski rum köyleriyle Gökçeada'ya geçebilirsiniz. Tuzla Koyu'nda deniz molası verebilir, Güzelyalı'da rüzgar sörfü yapabilir, il genelinde her yerde Sardalya ve peynir helvası yiyebilirsiniz. Ayrıca Çanakkale savaşlarında bir halk türküsüne de konu olan ünlü Çanakkale Aynalı Çarşı’sını gezebilir, Çanakkale Şehitliği’ni ziyaret edebilir, muhteşem Çanakkale Boğazı manzarasıyla Truva filminde kullanılan tahta atın ve antik Truva şehrinin maketinin bulunduğu Çanakkale kordon boyunu da içeren merkezde çay keyfi yapabilirsiniz. Çanakkale Deniz Müzesi, Çanakkale Saat Kulesi ve Çanakkale Arkeoloji Müzesi de görmeniz gereken yerlerden. Son olarak Truva Antik Kenti’ni de gezi listenize almanızı ev bu güzel şehrin keyfini doyasıya çıkarmanızı öneririz.

Çanakkale’yi geçtikten sonra Balıkesir’e ulaşacaksınız. Doğal ve tarihi değerler açısından oldukça önemli olan Balıkesir'de en önemli turistik yöreler olan Denizkent, Erdek, Narlı, Marmara, Avşa, Altınoluk, Akçay, Ören, Ayvalık ve Altınova kıyılarını gezebilir, Yıldırım Camisi, Zağanos Paşa Camisi, İbrihim Bey Camisi, Omur Bey Camisi, Oruç Bey Mescidi, Namzagah, Karesi Bey Türbesi, Ali Şuuri Medresesi, Balıkesir Saat Kulesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Sonraki durağınız Manisa’ya geldiğinizde yöresel kıyafetlerin, deri ürünlerin, antika eşyaların ve taş oyma ürünlerinin bulunduğu Yeni Han'dan küçük hediyelik eşyalar alabilir; Şehrin birbirinden güzel lezzetleri arasındaki Manisa kebabı, kula kapama, üzün kötüsü, topalak, mangır mantı yemeden ve mesir macunu almadan tatilinizi kesinlikle sonlandırmayın ve bir efsaneyle bütünleşen Ağlayan Kaya'yı görmeden Manisa'dan kesinlikle ayrılmayın deriz.

Son durağınız İzmir olacak. İzmir'deki gezilecek yerler listenizin ilk sıralarında Efes Antik Kenti'ne yer vermenizi öneririz. Antik şehirler bakımında zengin bir şehir olan İzmir'de Teos Antik Kenti'ni de ziyaretlerinize dahil edebilirsiniz. Ayrıca her yıl binlerce Ortodoks Rum turistin akın ettiği Efes Meryem Ana Kilisesi'ni de gezinize dahil etmenizi öneririz. Şehrin doğasına farklı bir renk katan İzmir Kuş Cenneti’nde bisiklet turu yapabilir; Garip Adası, Karantina Adası, Metropolis Antik Kenti, Nebiler Şelalesi, Pitane Antik Kenti, Myrina Antik Kenti’ni gezebilirsiniz. Tabii bu gezilecek noktaların yanı sıra; Bornova'daki Homeros Vadisi, Gölcük Yaylası, Kazak Vadisi, Buca Göleti şehrin tabiatını gözler önüne sererken; Hadrian Tapınağı, Belevi Mozolesi, Erythrai Antik Kenti, Foça Antik Tiyatrosu, Foça Athena Tapınağı, İzmir Tarihi Asansör, Klazomenai Antik Kenti, St. John Kilisesi, İzmir Beth İsrael Sinagogu, Larissa Antik Kenti, Çeşme Kalesi, Pergamon ise İzmir'in bitmek bilmeyen tarihi kalıntılarını sunar. Agamemnon Kaplıcaları, Karakoç Kaplıcaları, Çeşme Kaplıcaları, Malgaca İçmeleri ve Çeşme Ilıcaları şifalı ve temiz sularıyla sizlere farklı bir tatil yaşatabilir. İzmir tatilinizde Pamucak Plajı'nda, Çeşme Boyalık Koyu'nda, Çeşme Paşalimanı Plajı'nda, Ekmeksiz Plajı'nda veya Akkum Plajı'nda kulaç atıp keyifli günler geçirebilirsiniz. İzmir'in Konak ilçesinde bulunan Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı gezebilir ve alışveriş yapabilir; tarihte birçok yazar ve şairin ilham perisi olan Alsancak’ı gezebilir, İzmir'in en eski yapılarından biri olan Batisin Kahvesi'ne gidip hem hoş bir manzarada dinlenebilir hem de manzaraya karşı bir şeyler içebilirsiniz. İzmir’de Görülmesi Gereken Yerler arasında Alaçatı Köy Pazarı da mutlaka yerini almalı. Rüzgarın denizle sörf yaptığı Alaçatı’da keyifli bir alışveriş yapabilir, Çeşme’de denize girip yılınızın tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Foça Tekne Turlarına katılıp yeni koylar keşfedebilir, Çeşmede dalış yerlerine gidip su altının güzelliğine şahit olabilirsiniz.Aynı zamanda Çeşme Gece Hayatının tadını çıkarmak, Foça Yoğurtlu Kupa Balığı ve Foça Turp Otu Salatası yemek İzmir'de yapmanız gereken şeylerin başında geliyor. Bu arada Çeşmede Kitesurf yapmayı da sakın ihmal etmeyin.

 

Hemen bir Kırklareli - İzmir otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz İzmir - Kırklareli otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

KIRKLARELİ İZMİR OTOBÜS ​SEFERİ DÜZENLEYEN FİRMALARIN EN UCUZ BİLET FİYATLARI

Otobüs Firması En Ucuz Bilet Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
Metro Turizm 100 TL 2
Isparta Petrol 125 TL 1
Çanakkale Truva 130 TL 6
Balıkesir Uludağ 130 TL 2
Pamukkale Turizm 150 TL 4
Nilüfer Turizm 160 TL 2

KIRKLARELİ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

İZMİR VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - İZMİR
100 TL
8s 30d
BURSA - İZMİR
38 TL
4s 25d
BALIKESİR - İZMİR
25 TL
2s 5d
GEBZE - İZMİR
100 TL
5s 44d
AYDIN - İZMİR
19 TL
1s 30d
ANKARA - İZMİR
104 TL
8s 30d
UŞAK - İZMİR
25 TL
3s 30d
DENİZLİ - İZMİR
25 TL
3s 44d
}

KIRKLARELİ HAVA DURUMU

Pazartesi
21℃
/
21℃
Salı
20℃
/
20℃
Çarşamba
20℃
/
20℃

İZMİR HAVA DURUMU

Pazartesi
28℃
/
28℃
Salı
26℃
/
26℃
Çarşamba
25℃
/
25℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar